برگزیده های پرشین تولز

چرا Paypal ویزا کارت من را لغو کرد راهنمائی کنید ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
یک حساب paypal درست کردم و خواستم از طریق add credit
یک ویزا کارت را در این حسابم اضافه کنم
بعد از اینکه این کار را کردم چند تا سوال کرد مثل شماره ویزا کارد تاریخ اعتبار و ccv code
بعد از وارد کردن این مشخصات اول تغریبا قبول کرد ویزا کارت را اما بعدش سه بار شماره ویزا کارت را سوال کرد
و من هم همون شماره را میزدم تا اینکه بهم اختار داد که دیگه نمیشود از این ویزا کارت استفاده کنید
حالا سوال من این است که چرا چنین مشکلی پیش آمده و آیا میشود که دوباره از همون ویزا کارت استفاده کرد یا باید از یک ویزا کارت دیگر
استفاده کنیم

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
یک حساب paypal درست کردم و خواستم از طریق add credit
یک ویزا کارت را در این حسابم اضافه کنم
بعد از اینکه این کار را کردم چند تا سوال کرد مثل شماره ویزا کارد تاریخ اعتبار و ccv code
بعد از وارد کردن این مشخصات اول تغریبا قبول کرد ویزا کارت را اما بعدش سه بار شماره ویزا کارت را سوال کرد
و من هم همون شماره را میزدم تا اینکه بهم اختار داد که دیگه نمیشود از این ویزا کارت استفاده کنید
حالا سوال من این است که چرا چنین مشکلی پیش آمده و آیا میشود که دوباره از همون ویزا کارت استفاده کرد یا باید از یک ویزا کارت دیگر
استفاده کنیم
مستر کارتت صادره از چه بانکی هست؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
کارت شما اصلا اضافه شد ؟
چون بعد از اضافه کردن کارت باید یک expuse number از داخل پنل کردیت کارت بخونید و تو پی پل وارد کنید تا کارت تایید بشه .

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آدرس کانادا داده بودم برای باز کردن حساب paypal
و از یکی از آشنایان این ویزا را گرفته بودم البته فقط مشخصاتش را برایم فرستاد
البته اول ویزا کارت را اضافه کرد و خواست یک پولی ازش کم کنه اما نمیدونم چی شود بهد از چند بار سوال کردن و ...
یک پیغام داد که دیگه از این ویزا کارت نمیتونی استفاده کنی و غیر فعال شود و باید از یک ویزا کارت جدید استفاده کنی
حالا میخواهم بدونم که چرا اینطوری و اگر نمیتونم از این ویزا کارت استفاده کنم در paypal خوب موجودی این ویزا کارت را چکار کنم
چون الان در این ویزا کارت پول است و میخواهم بدونم این پولی که در این ویزا کارت است را چکار کنم ؟

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همه چیز را درست دادم اما نمیدونم چی شود کمی عجیب بود واسه خودم هم
حالا سوالم این است که این موجودی که در ویزا کارتم را دارم چکارش کنم ؟
شما که کارتون این است آیا راهی است که بشود با این مبلغی که در ویزا کارت است کاری کرد

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
همه چیز را درست دادم اما نمیدونم چی شود کمی عجیب بود واسه خودم هم
حالا سوالم این است که این موجودی که در ویزا کارتم را دارم چکارش کنم ؟
شما که کارتون این است آیا راهی است که بشود با این مبلغی که در ویزا کارت است کاری کرد

به باینم از این مستر کارت های مجازی که نبوده؟از همین اعتبار ساده ها!با فرض اینکه حرف شما درست باشه پی پال اونو قبول نمی کنه، کارت اعتبار داره هنوز،می شه با هاش خرید کرد، شایدم بچه های همین فروم بخواند، چند دلار توش اعتبار بوده؟

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
اگه کارت اضافه شده شماره به اصطلاح تراکنش را میخواسته که اونم اگه سرویس اس ام اس داشتی ، برات اس ام اس میشد ، اگر انلاین بانکینگ داشته باشی میتونی ان لاین چک کنی ، وگرنه اخر ماه میاد .
اگه دنبال دردسرش هستی هم میتونی ای میل بزنی پی پال ،
یک سری مدارک می خوان ، وگرنه بیخیال ؛ برو با کارتت خرید کن این ور اون ور

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من همه کارها را درست انجام دادم
اولش نخواستم بگم چون فکر کردم فقط مال من اینطوری شده اما اکثر کسانی که از خسرو مترجمی گرفتن اکانتاشون بسته شوده و هیچ کاری هم نکرد
امیدوارم پولی که رفت حرومش بشه

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا