برگزیده های پرشین تولز

چرا کاربر فعال از ققنوس گرفته شده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بهرنگ

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
امروز متوجه شدم که کاربر فعال اشتراک که بیشتری بار اشتراک رو روی دوشش داره ، دیگه کاربر فعال نیست

ققنوس

ghoghnuse

نمیدونم چرا این کاربری از ایشون گرفته شده؟

و میخواستم بدونم که آیا دلیل خاصی وجود داره؟

Last edited:

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
من درخواست دادم عنوان ايشون حذف بشه. دليلش هم اين بود كه عنوان ايشون كاربر فعال هنرهاي نمايشي بود اگه دقت كرده باشيد، نه كاربر فعال اشتراك. اين عنوان هم بر مي گشت به زماني كه اشتراك هنوز زيرمجموعه هنرهاي نمايشي بود.

زماني كه اشتراك يه بخش مستقل شد درخواست داديم عنوان ايشون تغيير كنه به كاربر فعال اشتراك، كه به دليلي اون موقع اين اتفاق نيفتاد (منتظر يه سري تغييرات بوديم و مساله به تعويق افتاد)

بعد جنجال هاي اشتراك پيش اومد و من منتظر بودم جو آروم بشه كه اين درخواست رو مطرح كنم. الان هم جو آروم شده و در نتيجه من بخش مربوط به خودم رو انجام دادم (البته نمي دونستم بازم منجر به جنجال هاي بي معني و تاپيك ها و حرف و حديث هايي كه پيش اومده ميشه و طبق معمول محملي ميشه براي سوء استفاده يه سري افراد خاص - كه البته منظورم به هيچ وجه شما نيستي). ضمنا بخش اشتراك يه مدير خوب داره (قبلا هم مديرش خوب بود البته :D) و اگه صلاح بدونه عنوان كاربر فعال رو به كاربران بخش ميده. موارد مربوط به اون بخش طبيعتا اول بايد با مدير همون بخش مطرح بشه و اگه به نتيجه نرسيد اينجا مطرح بشه. و در ضمن طبيعتا اگه اعتراضي باشه بايد از جانب خود فرد مطرح بشه ;)

و بازم در ضمن، همه دوستاني كه سريع اعتراض مي كنن يه مقدار صبر اگه داشته باشن و يه مقدار چشم هاشونو اگه بشورن (!) و به همه مسائل ديد منفي نداشته باشن، خيلي مسائل حل ميشه و بحثي هم پيش نمياد (البته بازم منظورم شما نيستي چون لحن شما سوالي بود نه اعتراضي)

كاربر فعاليت هم مبارك
155105187.gif

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوست عزیز!
لطفا برای هر سوالی که تو ذهنتون به وجود میاد تاپیک نزنین...
شما که خیلی ققنوس رو دوست دارین..میتونین یه پی ام به مدیران اون بخش بزنین و دلیل رو جویا بشین...
به هر حال جوابتون رو هم گرفتین..

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا