برگزیده های پرشین تولز

چرا بعضی از سایتها تیکه تیکه لود میشه ولی بعضی دیگه...

mramin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
میخوام بدونم علت چیه که چرا بعضی از سایتها تا زمانی که تمام صفحه لود نشه چیزی نشون نمیده ولی بعضی دیگه تیکه تیکه لود میشه؟؟ یعنی همزمان که لود میشه همون تیکه رو هم نشون میده.

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میخوام بدونم علت چیه که چرا بعضی از سایتها تا زمانی که تمام صفحه لود نشه چیزی نشون نمیده ولی بعضی دیگه تیکه تیکه لود میشه؟؟ یعنی همزمان که لود میشه همون تیکه رو هم نشون میده.
از جاوا اسکریپت استفاده میکنن تا صفحه کامل لود نشد بادی رو هیدن میکنن که اصلا جالب نیست.منظورتون از تیکه تکیه لود شده چیه؟نحوه نمایش یه سایت عادی تو بروز های مختلف فرق داره مثلا فایرفکس تکه تکه لود میکنه اما IE باید کل از بالا به پایین لود بشه.بعضی ها هم از ajax برای لود کردن ساتشون استفاده میکنن که معایب گوگلی :D زیادی داره.

mramin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه...جاوا اسکریپت نیست...منظور من اینه که دوتا سایت رو در نظر بگیرید که هر دوشون با پی اچ پی نوشته شدن...حالا یکیش وقتی میخواد صفحه رو نشون بده تا زمانی که کل صفحه لود نشه چیزی نشون نمیده! یعنی یه دفعه همه چیز رو نشون میده....ولی اون یکیش هر جایی یا هر تیکه ای از صفحه که لود میشه همون هم نشون میده تا الی اخر....یعنی تا زمانی که صفحه کامل لود بشه.
ببحشید, مگه اژاکس چشه که شما میگین معایب گوگلی داره؟؟؟ پس اینجور که من شنیدم میگن اژاکس اخرشه! یعنی هم از نظر تکنولوژی و هم از نظر سرعت لود شدن صفحات و خلاصه کلی تعریفش رو میکنن!

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه...جاوا اسکریپت نیست...منظور من اینه که دوتا سایت رو در نظر بگیرید که هر دوشون با پی اچ پی نوشته شدن...حالا یکیش وقتی میخواد صفحه رو نشون بده تا زمانی که کل صفحه لود نشه چیزی نشون نمیده! یعنی یه دفعه همه چیز رو نشون میده....ولی اون یکیش هر جایی یا هر تیکه ای از صفحه که لود میشه همون هم نشون میده تا الی اخر....یعنی تا زمانی که صفحه کامل لود بشه.
ببحشید, مگه اژاکس چشه که شما میگین معایب گوگلی داره؟؟؟ پس اینجور که من شنیدم میگن اژاکس اخرشه! یعنی هم از نظر تکنولوژی و هم از نظر سرعت لود شدن صفحات و خلاصه کلی تعریفش رو میکنن!
با php نوشته شده باشه یا نوشته نشده باشه سر آخر اون چیزی که یوزر میبینه و وب بروزر کد HTML هست حالا میشه با جاو اسکریپت مدیریتش کرد و لودینگ و اینا بهش داد.
کارد یه متری تیز هم آخرشه اما نمیشه باهاش میوه خورد.این همون اشتباهیه که بعضی سایت ها میکنن.جناب گوگل فقط لینک رو میشناسه و از رو همون ایندکس میکنه صفحات رو برا همین صفحاتی که با آژاکس لود میشن رو ایندکس نمیکنه در نتیجه تو سرچ رده بالایی ندارن این سایت ها.

بالا