برگزیده های پرشین تولز

چرا گلدن استار پول مرا نمي د هد ؟

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس از آنكه از گلدن استار تعريف بسيار ديدم براي تست آن مبلغ كمي را در پلن نقره اي سرمايه گذاري كردم.
سود آنرا پس از چند روز مي خواهم برداشت كنم ولي آنرا در حالت معلق گذاشته و 24 ساعت است كه نمي دهد :(
آيا كسي ميداند چرا؟ واين حالت تا كي خواهد بود؟

reza1350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا اگر پنجشنبه ها در خواست كني قالبا دوشنبه پرداخت مي شه و بقيه روزها چند ساعت بعد

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقايان رضا وشروين ! از جوابهاي شما بسيار متشكرم. من امروز بعد از 48 ساعت پولم را دريافت كردم.
با تشكر مجدد.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tnh_z :
آقايان رضا وشروين ! از جوابهاي شما بسيار متشكرم. من امروز بعد از 48 ساعت پولم را دريافت كردم.
با تشكر مجدد.

اگر تاپيك اموزش گلدن استار را خوانده بوديد متوجه ميشيد كه در گلدن استار هر از چند گاهي دو تا 4 روز ممكن است پرداخت نكند و بعد يكمرتبه همه را پرداخت مي كند البته تجربه من ميگه بهترين وقت براي برداشت روز دوشنبه است بلافاصله سه شنبه واريز ميشه ولي هر وقت پنج شنبه يا جمعه درخواست كردم همراه درخواست روز شنبه در روز دوشنبه و گاهي سه شنبه پرداخت كرده است

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از princekin :
اگر تاپيك اموزش گلدن استار را خوانده بوديد متوجه ميشيد كه در گلدن استار هر از چند گاهي دو تا 4 روز ممكن است پرداخت نكند و بعد يكمرتبه همه را پرداخت مي كند البته تجربه من ميگه بهترين وقت براي برداشت روز دوشنبه است بلافاصله سه شنبه واريز ميشه ولي هر وقت پنج شنبه يا جمعه درخواست كردم همراه درخواست روز شنبه در روز دوشنبه و گاهي سه شنبه پرداخت كرده است

از راهنمايي شما نيز بسيار سپاسگزارم .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
چيز شده. چي شده؟؟؟ .... آهان يادم اومد .. من 20$ از گلدن درخواست دادم 15 $ ريخته البته 1 ساعته ريختا .. ولي حالا 5 دلار کمه من ميل زدم بهشون. تا حالا چنين مشکلي داشتيد؟؟

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
چيز شده. چي شده؟؟؟ .... آهان يادم اومد .. من 20$ از گلدن درخواست دادم 15 $ ريخته البته 1 ساعته ريختا .. ولي حالا 5 دلار کمه من ميل زدم بهشون. تا حالا چنين مشکلي داشتيد؟؟

اتفاق ناخوشايند وشايد حتي هشداردهنده اي باشد .لطفا در صورت دريافت جواب مارا نيز در جريان قرار دهيد.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از tnh_z :
اتفاق ناخوشايند وشايد حتي هشداردهنده اي باشد .لطفا در صورت دريافت جواب مارا نيز در جريان قرار دهيد.
نه بابا هشدار نه گلدن اشتباه کردن . وگرنه واسه 5$ خودشونو ضايه نميکنن خيالت راحت . اگرم ندن من از سايت نگراني ندارم

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
به نظر نمیرسه گلدن اشتباه کرده باشه اگر 20$ اصل سرمایت بوده و از 30 روز زودتر درخواست کرده باشی 25% ازش کم میکنه که میشه 5$
http://www.madonna200490.persianblog.com

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از madonna_200490 :
به نظر نمیرسه گلدن اشتباه کرده باشه اگر 20$ اصل سرمایت بوده و از 30 روز زودتر درخواست کرده باشی 25% ازش کم میکنه که میشه 5$
http://www.madonna200490.persianblog.com
اصل سرمايه بود ولي 30 روزم بيشتر شده بود. 1جولاي گزاشته بودم 2 اگوست درخواست دادم

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از shervinrv :
20 دلار 15 دلار دقيقا همون 25% ميشه
حالا نميشد يه روز ديگه هم صبر كني 1 ژولاي تا 2 آگوست ميشه 30 روز . لب مرزيه

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ali313 :
20 دلار 15 دلار دقيقا همون 25% ميشه
حالا نميشد يه روز ديگه هم صبر كني 1 ژولاي تا 2 آگوست ميشه 30 روز . لب مرزيه

اينطور كه من متوجه شدم گلدن استار سابقا بعد از 30 روز يا 60 روز اصل سرمايه را فوري پرداخت ميكرده من خودم گرفته بودم ولي الان با تجربه اي كه خودم هم كرده ام اگر درخواست سرمايه را بكنيد اول به شما يك اعلان ميدهد كه اگر ميخواهيد برداريد 25 درصد از ان كم ميشود مگر اينكه بعد از 26 روز پرداخت انجام شود البته در اين 26 روز سودي به شما بابت اين پول نميدهد

دوستان از جهت گلدن استار ناراحت نباشند همچنان مورد اطمينان است فقط برخي از روشهايش را عوض كرده است

بالا