برگزیده های پرشین تولز

چطری یک سایت رو نابود کنم؟

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
سلام دوستان
یک سایتی هست که رقیب من حساب میشه و کارش هم غیر قانونیه
چند بار از طریق گزارش های تخلف به مراجع گزارش کردم ولی با کمال تعجب سایتشا فیلنر نکردند.

حالا میخواستم ببینم چه راه هایی وجود داره که من بتونم سایتش رو نابود کنم و بزنمش زمین؟

Sorkhabi.NeT

Registered User
لایک‌ها
31

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام دوستان
یک سایتی هست که رقیب من حساب میشه و کارش هم غیر قانونیه
چند بار از طریق گزارش های تخلف به مراجع گزارش کردم ولی با کمال تعجب سایتشا فیلنر نکردند.

حالا میخواستم ببینم چه راه هایی وجود داره که من بتونم سایتش رو نابود کنم و بزنمش زمین؟
اگه رقیب شماست و کارش غیر قانونیه پس کار شمام غیر قانونیه تو نت ایران اونقده سر و کله هم میکوبین اینجوری شده دیگه

Last edited:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
این زمانی که برای پایین کشیدن رقیب میزارید رو صرف ارتقا کیفیت کاری خودتون کنید
شما فرض کن ۱۰۰ها سایت مثه همین سایت وجود داشته باشه، به نظرتون درسته که وقتتون رو صرف نابودی اینا کنید
تلاشتون رو بیشتر و بیشتر کنید که از رقبا جلو بزنید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,019

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
صحبت های @ms368 تایید میشه. به جای پایین کشیدن رقیب خودتون را بالا بکشید, به فرض که تونستید سایت رقیب را ببرید پایین که کاره خیلی سختی هم هست با 99 تا رقیب دیگر چکار میکنید؟ با نصف همین زحمت میشه خودتان را بالا بکشید.

به اخلاقیات هم کاری نداشته باشیم سئوی منفی ( مثلا تعداد زیادی بک لینک به سایت طرف ) را اگر درست انجام ندهی نه تنها برای طرف بد نمیشه امکان داره سایتش رو هم بالا ببره. چون خیلی ها علیه هم استفاده می کنن در بیشتر موارد گوگل نادیده میگیره. مگر مثلا سایت تازه تاسیس باشه و معلوم باشه که خود وبمستر سایت اینکار را داره می کنه آنوقت گوگل جریمه اش می کنه ( چون سایت تازه تاسیس معمولا دشمن نداره) وگرنه مثلا برای یک سایت قدیمی مثل پرشین تولز شما 20 میلیون بک لینک اسپم هم بدهید گوگل هیچکدام از اینها را به عنوان جریمه برای پرشین تولز حساب نمی کنه. حتی امکان داره یه تعداد کمی از این بک لینک ها رو هم به عنوان بک لینک واقعی قبول کنه!

در خصوص دیداس چیزی به عنوان آموزش یا نرم افزار وجود نداره که شما بگیرید و خیلی ساده یک سایت رو بخوابانید, کار فنی ای هم هست و روش های بسیار گوناگونی دارد. معمولا یا باید بوت نت داشته باشید مثلا 10 هزار کامپیوتر همیشه آنلاین و یا از طریق فرستادن درخواست به dns سرور هایی که Open resolver هستند صورت میگیرد که یک درخواست کم حجم می فرستند که جوابی پر حجم داره و بعد آدرس سروری که میخوان حمله کنن رو فیک می کنن که جواب به اون آدرس بره و پهنای باند سرور رو اشغال کنه. روش مقابله آن هم کلودفلیر یا اینکپسول هست. کلودفلیر که مجانی هم هست.

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
دوستان @ms368 و @behnam_2000 درست میگن.
سئوی منفی که گفتم رو بیخیال شو. وقتی یکی رو پایین بکشی خودت که نمیای بالا! فقط یه سایت رو از صفحه اول جستجو کم کردی، و بقیه رقیب ها میان جای اون رو میگیرند.
این فقط زمانی استفاده میشه که قصد انتقام داشته باشی!

eskimos91

Registered User
لایک‌ها
148
دوست عزیز اگر سایت رقیب شماست پس مسلما موضوعش شبیه به سایت شماست! پس شما هم تخلف می کنی!
عنوان تایپیکت هم به شدت انرژی منفی داره...
اگر هم به فرض اون سایت غیرقانونی باشه خودش به مرور زمان محو میشه.
شما هم جای گزارش و این حرفا فکری به حال سایت خودت بکن و نون مردمو آجر نکن. شما قاضی هستی یا وکیل؟
انتظاری هم نمیشه داشت از شما، تو مملکتی که همش همه نابودی بقیه رو میخوان رفتار شما عادیه....
خوش باشی و موفق رفیق

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
دوست عزیز اگر سایت رقیب شماست پس مسلما موضوعش شبیه به سایت شماست! پس شما هم تخلف می کنی!
عنوان تایپیکت هم به شدت انرژی منفی داره...
اگر هم به فرض اون سایت غیرقانونی باشه خودش به مرور زمان محو میشه.
شما هم جای گزارش و این حرفا فکری به حال سایت خودت بکن و نون مردمو آجر نکن. شما قاضی هستی یا وکیل؟
انتظاری هم نمیشه داشت از شما، تو مملکتی که همش همه نابودی بقیه رو میخوان رفتار شما عادیه....
خوش باشی و موفق رفیق
دوست عزیز
از یه لحاظ دیگه با هم رقیبیم که نمیتونم بگم
کلا بیس کارمون با هم فرق داره

wapmaster

Registered User
لایک‌ها
112
واقعا زمونه بدی شده ! دلیل پسرفت وبمسترا ها همینه دیگه !

bolormusic

Registered User
لایک‌ها
97
اول نیت میکنی
دوم توکل میکنی
سوم به وجدانت رجوع میکنی میبینی ایا ارزشش رو داره یا نه
اگر واقعا غیرقانونی و.....با ارسال اسپم یا حملات دیداس و یا.... کلا میتونی پودرش کنی

بالا