برگزیده های پرشین تولز

چرا تو فروم كسب در آمد مديرا پست نميدن !!!!!!

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از اون روزي كه وارد اين فروم شدم هميشه برام جالب بود بدونم چرا مديراي اين بخش مثه بخشاي ديگه فعال نيستن (البته منظورم از عدم فعاليت، عدم كنترل نيس. بلكه بارها ديدم براي كنترل فروم پست هم دادن).
منظورم اينه كه چرا تو بحثا شركت نميكنن؟؟!!!،چون اينجوري كه من تو topic هاي قديمي ديدم و اصولا هم اينجوري بايد باشه مديراي اين فروم واقعا تجربشون در اين زمينه زياده و ميتونن واقعا به بقيه كمك كنن.!!!!!!
حالا چرا بايد اينجوري كه الان هست باشه؟؟، سواليه كه واسه من مطرحه و گفتم اينجا طرح كنم تا شايد جوابشو پيدا كنم. :eek:

biya_begiram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب معلومه رفتن هايپ بزنن مونيترينگ بزنن دابلر بزنن ديگه
بعد از کلی خاک فروم خوردن خوب تجربش به کار مياد ديگه

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
متاسفانه مشغله زیاد اجازه این کار رو نمیده :blush:

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آخه يادمه يه جايي تو تاپيك hyip اينو خوندم :
به نقل از davidmors :
من ديگه اصلا خودمو قاطي نميكنم.

مثل امين (فتوكپي)

در ضمن همون دابلر ها بدرد بعضي ها ميخورن و بس.

البته اونجا حق كاملا با davidmors بود تا اونجايي كه من ميديدم
ولي خوب اينكه مديرا خودشون رو بكشن كنار زياد جالب نيس

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
والا ريسك كار بروي اينترنت خيلي بالاست .

به همين دليل يك اشتباد در قضاوت درست يا نادرست بودن كار يك سايت به قيمت بي آبرو شدن تمام ميشود.

و من قبلا خيلي راحت هايپ هاي كلاه بردار رو ميشناختم ولي با يك دفعه اشتباه ...

بگذريم اما من هر سوال رو كه از شخص من بشه جواب ميدم.
winksmiley02.gif

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از davidmors :

به همين دليل يك اشتباد در قضاوت درست يا نادرست بودن كار يك سايت به قيمت بي آبرو شدن تمام ميشود.

و من قبلا خيلي راحت هايپ هاي كلاه بردار رو ميشناختم ولي با يك دفعه اشتباه ...

بگذريم اما من هر سوال رو كه از شخص من بشه جواب ميدم.
winksmiley02.gif

حرف شما را كاملا قبول دارم ولي با بخش دوم حرف شما مخالفم اصولا هر كسي كه وارد اينترنت ميشه
اولين فكري كه ميكنه اين بايد باشه كه يك سايت هر چه قدر هم معتبر و با مقدار سابقه كاري اين احتمال وجود داره كه قرداي روزي كه ثبت ميكنه جمع مي كنه و مي ره پس بنابراين شما تشخيص خودتان را انجام مي دهيد
اگر يك ساعت بعد از حرف شما اون سايت به هر دليلي جمع كرد به قيمت ابروي شما نيست

به عنوان مثال من يه تاپيك در مورد گلدن استار زدم ولي در انتهاي اون نوشته ام كه سود يا زيان متعلق به خود شماست پس فكر كنيد و بعد خودتان تصميم بگيريد و انگاه وارد شويد و در صورت ضرر كسي را كه اين سيستمو به شما معرفي كرده مقصر ندونيد

حتي در معاملات بورس گاهي يك كارگزار به هزار و يك دليل ميگه فلان سهام بخر سود ميكني
(اين كه ميگم براي يكي از دوستانم پيش اومده ) شما هم اون سهام ميخري و بعد حتي به 1 ساعت هم نميكشه كه اون شركت ورشكست ميشه و اعلام ورشكستگي مي كنه و در واقع تمام پول شما سوخت ميشه

بنابراين شما مقصر نيستيد و تشخيص شما تا اون لحظه ايي كه اعلام كرده ايد درست بوده
باز هم به عنوان نمونه ميگم من سايت گلدن استار را تجربه كردم تجربه سايرين هم ديدم و پيشنهاد مي كنم
ولي اگر كسي عضو شد و فردا اون روز اين سايت جمع كرد ايا مقصر من هستم نه چون تشخيص من تا الان بوده نه براي فردا و اصولا در هر گونه تجارتي قبل از اينكه انسان به سود بينشيد اول بايد بداند كه ممكن است در ان معامله ضرر خواهد كرد

