برگزیده های پرشین تولز

چرا سرچ پرشین تولز به این شکل است؟

1200

Registered User
لایک‌ها
7
چرا بخش جستجوی پیشرفته پرشین تولز مسدود شده و کار نمی کند؟ یعنی برای همه کلمات می گوید چیزی پیدا نکرده است ؟
حالا اگر می خواستند از کار بیندازند می گفتند سرچ کار نمی کند ولی سرچ کار می کند ولی می گوید چیزی پیدا نکرده

1200

Registered User
لایک‌ها
7
اصولا ساختار موتور سرچ در وی بالتین چگونه است؟ اگر مطلبی را همین الآن نوشتیم بلافاصله توسط سرچ فروم وی بالتین شناسایی می شود و در نتایج جستجو ظاهر می شود؟
یا اینکه ممکن است مدتی طول بکشد تا در نتایج جستجو ظاهر شود؟ موتور سرچ وی بالتین با چه مطالبی در سرچ مشکل خواهد داشت؟
نکته سوم اینکه چرا بخش جستجوی پیشرفته پرشین تولز مسدود شده و کار نمی کند؟ یعنی برای همه کلمات می گوید چیزی پیدا نکرده است ؟
حالا اگر می خواستند از کار بیندازند می گفتند سرچ کار نمی کند ولی سرچ کار می کند ولی می گوید چیزی پیدا نکرده

خود پرشین تولزی ها نظرشان چیست؟

dvb

Registered User
لایک‌ها
0
متأسفانه اين از مشكلات vBulletin است كه دليل آن هنوز نامشخص است. خود تيم ساپورت vBulletin هم اظهار بي‌اطلاعي كرده.

اگر از دوستان اينجا كسي در اين مورد چيزي مي‌دونه بگه.

Y2K

Registered User
لایک‌ها
1
جستجوی فروم فعال شد

جستجوی فروم که داره سالم و سرحال کار می کنه
فکر کنم که خودشون به دلیل فشاری که به سرور میومد غیرفعالش کرده بودند.
شما از خود احسان بپرسی بیتره

1200

Registered User
لایک‌ها
7

1200

Registered User
لایک‌ها
7
این جا را ببینید

http://forum.persiantools.com/t70688.html

نسخه mysql این سرور ارتقا پیدا کرده و برای جستجوی محتوای فارسی روی این نسخه دیتابیس لازمه که اطلاعات دیتابیس به فرمت مناسب (یونیکد) تبدیل بشن. من دیروز روی این موضوع کار کردم ولی متاسفانه نتیجه خوبی نگرفتم. در هر صورت بازم روی این موضوع کار میکنم که حل بشه.

اطلاعات موجود در دیتابیس با collation یونیکد نبود. باید convert میشد که با توجه به حجم زیاد اطلاعات زمان زیادی لازم داشت.

1200

Registered User
لایک‌ها
7
ورژن
وی بالتین
3.6.6
آخرین نسخه موجود هم انتشار یافت

بالا