برگزیده های پرشین تولز

چرا قیمت های ایرانسل درروغه؟

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
سلام.

میخوام ببینم مگه ایرانسل در تبلیغات تلویزیونی نمیگه با پرداخت 70000 ریال دو سیم کارت بگیرید؟که یکیش بعدن میا د دم خونه
اینو تو سایتشون هم نوشتن.

پس چرا من هر جا میرم سیم کارت اعتباری بگیرم میگه 8 تومن؟ میگم چرا 8 تومن خود ایرانسل که میگه 7 تومن میگن همینه که هست!

همشونم نمایندگی مجازن! یکیشون همون که طبقه بالای علاالدین هست..قضیه چیه؟

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
یعنی چی؟ خب مگه دیوانه ان؟ بیان بگن 80000 ریال! چرا میگن 70000 ریال؟ بعد 8 تومن میگیرن؟ 1000 تومن پول یه کارت شارژه!

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
یعنی چی مستقیم؟ سایتش که سیم کارت نمی فروشه...بعدشم اگرم بفروشن کلی طول میکشه بیاد دم خونه با پست...من میخوام امروز فردا بخرم...

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
دوست من اون فروشنده ها قيمت رو ميبرن بالا
اتفاقا ايرانسل تو بخش فروش و توزيع كارش خيلي درسته ثبت نامشم مجانيه بعشي ها پول ميگيرن.

حالا هزار تومن چيزي نيست شما تاپيك زدي.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
حال شانس اوردی 8میگیرن زمانی که 10 تومان بود بعضی جاها اینجا میدادند 15تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
توصیه من اینه که ایرانسل رو بی خیال شی یه اعتباری همراه اول بگیری من خودم یه دونه ایرانسل دارم از یکی دوروزه به انتخابات که داغون شده تا امروز هنوز کرم نیومده الان با وضعیت شبکه ایرانسل اگرچه 7 تومان پولی نیست اما اونم پول دور ریختنه تا دو سه ماه پیش طرفدار پرو پاقرص ایرانصل بودم اما از اون موقع به این طرف مال خودم و خط تمام دوستانم شده یه تیکه اشغال
البته من شهرستانم شاید اونجا شما هستید ایم مشکل را نداشته باشه
یا حق

M.K

Registered User
لایک‌ها
9
مشکل ایرانسل اینه که کارمزد فروشنده ها رو خیلی کم میزنه
اونا هم مجبورن برای جبران این کار ایرانسل قیمت ها رو بالا ببرن
مثلا یه کارت شارژ 2000 تومانی رو به عمد فروش 1800 میده تا وقتر به دست مغازه دار برسه میشه 1850 تا 1900 این مال وقتی هست که کارت تو بازار پر باشه فقط کافیه چند روز تعطیل باشه و ایرانسل کارت نفروشه قیمت ها 100 تومن بالا میره. حالا اگه 1 میلیون تومن کارت ایرانسل با بهترین قیمت خریده باشی اگه بخوای به همن قیمت روش بفروشی در بهترین حالت 15 تا 18 هزار تومنش سوده!!! دیگه بستگی به فروش اون مغازه داره یه مغازه رو میبینی روزی 100 تا کارت 2 تومنی میفروشه پس همون قیمت روی کارت میده اما یه مغازه رو میبنی روز 5 تا کارت میفروشه پس باید قیمت رو بالا بیاره.
سیم کارت هم دقیقا همین طوری هست

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
من خودم یه کارت 10 تومنی رو خریدم 13 تومن !!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سیم کارت همون 7 تون هست، می تونین بگین فقط سیم کارت رو می خواین،
موضوع اینه که باید تکمیل ثبت نام بشین، یعنی سیم کارت رو می خرین 7 تومن، بعد برگه ای رو باید پر کنین، از کارت ملی یا شناسنامتون فتوکپی بگیرین، بفرستین به آدرسی. اگر این فرآیند رو انجام ندین قدیم زیاد سخت گیری نبود اما ظاهرا الان بعد از 2 هفته سیم کارت بلوکه ملوکه اینها میشه !
اینها که میرین سراغشون این فرآیند رو هم انجام میدن ! منتهی برای یک فتوکپی و یک پست 1000 تومن میگیرن ( چون جای پست فکس هم می تونین بکنین ! )
این بود انشای من

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
نه زنگ زدم ایرانسل گفت ما فقط 4 مکان در تهران رو داریم که قیمت اصلی میدن! اون 4 مکان رو گفت و دیگر هیچ!

rezidentevilone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون 1000 تومن هزینه ی ثبت نام و ارسال مدارک شماست...

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ایندفعه به جای دکه های روزنامه فروشی برو یکی از مغازه ها، بگو خودم تکمیل ثبت نام می کنم فقط سیم کارت رو بدین، برگه هاش رو با راهنماییش بگیر ببین.
اگر باز گفت 8 تومن با مشت بزن توو دماغش سیاهو کبود که شد بشین هر هر بهش بخند !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
راستی، پول زوری که میدی این نیست، شارژ ایرانسل رو الان می تونی از بچه های اینجا بپرسی، اونقد می ده که حتی 4700-4800 هم بفروشن باز سود داره !
موضوع این دزد کبیر ایرانسل نیست، موضوع این فروشنده های طمعکار هستن که ارزون می خرن 5500 می فروختن !

فراموش نکنین SMS توو ایران زمان سبک بودن و خالی بود شبکه اراسل میشه، یعنی ممکنه صبح SMS بزنی شب تا شب خطها پر باشه، شب برسه دست طرف ! پس خرجی برای هیچ کدوم از اپراتور ها نداره که حالا اینهمه پول میگیرن !
از اون مهمتر اینکه اگر هیچ کس SMS هم نزنه باز برای اینها فرقی نداره ! چون خرجی نمی کنن که حالا استفاده نکنی چیزی بشه ! یک چیز توو این مایه ها که زغال داغ بزاری زیر اجابت مزاج گاهت بگی مردمی که رد می شن دلشون بسوزه ! دلم خنک شه ...

rezidentevilone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعد اینکه خوب خندیدی هفته ی دیگش 4.5 میلیون دیه ی دماغ طرف رو بده و دیگه هم نخند !......

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
4.5 رو هم که دادی باز بخند، دنیا همیش 2 روزه ( هنوز کسی نگفته 2 روزه از کی قراره شروع بشه ) نخندی چیکار کنی ؟
بخند بزار مام بخندیم

telcomm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تازه واسه من 3 ماه هم گزشته از وقتی که سیم کارت خریدم و هنوز اون سیم کارت هدیه رو برام نفرستاده !!
یکی میدونه باید چکار کرد ؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
الان نباید کاری کنی، اون موقع که خریده بودی باید طبق دستورالعمل با ارسال SMS ها تایید کد پستی و اینها می کردی که نکردی ! 7 تومن 1 سیم کارت هم خوبه بابا، بیخیال کادوش !

بالا