برگزیده های پرشین تولز

چرا در ایران بستن کراوات در اداره جات دولتی ممنوع است؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
بابا وقتي چيزي دليل داره كه از روي عقل منطق انجام شده باشه وقتي احساس ميكنن كراوات مظهر غرب و نبايد پوشيد منطقش كجاس كه دنبال دليلش ميگردي ؟!دليلش اينه كه چون اونا رئيسن قانون هم اونا ميزارن:f34r:

سلام
جسارت نباشه ولی اگه الان یکی از همین بچه های معمولی همین فروم رو بیاریم لخت کنیم. تمام لباساش حتی جوراب و شرت و پیرهن زیرشم غربیه حالا همین یه تیکه پارچه به نام کروات میتونه ایران رو از یک کشور شرقی به یک کشور غربی تبدیل کنه؟؟؟
یعنی واقعا دلیلش همینه؟
چقدر مسخره آقا خیلی مسخرس! آخه این داشتن یا نداشتن کروات نه مشکل شرعی داره نه دینی نه مذهبی که بشه به این خاطر ممنوعش کرد. به هر حال الان یادم افتاد که چند روز پیش صبح برنامه مردم ایران سلام توی شبکه دو یه تاجیکستانی دعوت کرده بود که کروات زده بود خب اگه تو ایران ممنوعه چرا مهمونه زده بود؟

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
آره....
اگه ممنوعه چرا آقای داییی چند روز پیش تو انتخاب تمیهای جام جهانی کروات زده بود؟
من فکر میکنم این از اون قانونای نانوشته ای است که بعد از انقلاب مد شده....
حالا هم تو جاهای رسمی کسی جراءت این سنت شکنی رو نداره...
ولی اینطور نمیمونه

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام
جسارت نباشه ولی اگه الان یکی از همین بچه های معمولی همین فروم رو بیاریم لخت کنیم. تمام لباساش حتی جوراب و شرت و پیرهن زیرشم غربیه حالا همین یه تیکه پارچه به نام کروات میتونه ایران رو از یک کشور شرقی به یک کشور غربی تبدیل کنه؟؟؟
یعنی واقعا دلیلش همینه؟
چقدر مسخره آقا خیلی مسخرس! آخه این داشتن یا نداشتن کروات نه مشکل شرعی داره نه دینی نه مذهبی که بشه به این خاطر ممنوعش کرد. به هر حال الان یادم افتاد که چند روز پیش صبح برنامه مردم ایران سلام توی شبکه دو یه تاجیکستانی دعوت کرده بود که کروات زده بود خب اگه تو ایران ممنوعه چرا مهمونه زده بود؟

منم موندم صحبت و پست هاي بچه ها رو كه خوندم و چيزايي كه از قبل شنيدم فكر كنم دليلش همينه :wacko:
درسته به نظر منم مشكل شرعي و ديني نداره آخه مگه اون يه تيكه پارچه چي رو عوض ميكنه؟!مهم انسانيت هست... حالا ما هيچي كراوات نخواستيم ، بابا دكتر از آمريكا دعوت ميكنن واسه برنامه تلوزيوني بهش ميگن آقا كراواتت رو باز كن !!!واقعا خيلي زشته بي احتراميه

البته دارم اينجوري ميگم خودم اصلا دوست ندارم كروات بزنم ولي بقيه چه گناهي كردن شايد يكي دوست داشت بزنه نبايد جلوش رو گرفت كه

1202

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی از همین ایرانی های کراواتی توی آمریکا و ایران از کارشون و مذهب شون از یه مشت وزیر قیافه شپشو بهتره
کدوم کشور رو دیدید که توی یک سال 3 تا وزیر آموزش و پرورش عوض کنند

واقعا نوبره

ولی آقا کروات هم خیلی گرونه نخ ابریشم است

بستنش هم سخته
مثل امامه بستنش سخته

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
خیلی از همین ایرانی های کراواتی توی آمریکا و ایران از کارشون و مذهب شون از یه مشت وزیر قیافه شپشو بهتره
کدوم کشور رو دیدید که توی یک سال 3 تا وزیر آموزش و پرورش عوض کنند

واقعا نوبره

ولی آقا کروات هم خیلی گرونه نخ ابریشم است

بستنش هم سخته
مثل امامه بستنش سخته

سلام
1. لطفا از قیافه ایراد نگیر.
2. نه بابا زیادم گرون نیست شما حتما میری ناف تجریش میخوای کروات بخری؟ بستنش هم زیاد سخت نیست. یه چند بار روی گردنت ببندی دیگه اندازه خودت دستت میاد! راحته.
3. والا من عمامه بلد نیستم ببندم که ببینم سخته یا آسون.

1202

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه آخوند مصری رو دیدم توی تی وی داشت با کراوات قرآن کریم میخوند
حکم شرعیش چی میشه؟

بالا