برگزیده های پرشین تولز

چرا زن و شوهر چند سال پس از ازدواج نسبت به هم سرد یا حتی متنفر می شوند؟

شیطان کده

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شما چه علتی داره که زن و شوهر چند سال که از ازدواجشون می گذره دیگه اون عشق و علاقه اول رو به هم ندارن یا شاید حتی همدیگه رو دیگه تحمل می کنند؟
به خاطر عادی شدن یا از دست دادن میل جنسیه یا یکنواخت شدن دو طرف واسه همدیگه؟

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
به خاطر این که زن و شوهر نیستن

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
به نظر شما چه علتی داره که زن و شوهر چند سال که از ازدواجشون می گذره دیگه اون عشق و علاقه اول رو به هم ندارن یا شاید حتی همدیگه رو دیگه تحمل می کنند؟

والا من زن نگرفتم هنوز که تجربمو بگم! ولی کلی میگم! آدم عرضه داشته باشه هر شب یه دلبری داشته باشه از همه بهتره! از زن گرفتن که خیلی بهتره:cool:

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
والا من زن نگرفتم هنوز که تجربمو بگم! ولی کلی میگم! آدم عرضه داشته باشه هر شب یه دلبری داشته باشه از همه بهتره! از زن گرفتن که خیلی بهتره:cool:

يعني شما زن گرفتن رو فقط در ارضا امور جنسي مي دوني؟!!!:blink:

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
ازدواج فقط اولش که دختر و پسر بهم میرسن خوبه بعدش دیگه تکراری میشه و حال نمیده
شما وقتیکه خودرو ضفر کیلومتر خریدی قربونش میری ولی 10000 تایی که کارکرد بی تفاوت میشی

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
شما وقتیکه خودرو ضفر کیلومتر خریدی قربونش میری ولی 10000 تایی که کارکرد بی تفاوت میشی
مگر اینکه واقعا عاشق ماشینت باشی

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
والا من تجربه ندارم! حالا واقعا اینطوریه؟ بعد از چند سال نسبت به هم متنفر میشن؟

Eli_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

كي همچين چيزي گفته!!
همه چيز كه ميل جنسي نيس!
دوست داشتن واقعي تو خيلي چيزا خلاصه ميشه كه ميل جنسي يكي از اوناس.

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
من ميدونم ولی اينجا نميشه بهش مستقيم اشاره کرد خلاف قوانينه
:D

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
همیشه هم اینطور نیست ... پیرمردا و پیرزنهایی هستند که هنوز عاشق هم هستند

.

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این دوتا پست تایید می شه . استاد هم مثال قشنگی زد در مورد ماشین :D
همون رابطه کوتاه مدت خیلی بیتره تا اینکه خودت رو یه عمر در گیر کنی :rolleyes:

Omen_booster

Registered User
لایک‌ها
12
من تجربه ای ندارم:hmm: اما بعضی ها میگن خام بودن فرد => تشویش ذهنی و تصمیم گیری غلط
----------------------

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
يعني شما زن گرفتن رو فقط در ارضا امور جنسي مي دوني؟!!!:blink:

امور جنسی و عاطفی ! کسی رو میشناسم 10 12 تا داره و هر روز با یکیشونه! این درسته! نه اینکه با شرمندگی و عرق ریزان بری بشینی تو جلسه خواستگاری و منت بکشی و حرف بشنوی و بذاری چند تا آدم بیشعور که میخوان پز مال و اموالشون رو بهم بدن ذرت و پرت کنن:hmm:...یا واسه ازدواج یه عاقد شیپیشو بیاد کلی پول واسه ثبت ازدواج بگیره و عروس رو هم با اون چشمهای هیزش دید بزنه! بعدشم کلی خرج مراسم عروسی و پر کردن شکم مردم! آخرش که چی؟؟؟؟؟؟؟...تازه بعد از این دخالت ها و چیز شعر گفتنهای دو تا خانواده با هم شروع میشه:wacko: من هر جور فکر میکنم به ضرر ختم میشه! یعنی میشه گفت ازدواج کار عاقلانه ای نیست!

