برگزیده های پرشین تولز

چرا کارت ویزیت های ساده محبوب ترند

vantopc

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
19 دسامبر 2015
نوشته‌ها
21
لایک‌ها
0
سن
30
چرا کارت ویزیت های ساده محبوب ترند
اغلب وقتی به طرح برخی کارت ویزیت های تجاری و بازرگانی نگاهی می اندازیم در عمق آن به یک نقطه مشترک می رسیم که چرا این مقدار طرح های ساده و بی آلایش هستند . سوال در ذهن ما ایجاد می شود که آیا طراح کارت توانایی طراحی یک کارت جذاب و اعمال عناصر گرافیکی در طرح نداشته و بسنده به چند خط متن ، شماره تماس و یا ایمیل کرده است !؟

  • پیشنهاد مطالعه : از نگاه مشتری به کارت ویزیت نگاه کنیم و ویژگی های کارت ویزیت چیست
از نگاه ما ( طراحی بنر و توسعه گرافیک رضاگراف ) می شود طرح کارت ویزیت را به بخش های مختلفی تقسیم کرد که کدام در جای خود و برای افراد مختص به خود دارای ویژگی های و کاربرد های مختلف و میزان تاثیر پذیری گوناگونی هستند . دسته اول را باید به نوع تجاری – گرافیکی تشبیح کنیم که این در نوع طراحی علاوه بر سادگی ، خلاقیت را هم به آن اضافه میکنید و در طراحی آن ترکیبی از سادگی و خلق ایده را استفاده می کنید که البته بخش خلاقیت را کمتر در تم های داخلی طراحی کارت ویزیت مشاهده میکنید و اکثر تجار و افراد واحد های ارشد بازرگانی بیشتر بر روی ساده بودن طرح حتی صورت مستقیم و غیر مستقیم نیازی مفهوم دار بودن طرح هم تاکیدی ندارند . که این موضوع متاسفانه بر خلاف مدیران موفق اروپایی می باشد .

%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D8%AA-1.jpg

طراحی کارت ویزیت

سادگی در کنار توانایی ایده پردازی و پرداختن به خلاقیت وابسته به موضوع طرح می تواند کیفیت – جذابیت و میزان تاثیر گذاری را تا حد بالایی افزایش دهد .

کارت ویزیت های بازاری :
کارت های بازاری بیشتر برای کسب و کارهای کوچک استفاده می شود که در این بین میتوان به تولیدی ها ، مارکت – فروشگاه ها ، سرویس دهنده های خدماتی و … اشاره داشت و اغلب برای طراحی کارت ویزیت با این موضوعات کمتر به خلوت بودن و معیار های بازاریابی توجه می شود ، بلکه بیشتر تمرکز بر روی معرفی خدمات قابل ارائه گذاشته می شود .

منبع : چرا کارت ویزیت های ساده محبوب ترند
 

tent

Registered User
تاریخ عضویت
5 جولای 2016
نوشته‌ها
120
لایک‌ها
32
سن
22
تشکر دوست عزیز بابت مطلب مفیدتون
استفاده کردیم
 

sskosarii

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
28 نوامبر 2018
نوشته‌ها
3
لایک‌ها
0
سن
24
ممنون بابت مطالب مفیدتان
من نمونه کارت ویزیت های جذابی را در این بلاگ دیدم که توصیه میکنم دوستان حتما یه سری به این بلاگ بزنند.
 

rentinoo

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
3 اکتبر 2019
نوشته‌ها
1
لایک‌ها
0
سن
30
ممنون عالی بود
 
بالا