بنابراين به شما پيشنهاد ميكنم با اعتماد به نفس وارد شويد لااقل دوستاني را كه به سمت بعضي سايتهاي معلوم الحال مي روند را راهنمايي خواهيد كرد
دروغ ميگم بگو دروغ ميگي
قربون شما

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از princekin :
حرف شما را كاملا قبول دارم ولي با بخش دوم حرف شما مخالفم اصولا هر كسي كه وارد اينترنت ميشه
اولين فكري كه ميكنه اين بايد باشه كه يك سايت هر چه قدر هم معتبر و با مقدار سابقه كاري اين احتمال وجود داره كه قرداي روزي كه ثبت ميكنه جمع مي كنه و مي ره پس بنابراين شما تشخيص خودتان را انجام مي دهيد
اگر يك ساعت بعد از حرف شما اون سايت به هر دليلي جمع كرد به قيمت ابروي شما نيست

به عنوان مثال من يه تاپيك در مورد گلدن استار زدم ولي در انتهاي اون نوشته ام كه سود يا زيان متعلق به خود شماست پس فكر كنيد و بعد خودتان تصميم بگيريد و انگاه وارد شويد و در صورت ضرر كسي را كه اين سيستمو به شما معرفي كرده مقصر ندونيد

حتي در معاملات بورس گاهي يك كارگزار به هزار و يك دليل ميگه فلان سهام بخر سود ميكني
(اين كه ميگم براي يكي از دوستانم پيش اومده ) شما هم اون سهام ميخري و بعد حتي به 1 ساعت هم نميكشه كه اون شركت ورشكست ميشه و اعلام ورشكستگي مي كنه و در واقع تمام پول شما سوخت ميشه

بنابراين شما مقصر نيستيد و تشخيص شما تا اون لحظه ايي كه اعلام كرده ايد درست بوده
باز هم به عنوان نمونه ميگم من سايت گلدن استار را تجربه كردم تجربه سايرين هم ديدم و پيشنهاد مي كنم
ولي اگر كسي عضو شد و فردا اون روز اين سايت جمع كرد ايا مقصر من هستم نه چون تشخيص من تا الان بوده نه براي فردا و اصولا در هر گونه تجارتي قبل از اينكه انسان به سود بينشيد اول بايد بداند كه ممكن است در ان معامله ضرر خواهد كرد

بنابراين به شما پيشنهاد ميكنم با اعتماد به نفس وارد شويد لااقل دوستاني را كه به سمت بعضي سايتهاي معلوم الحال مي روند را راهنمايي خواهيد كرد
دروغ ميگم بگو دروغ ميگي
قربون شما
دروغ میگی.....

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من کاملا باهات موافقم ...
يني چي آخه مگه من که رفتم تو يه سايت کسي به من تضمين داده بود که حالا من بخوام به شما که ميخواي زير مجموعم بشي تضمين بدم؟ بابا اين حرفارو به دل نگير ...
ميدوني چيه تو يه سايتي به نظرم پاکس ميکس بود يکي پرسيده بود که اين پولي که گفتي بزاريم بپره چي؟ مبلغ 5 دلارو گفته بود .. اونام گفته بودن که اگه واقعا برات مبلغ زياده برو يه چيز بخر بخور بجاش. تو هم بايد بهشون اينو بگي اگه ميترسي و جرات ريسک ندارين خب برو يه چيز بخر خيکتو پر کن .
فکر نميکنم اينجا کسي زير 18-19 سال داشته باشه تو اين سنم هر کسي خودشه که تصميم ميگيره.
من به هر کي زير مجموعم ميشه همينو ميگم که کسي به من تضمين نداد منم به شما نميدم.
يکي از دوستان که البته يه 7-8 سالي از من بزرگتره رو من باهاش آشنا شدم تو همين سايت هم بود البته ايشون عضو نيستن منو اينجا ديده بود ميل زده بود منم تلفن زدم از قضا هم محلي درومديم چند تا کوچه بالاتر صبحم رفتم خونشون(خودش گفتا نگين بچه پررو) خودش اينکاره بود ولي تو سرمايه گزاري نبود تو نتوورک بود. خيلي ازش خوشم اومد به من گفت تضمين نميخوام فقط بگو گرفتي يا نه گفتم آره تموم اومد. اينو واسه چي گفتم واسه اينکه خواستم بگم آدم با شعور زياده.
واسه حرف يه نفر که نبايد ناراحت بشي بقيه چي؟ من اينهمه بهم لطف دارن بزارم واسه يه نفر که بدو بيراه گفته برم که انصاف نيست.
من هر وقت همه گفته هام درست از آب درومد از شمام اين انتظارو دارم.
بيخيال حرفا بيا قاطي بچه ها دوباره.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از m_amin :