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
امور جنسی و عاطفی ! کسی رو میشناسم 10 12 تا داره و هر روز با یکیشونه! این درسته! نه اینکه با شرمندگی و عرق ریزان بری بشینی تو جلسه خواستگاری و منت بکشی و حرف بشنوی و بذاری چند تا آدم بیشعور که میخوان پز مال و اموالشون رو بهم بدن ذرت و پرت کنن:hmm:...یا واسه ازدواج یه عاقد شیپیشو بیاد کلی پول واسه ثبت ازدواج بگیره و عروس رو هم با اون چشمهای هیزش دید بزنه! بعدشم کلی خرج مراسم عروسی و پر کردن شکم مردم! آخرش که چی؟؟؟؟؟؟؟...تازه بعد از این دخالت ها و چیز شعر گفتنهای دو تا خانواده با هم شروع میشه:wacko: من هر جور فکر میکنم به ضرر ختم میشه! یعنی میشه گفت ازدواج کار عاقلانه ای نیست!

تعريف شما از اين قضيه مثل آدمی هست که فقط داره به چيز های اطرافش نگاه ميکنه و به دورتر توجهی نداره
اين که کسی با 12 نفر رابطه داشته باشه دليل نميشه که ازدواج نکنه،سخترين چيز واسه انسان تنهايی هست،مخصوصاً وقتی سن ميره بالا،دليل عشق و علاقه زن و شوهر سن بالا به هم ,همين حس تنهايی هست که ميفهمن فقط همديگرو دارن
ميل جنسی برای انسان بسيار مهم است،اما ازدواج فقط رابطه جنسی نيست.

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
کلا هر چیزی بعد یک مدت تکراری میشه و جنس نو به چشم میخوره میگه عجب چیزیه بریم بخریم اینم مثل همونه :D

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
اصولا اگر ازدواج میکنی بهتره عاقلانه ازدواج کنی و نه دلگرایانه.
جونم برات بگه ما که زن نداریم میدیم بزرگترامون برامون بگیرن. ایشالا یکی دو دهه دیگه میام جواب این تاپیک رو میدم. اگر تا اون موقع برادران گرامی ما در سازمان فنی و سیستمی و نظارتی و زیرساختهای پیتی این تاپیک رو نگه دارند

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

چه کمری داره طرف جالب . یه سوال این دوستتون ماشین نداره ؟ خوب به خاطر ماشینش هست . آدم همون دوست دختر هم خود آدمو بخواد نه ..ن ماشینی . خوب معلومه تازه باید بیش از 12 تا داشته باشهه

ضمنا چنین فردی که فقط فکر سکس هست حیطه ی مغزش دور و بر همین چیزاست و اونایی هم که باهاش هستن میبخشیدا ..شی هستن عزیزم و اصلا طوری میشه که طرفه ازدواج نمیره

چرا قبلنا این حرفا نبود به خاطر ارضای جنسی اصلا طرف بخواد از زنش متنفر بشه . اتفاقا ازدواج خوب هم هست و آدم خودش باید بتونه مخ زن و زندگی رو بتونه بزنه که هر دو رو داشته باشه
ضمنا اینایی که ادعای خیلی داف بازیشون میشه . یک حالی ازشون میگیره زندگی . نمونش داداشه خودم فوق العاده زبوندار و خوشتی÷ و اون هر روز با 2تا بود عاشقه یه دختری شد که حالا چنان بازیش داده . آخرش باور کن در و تخته با هم جور میشه
اگه دست پایین بگیری همین جوری به سره آدم میاد

Last edited:

ya_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام

من یه ماشین داشتم مال 30 سال پیش عاشقش بودم ... باید عاشق بود حالا فرقی نداره عاشق ماشین یا آدم

اما در مورد آدم فرقش اینه که اون طرف هم باید عاشق باشه ... :)

Last edited:

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
سلام دوستان

اونطوری که از 2 صفحه این تاپیک معلومه بسیاری از دوستان هنوز ازدواج نکردن و بعضا رضایتی به ازدواج ندارن

خب این درسته که تو این زمونه اعتماد برای انتخاب همسر یکم سخت شده و از اون مهم تر مسائل اقتصادی که باعث
بحث و جدال بین 2 خانواده میشود . حرف هایی هست که هر روز میشنوید و ممکن است تمایل شما رو برای تشکیل خانواده کمتر کند .

