برگزیده های پرشین تولز

چطری اقدام کنم برای کسب مجوز برای ایجاد یک پروژه اینترنتی؟

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
سلام،
من میخوام یک پروژه ای رو راه اندازی کنم و میخوام قانونی عمل کنم. برای شروع حتماً باید یک مجوز تو دستم داشته باشم. این مجوز رو چطوری باید بدست بگیرم؟
اگر کسی تاحالا اینکارو کرده لطفا بهم بگه برای گرفتنش پیش نیاز هم لازمه؟ یا چه سوالاتی ممکنه پرسیده بشه و چی باید بگم و ... مرسی :p

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
خب موضوع و رنج کاری چیه ؟

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
پروژه ام در مورد موسیقی هست و میخوام یک سایت براش راه اندازی کنم که دارای مجوز رسمی باشه. میخوام از معلومات دوستان استفاده کنم تا بفهمم چطوری اقدام کنم؟ و چه چیز هایی نیاز داره و ...

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
اگر دانلود موسیقی هست که فیلتر می شه
در غیر این صورت چیز خاصی نیم خواد

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
اگر دانلود موسیقی هست که فیلتر می شه
در غیر این صورت چیز خاصی نیم خواد
نه برادر دانلود موسیقی نیست ! فقط درباره موسیقی هست. ولی من برای ادامه پروژه ام نیاز دارم یک مجوز رسمی هم در دست داشته باشم. مطمونم که فیلتر نخواهیم شد ولی میشه شما کمک کنید چطوری باید اقدام کنم برای گرفتنش؟ مثلاً با کی باید صحبت کنم و چی باید بگم و چی میخوان ازم و ... مرسی از پاسخت :blush:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
یکی از بچه های ساندیس خور تو این فروم هستش ... باهاش صحبت کن اون میتونه کمکت کنه چون ساندیسو 2 لپی

میخوره روابطش قویه

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از بچه های ساندیس خور تو این فروم هستش ... باهاش صحبت کن اون میتونه کمکت کنه چون ساندیسو 2 لپی

میخوره روابطش قویه
مرسی پاسخت دوست من. ولی من این آقا رو از کجا پیدا کنم؟ نمیشناسمش!:(

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
مرسی پاسخت دوست من. ولی من این آقا رو از کجا پیدا کنم؟ نمیشناسمش!:(
شوخی کرد!!!

سایت که خودش مجوز نمی خواد
اگر شما بعدا دفتری، آموزشگاهی چیزی بخواین راه اندازی کنید باید برای مجوز اقدام کنید

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
شوخی کرد!!!

سایت که خودش مجوز نمی خواد
اگر شما بعدا دفتری، آموزشگاهی چیزی بخواین راه اندازی کنید باید برای مجوز اقدام کنید
آقا اینطوری که نمیشه! ما بیایم یک پروژه بزرگ رو به پایان برسونیم بعد اینارو که میشناسی ، سرچ می کنن موسیقی بعد هرچی نتیجه داد فیلتر می کنن. یهو ما هم داخلشونیم و فیلتر میشیم. من میخوام مطمئن بشم که فیلتر نمیشم. برای همین میخوام ارتباط نزدیکی با مسئولین داشته باشم. چرا احداث یک سایت نیاز به مجوز نداره؟

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
آقا اینطوری که نمیشه! ما بیایم یک پروژه بزرگ رو به پایان برسونیم بعد اینارو که میشناسی ، سرچ می کنن موسیقی بعد هرچی نتیجه داد فیلتر می کنن. یهو ما هم داخلشونیم و فیلتر میشیم. من میخوام مطمئن بشم که فیلتر نمیشم. برای همین میخوام ارتباط نزدیکی با مسئولین داشته باشم. چرا احداث یک سایت نیاز به مجوز نداره؟

اگه نگران فیلتر سرچ انجینها هستی که نگران باش:blink: چون راهی نداره
اونا کلمات رو تو سرچ فیلتر میکنن که گاهی سایتهای تولید ساندیس هم ب گا میرن چه برسه سایت موسیقی

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
خب الان فرض کن موسسه های بزرگ موسیقی که آلبوم موسیقی در بازار عرضه می کنند سایت دارن
و یا خواننده ها
صرف کلمه موسیقی که باعث فیلتر شدن نیست
فقط دانلود موسیقی !!!

