برگزیده های پرشین تولز

چرا و براي چي؟؟

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
سلام، من يه سوال دارم!

بچه ها كسي ميدونه!!!
چرا و به چه دليل شركت هاي بزرگ توليد كننده نرم افزار اينقدر كه براي توليد و طراحي يه برنامه وقت ميزارند براي امنيت اون وقت نمي زارن و در كمتر از 1 هفته بعد از وارد شدن بسته نرم افزاريشون زود اونا كرك ميشن ؟ و در اختيار عموم قرار ميگيره!!!

دليل چيه؟ آيا اهدافي غير از اين دارند؟ چرا مثل Babylon كه من Adsl دارم حتي با جديدترين Crack ها بازم Expired ميشه؟! و نمي زاره ازش استفاده كنم؟ چرا برنامه هاي ديگه اينجور نيستند (البته شكر كه اينجور نيستند وگرنه با اين اوضاع اقتصادي مملكت ...:wacko:)

بي خوابي هم عجب :rolleyes:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بخاطر بی فایده بودن این کار. بلاخره هر نرم افزاری کرک میشه، شرکتهای کوچیک هم بودجه و وقت کافی ندارن که سر این کار بگذارن.

Stay alive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، من يه سوال دارم!

بچه ها كسي ميدونه!!!
چرا و به چه دليل شركت هاي بزرگ توليد كننده نرم افزار اينقدر كه براي توليد و طراحي يه برنامه وقت ميزارند براي امنيت اون وقت نمي زارن و در كمتر از 1 هفته بعد از وارد شدن بسته نرم افزاريشون زود اونا كرك ميشن ؟ و در اختيار عموم قرار ميگيره!!!

دليل چيه؟ آيا اهدافي غير از اين دارند؟ چرا مثل Babylon كه من Adsl دارم حتي با جديدترين Crack ها بازم Expired ميشه؟! و نمي زاره ازش استفاده كنم؟ چرا برنامه هاي ديگه اينجور نيستند (البته شكر كه اينجور نيستند وگرنه با اين اوضاع اقتصادي مملكت ...:wacko:)

بي خوابي هم عجب :rolleyes:

اول باید بگم هیچ نرم افزاری نیست که کرک نداشته باشه حتی سایتهای رسمسی هم هک میشن چی برسه نرمافزار

2.برای بابیلون هم باید بگم اپدیت خودکار نرم افزار رو بردارید درست میشه .

بالا