اما فکر اون ور قضیه رو هم بکنید :

پس فردا پا به سن میذارید ، پدر و مادر عمرشون رو دادند به خدا و این مورد هم ممکنه برای خواهر و یا برادر اتفاق بیافته ، دیگه کسی رو در کنار خودتون ندارید و ممکنه احساس پوچی کنید . میدونید بچه ها وقتی که خانواده اولتون در کنار شما هستند احساس و عواطفی وجود داره که هیچ وقت در شما به وجود نمیاد ولی وقتی کم کم دور و برتون خالی میشه ، اون موقع هستش که ممکنه احساس تنهایی ، پوچی و ... در شما به وجود بیاد . نمیگم الان هم دیره ولی هیچ وقت به حد مطلوب و کمال گذشته نمیرسه .

از طرفی حق هم دارید، اگر این انتخاب درست نباشه ممکنه مشکلات زیادی براتون در آینده ایجاد کنه ، ولی اینکه بترسید و انتخاب نکنید به نظر من کار بسیار اشتباهی هست .

اینکه بگید من 100 نفر رو میشناسم که زندگی خوبی ندارند و... صحیح نیست ، بله منم خیلیا رو میشناسم که زندگی هایی جالبی ندارند ، ولی خب کسانی رو هم میشناسم که چندین ساله عاشقانه زنگی میکنند .

تک تک شما دوستان نه جای اون زن و شوهر هستید و نه همسری که انتخاب خواهی کرد مثل بقیه خواهد بود .

و در جواب دوستمون که موضوع این تاپیک هست :

دلایلی خیلی زیادی داره که بیشتر دوستان کم و یا زیاد این دلایل رو میدونند و این مشکلات وقتی در کنار هم قرار بگیرند باعث سردی روابط ویا تنفر میشود :

یکیش همون انتخاب همسره . احتیاج نیست منم بگم ، همه دوستان خودشون میدونند ازدواجی که براساس صرفا احساس صورت بگیره چند صباحی بیشتر دوام نمیاره و بنا به شرایط خانوادگی دو طرف ممکن است باعث طلاق و یا تحمل یکدیگر تا آخر عمر بشه . نمیگم که احساس در انتخابتون تاثیر نداشته باشه ، نه ، منظورم اینه که احساس رو در درجه اول اهمیت قرار ندید ، عاقالانه انتخاب کنیم ، شرایط فکری ، خانوادگی و مالی خودمون رو ببینیم و بر اساس اون انتخاب کنیم .

حتما نباید عاشق کسی بشیم بعد باهاش ازدواج کنیم ، میبینیم شرایطمون با طرف جور در میاد و حتما حتما یه میل و کشش اولیه بهش داریم ( نه اینکه عاشق سینه چاکش شدیم ) ازدواج میکنیم و این عشق ممکنه بعد از ازدواج به وجود بیاد و هر روز هم قوی تر بشه .

از طرفی شما فکرشو بکن بعد از ازدواج ، فکر تامین خانواده از لحاظ مالی هستی و هر روز مشغله فکری برای اینکار داری ، بعضی از خانواده ها هم زن و هم شوهر با هم شاغل هستند . این مشغله فکری هر روز هست و باعث میشه که به مرور زمان از هم غافل بشن ، ابراز عواطف کمتر میشه ، حوصله کمتر میشه ، به جایی میرسن که میبینن دیگه هیچی بینشون نیست . خب مورد مهمیه ، ولی این رو هم در نظر بگیرین که صرفا داشتن مشکل معیشتی و مالی موضوع مهم نیست ( چرا که خیلی ها رو خودتون شاید بشناسید که از نظر مالی بسیار بالا ولی زندگی مشترک خوبی ندارند ) موضوع مهم اینه که شما غفلت کردید و به این موضوع اهمیت چندانی ندادید چرا که براتون مسئله مهمی نبوده ولی به مرور زمان این مسئله بزرگتر و تبدیل به مشکلی شده که دیگه توانایی حلش براتون سخته .

خیلی حرف زدم ببخشید ، امیدوارم تونسته باشم منظورم رو به خوبی بیان کرده باشم .

با تشکر

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
عشق !!!!!
اگه عاشق باشی این چیزارو نمی گید
12 نفر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون موقعه بهترین با وقار ترین زیبا ترین و ....... دختری که میشتاسد
کسی که شما عاشق اون هستید

بالا