شما که پروژتون بزرگ تر از احداث یک شرکت در زمینه موسیقی که نیست

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
خب الان فرض کن موسسه های بزرگ موسیقی که آلبوم موسیقی در بازار عرضه می کنند سایت دارن
و یا خواننده ها
صرف کلمه موسیقی که باعث فیلتر شدن نیست
فقط دانلود موسیقی !!!

شما که پروژتون بزرگ تر از احداث یک شرکت در زمینه موسیقی که نیست
شما که می فرمایید فقط دانلود موسیقی ! پس سایت لغت نامه معین و دهخدا را دیگه فیلتر شدند؟ اونا که جز موتور جستجویی برای واژگان پارسی نبودند!!!

MD66

Registered User
لایک‌ها
208

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=113408
نمی خوام بحث سیاسی کنم و ... فقط اولین کامنت همون صفحه رو خوندم و فکر کنم کافی باشه. البته با باقی حرفاش کاری ندارم فقط منظورم این هست که بخاطر یک کلمه مستهجن مثل س.ک.س یک سایت پزشکی رو فیلتر می کنند. درصورتی که وقتی اومد روی کار این سازمان قرار بود محتوای مستهجن رو فیلتر کنه نه واژه های مستهجن! بعد یواش یواش گسترش یافت و الان وبلاگ های بی گناه که آموزش بهینه سازی میدن مثل من رو فیلتر می کنند (البته همراه وردپرس فیلتر شد ولی این کارشون اشتباه هست چون وردپرس چه ربطی به وبلاگ ها داره. و ... لطفاً ادامه ندید. فقط به من بگید چطوری و کجا باید ارتباط برقرار کنم بطور مستقیم با مسئولش تا باهاش یک گفت و گوی دوستانه داشته باشم.

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
نمی خوام بحث سیاسی کنم و ... فقط اولین کامنت همون صفحه رو خوندم و فکر کنم کافی باشه. البته با باقی حرفاش کاری ندارم فقط منظورم این هست که بخاطر یک کلمه مستهجن مثل س.ک.س یک سایت پزشکی رو فیلتر می کنند. درصورتی که وقتی اومد روی کار این سازمان قرار بود محتوای مستهجن رو فیلتر کنه نه واژه های مستهجن! بعد یواش یواش گسترش یافت و الان وبلاگ های بی گناه که آموزش بهینه سازی میدن مثل من رو فیلتر می کنند (البته همراه وردپرس فیلتر شد ولی این کارشون اشتباه هست چون وردپرس چه ربطی به وبلاگ ها داره. و ... لطفاً ادامه ندید. فقط به من بگید چطوری و کجا باید ارتباط برقرار کنم بطور مستقیم با مسئولش تا باهاش یک گفت و گوی دوستانه داشته باشم.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
خب برو سازمانشون
یا ازز طریق ارتباط با ما که تو سایت پیوندها هست میل بزن بهشون

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
789
on the edge of a super-massive black-hole
باید سایت ت*میتو اینجا ثبت کنی و مجوز ارشاد بگیری :

http://www.samandehi.ir/

البته با این موارد طبق سخنان آغا که توی یوتوب یافت میشن همه نوع موسیقی حرامه و فکر کنم مثلاً میگی گیتار اگه عکسشو بزاری قیلتر شی باید عکس یه چنگال بزاری بالای یه مطلب درمورد گیتار...

:lol:

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
خب برو سازمانشون
یا ازز طریق ارتباط با ما که تو سایت پیوندها هست میل بزن بهشون
سازمانش اسمش چیه و آدرسش کجاست یا شماره تلفنش چیه؟ البته من فعلاً با همین پیوند ها یک ارتباط برقرار می کنم ببینم خدا چی میخواد اگر جوابشون مثبت بود برای ایجاد اون پروژه مستقیم ارتباط برقرار می کنم. ممنونم بابت پاسخت دوست من. اگر لطف کنی آدرس و شماره تلفنشونم بدی ممنون میشم.

بالا