برگزیده های پرشین تولز

چرا مدیران در پی تی و بازارچه فوروم خودسر عمل میکنند؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا مدیران در پی تی و بازارچه فوروم خودسر عمل میکنند؟

ببخشید که اینو میگم ولی خیلی ها توی پی تی که کاربر عادی هستند اعتقاد دارند تعدادی از مدیرای پی تی در گفتگوی آزاد و بازارچه و دیگر جاها مغرور هستند مثلا در بخش گفتگوی آزاد پست هایی رو حذف میکنند که نباید حذف کنند مثلا در مورد موش های محافظ غدای پوتین تاپیک زدم که مهندس جان bhrzk ّبا یک فروند موشک delete اینو پاک کرد
وقتی به اینها دلیل حذف رو میپرسم میگن خلاف مرامنامه آیا در تاپیکی که من اخیرا ایجاد کردم با عنوان فروش 17 دی وی از تاریخ ایران تاپهلوی که جناب حامد سالیوان که من برای ایشون احترام زیادی قائل هستم پاکش کرد بی دلیل
من تمام موارد و قوانین فوروم رو مطالعه کردم

بنظرم هر سایتی باید یک بخش بازرسی و نظارت بر حسن اجرای عملکرد مدیران بذاره تا خود مدیران هم بر عملکرد خود بیشتر دقت کنند

لطفا از این ببعد طوری بشه که کسیو از روی غرض ورزی و نیت قبلی بن نکنند

باتشکر

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
دوست عزیز

اینجا کسی دشمن کس دیگه نیست که بخواد تاپیک های کاربران رو بی دلیل پاک کنه .

در مورد پاک شدن تاپیک شما هم دلیل واضح بوده , شما داری محصولات بخش اشتراک گذاری رو میفروشی .

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز

اینجا کسی دشمن کس دیگه نیست که بخواد تاپیک های کاربران رو بی دلیل پاک کنه .

در مورد پاک شدن تاپیک شما هم دلیل واضح بوده , شما داری محصولات بخش اشتراک گذاری رو میفروشی .

سلام
حال شما خوبه
امیدوارم سلامت باشید

خوب شما که میگید دلیل واضح بوده چرا به یک شخص دیگری مثل آقای A.farokhzad اجازه فروش در بازارچه رو دادید
مگر نمیگید هرچیزی که در بخش اشتراک گذاری باشه فروشش ممنوه
باید خدمتتون بگویم که من از بخش اشتراک گذاری اینوتهیه نکردم
شما چطور اجازه دادید این شخص قانون رو نقض کنه و بالای 10 صفجه تاپیک فروش دی وی دی های از کوروش تا پهلوی ادامه پیدا کنه

این هم لینک تاپیک این آقا
http://forum.persiantools.com/t102808.html

شما هم انگار قوانین بازارچه رو نقض می کنید

من احساس میکنم شما دشمن من هستید چون تا حالا هرچی توی فروشگاه زدم پاک کردی بدون دلیل و به بهانه های مختلف پاکشون میکنی تمام اینها خلاف قوانین است

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام
حال شما خوبه
امیدوارم سلامت باشید
سلام دوست عزیز
ما خوبیم شما خوبید ؟
ما هم برای شما آرزوی سلامتی میکنیم :rolleyes:

من احساس میکنم شما دشمن من هستید چون تا حالا هرچی توی فروشگاه زدم پاک کردی بدون دلیل و به بهانه های مختلف پاکشون میکنی تمام اینها خلاف قوانین است

دوست عزیزم این حرف شما برای آدمی که تازه عضو شده و هنوز پستهاش به 40 نرسیده کمی غیر منطقی به نظر میرسه ! اولن که اینجا کسی با کسی لج نیست و دشمنی نداره و ثانین اینکه شما هنوز اینقدر اینجا نبودی که بخوای دشمن داشته باشی ! ;)

سلام برسونید !:happy:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
سلام
حال شما خوبه
امیدوارم سلامت باشید

خوب شما که میگید دلیل واضح بوده چرا به یک شخص دیگری مثل آقای A.farokhzad اجازه فروش در بازارچه رو دادید
مگر نمیگید هرچیزی که در بخش اشتراک گذاری باشه فروشش ممنوه
باید خدمتتون بگویم که من از بخش اشتراک گذاری اینوتهیه نکردم
شما چطور اجازه دادید این شخص قانون رو نقض کنه و بالای 10 صفجه تاپیک فروش دی وی دی های از کوروش تا پهلوی ادامه پیدا کنه

این هم لینک تاپیک این آقا
http://forum.persiantools.com/t102808.html

شما هم انگار قوانین بازارچه رو نقض می کنید

دوست عزیز چند مطلب!
پکیج آقای A.farokhzad با چیزی که در اشتراک هست متفاوت هست و با هماهنگی زده شده!
در هر حال بعد از اینکه قوانین جدید تصویب شد و اجرا شد!
برخوردها در بخش مشارکت و بازارچه هماهنگ تر و یکدست تر خواهد شد

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوست عزیزم این حرف شما برای آدمی که تازه عضو شده و هنوز پستهاش به 40 نرسیده کمی غیر منطقی به نظر میرسه ! اولن که اینجا کسی با کسی لج نیست و دشمنی نداره و ثانین اینکه شما هنوز اینقدر اینجا نبودی که بخوای دشمن داشته باشی ! ;)

:happy:

تائید میشه;)

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
منم به نوبه خودم تایید میکنم...

درضمن برای بار چندم...مشکلات رو با مدیران به صورت شخصی در میون بذارین...مطمئناجواب بهتری خواهید گرفت..

تجربه نشون داده که این تاپیک بهتره که بسته بشه..پس از تجربه استفاده کرده و تاپیک رو میبندم..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا