چرا ما Multiplayer نميتونيم بازي كنيم ؟؟؟

شروع موضوع توسط saeed_violinist ‏7 جولای 2005 در انجمن بازیهای کامپیوتری

1. saeed_violinist

saeed_violinist Registered User

سلام دوستان !

خدايي يكي از هيجان انگیز ترين سرگرمي ها ، بازي تحت شبكه اون هم با تعداد بازي كن هاي زياده ! فكرشو بكنيد Battlefield 2 رو ما بچه هاي پي تي باهم تو يه تيم 32 نفره با يه تيم 32 نفره از بچه هاي لوس و ننر آمريكايي بازي كنيم و از حمله اونا به جنوب ايران جلوگيري كنيم و در يك اقدام شهادت طلبانه حالشونو بگيريم :lol: !

يا بازي Underground 2 رو تصور كنيد كه هركدوم ما با ماشين هايي كه خودمون سفارشي درست كرديم با هم كل مسابقه بندازيم !

من يه مدت تلاش كردم تا بازي Joint Ops رو با سرور تو آلمان كه نزديك ترين سرور به ايران بود بازي كنم اما با پينگ 400 ميلي ثانيه اختلاف خيلي خفني تو اجراي حركت ها داشت ! مثلا من اينجا شليك ميكردم 2 ثانيه بعدش اونجا شليك ميكرد ! :lol:

به هرحال من حرفم فقط اين نيست ! چرا ما كه اين همه پول تلفن و كارت اينترنت ميديم ، چيزي حدود چند برابر هزينه يك خط T1 یا DSL خفن در خارج ، نباید سرعت خوبی داشته باشیم ؟؟!

یه حساب سر انگشتی ! از هر 1 ساعتی که ما اینترنت استفاده میکنیم کمتر از 15 دقیقه استفاده مفیده باقیش صرف لودینگ و کلک زدن به فیلتر و و و و و و میشه .

صرف نظر از سایت های سکس ، آیا ما شعور کمتری نسبت به مردم باقی کشور ها داریم که باید فیلتر بر همه چیز ما اعمال بشه ؟ شاید ما نمیفهمیم چه چیزی برامون خوبه یا بده . چرا یه مسابقه فوتبال باید برای ما با 10 دقیقه تاخیر پخش بشه ؟ شاید ما ....

ای بابا شکایت زیاده بیخیال :lol:

2. irgamer

irgamer مدیر بازنشسته

سرعت اینترنت پایینه مشکلات زیاده درست اما موافق نیستید که دارید بحث رو سیاسی می کنید و کم کم به بخش بازی بی ربط؟
    موفق باشید

3. saeed_violinist

خوب حالا گذشته از بحث سیاسی ! با همین دیال آپ هم به نظر من اگه یه سرور تو ایران همچین خدماتی اریه بده ، ممکنه بشه یه کاریش کرد ! حد اقل پینگ قابل قبول 100 میلی ثانیه هست .

همچین خدماتی ارایه شده تا حالا ؟

4. imt.Amir

imt.Amir کاربر تازه وارد

بازيهاي Multiplayer هم وقتي آدم شروع به بازي ميكنه مگه ديگه ميشه ترك اعتياد كرد. ديگه از بازيهاي single player آدم حال نميكنه. اعتياد درست ميكنه حسابي. من كه الان معتاد Americas Army شدم.

5. saeed_violinist

هوم ! باتلفیلد 2 خداست ! خیلی باحاله .

راستی شما این ارتش آمریکا رو تو گیم نت بازی میکنی یا اینترنت ؟ یه مقدار توضیح بده لطفا !

6. imt.Amir

imt.Amir کاربر تازه وارد

من توي اينترنت بازي ميكنم. البته سرعت خط بالاست ولي كامپپيوترم زياد خوب نيست. FPS بالاتر باشه بهتره. بعضي اوقات اول تير ميخورم بعدا ميبينم يكي از پشت ديوار در اومد. :eek:
    باتلفیلد 2 رو هم بازيشو ديدم. بابا خيلي كارش درسته. دارم وسوسه ميشم برم بگيرمش. البته قيمتش گرونه.
    خوبي Americas Army اينه كه رايگانه و توي 2-1 تا از نقشه هاش حداقل گم نميشم!

7. N e M e S i S

N e M e S i S Registered User

من هم تو اینترنت بازی میکنم . بازیه S.W.A.T خیلی میچسبه . فقط بعضی وقت ها یکم دقت میاد پایین که فکر میکنم برای فشاری که به سرعت اینترنت میاد باشه .

8. irgamer

irgamer مدیر بازنشسته

والا زیاد از این سرویسها هست اما من اکثرا دیدم مشکل ping و قطع شدن رو دارن مخصوصا اگر تعداد کاربرها بره بالا. فکر کنم بهترینشون TB باشه البته اگر هنوز سرویس بده.
    موفق باشید

9. sota

sota کاربر تازه وارد

من حتی خودم سعی در راه اندازی همچی سرویسهایی داشتم و سرور CoD و CS رو امتحان کردم اما برای بازیهای اکشن این کار ارزشش رو نداره، منم مثل این دوستمون به سرورهای کرک شده CoD اروپا یا آمریکا وصل شدم اما پهنای باند کم خطوط ما و همینطور سقف محدودیت ترافیکیمون باعث میشه تاخیر بالا و پرشهای شدید داشته باشیم. خلاصه از نظر من تا خطوط پرسرعت همه گیر نشه این مساله یه رویاست :happy: اینکه بشه با 64 یا حتی 128 نفر دیگه BattleField2 بازی کرد و رو بیسیم باهاشون در ارتباط بود.....واااای چی میشد!!! :(

10. Y_A_SS_I_N

Y_A_SS_I_N کاربر تازه وارد

man 2ta computer daram mikham BF2 ro Multi bazi konam vali nemishe . man hamie bazi ha ro Multi mitonam

biram vali in BF2 nemishe yani creat server va maps mikonam vali Join Server nemishe ...
    ye lahze Mikhad Start Server mikone vali 2bare bar migarde

rasty kasi midone chetor mishe verson haie dige BF2 ro mesle Euro Force ro gir ovord

11. AHT7

AHT7 Registered User

سلام
    من هم نمی توانم چون porotocol 7 برای کانتر سورس می خواد و من ندارم کسی می داند از کجا دانلود کنم؟

zarpopخرید بک لینک عسل طبیعی و گرده گل ایرانیfootbal