خيلي ممنون نظر شما براي من محترم است

ولي يك سوال به نظر شما كدام يكي از سايتهاي كه در سايت امضا شما هستند تضمين مي شود كه فردا نبدند
نمونه ان سايت ارن فور ديلي است 5 ماه عالي كار كرد بعد هم جمع كرد رفت

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
والا من از فعالترين افراد اين بخش بودم حالا با وجود شما كاربراي فهيم خجالت ميكشم اگه به فعاليتم ادامه ندم.

ايشالله رو چشم.

از اين به بعد فعاليت ميكنم.

در ضمن امين هم شوخي كرد.;)

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از princekin :
خيلي ممنون نظر شما براي من محترم است

ولي يك سوال به نظر شما كدام يكي از سايتهاي كه در سايت امضا شما هستند تضمين مي شود كه فردا نبدند
نمونه ان سايت ارن فور ديلي است 5 ماه عالي كار كرد بعد هم جمع كرد رفت
اولا شوخی کردم
دوما اصلا تو سایت هایپی تو امضا من میبینی؟
29.gif

در ضمن 4daily
از اولش معلوم بود نمیتونه دوام بیاره وگرنه من عضو 167 تم بودم
اما هیچی توش نزاشتم
13.gif

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از davidmors :
والا من از فعالترين افراد اين بخش بودم حالا با وجود شما كاربراي فهيم خجالت ميكشم اگه به فعاليتم ادامه ندم.

ايشالله رو چشم.

به به ديويد جان كم پيدايي
از دست ما كه ناراحت نيستي :blink:

موفق باشي ايشالا حضورت پور نورتر ميشه :blink:

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از davidmors :

ايشالله رو چشم.

ديويد جان نيستي بابا كجايي؟
فتوكپي هم كه حسابي سرش شلوغه !!!!!

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
به نقل از farhad12 :
ديويد جان نيستي بابا كجايي؟
فتوكپي هم كه حسابي سرش شلوغه !!!!!
هستم به خدا

روزها بيش از دوبار سر ميزنم.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از davidmors :
هستم به خدا

روزها بيش از دوبار سر ميزنم.
اره من شاهدم چون باهاش صحبت مبکنم اما یه دفعه وسط حرف غیب میشه

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از m_amin :
اولا شوخی کردم
دوما اصلا تو سایت هایپی تو امضا من میبینی؟
29.gif

در ضمن 4daily
از اولش معلوم بود نمیتونه دوام بیاره وگرنه من عضو 167 تم بودم
اما هیچی توش نزاشتم
13.gif

نترس بابا ناراحت نشدم وقتي ديدم متوجه شدم شوخي است
مطلبي هم كه در ادامه گفتم از اين بابت بود كه اونهايي كه ميخواهن وارد بشن بازهم متذكر شده باشيم كه
در اين بخش از تجارت عليرغم سود خوب برخي سايتها هيچگونه تضميني جز اينكه تا امروز خوب كار كردن وجود نداره

منظور از سايتهاي توي امضا شما هم سايتهايي است كه در سايت مونيتورينگ سايتهاي هايپ است بود

اينجا جاي دوستي حتي اگر واقعا هم مي گفتي دروغ ميگي باور كن ناراحت نمي شدم

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از davidmors :

winksmiley02.gif

كاملا موافقم
تو اين فروم كسايي هستن كه ادعاشون سر به فلك ميكشه ولي هنوز اصل اوليه hyip رو نفهميدن
واسه منم چند مورد پيش اومده همين جا.
ولي چيكار ميشه كرد.
:D

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عجب بساطي داريما
بابا ملت يكي به داد برسه
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

بالا