برگزیده های پرشین تولز

چطوري صداي ويندوز را زياد و زيادتر كنم؟

vahidpsr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
تنظيمات صداي ويندوز xp من در بالاترين حد ولوم قرار داره ولي باز صدا خيلي زياد نيست . آيا مي تونم با دستكاري در رجيستري ويندوز باز هم اين حد آخر ولوم صدا را در ويندوز بالاتر ببرم يا نه ؟ (يعني وقتي علامت volume را در تنظيمات صدا تا آخر بالا مي برم با دستكاري در رجيستري بتونم اين حد آخر را باز هم بالاتر ببرم)

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام
تنظيمات صداي ويندوز xp من در بالاترين حد ولوم قرار داره ولي باز صدا خيلي زياد نيست . آيا مي تونم با دستكاري در رجيستري ويندوز باز هم اين حد آخر ولوم صدا را در ويندوز بالاتر ببرم يا نه ؟ (يعني وقتي علامت volume را در تنظيمات صدا تا آخر بالا مي برم با دستكاري در رجيستري بتونم اين حد آخر را باز هم بالاتر ببرم)
سلام

شما خروجی صدات یا همون اسپیکر هات رو باید تقویت کنی .

vahidpsr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد يادم رفت بگم كه من از دو مدل كارت صداي vibra 128 استفاده كردم. اولي با درايور crystal sound توسط خود ويندوز xp شناسايي مي شه و چنان صدايي داره كه من فقط مي تونم صدا را در ويندور تا يك پنجم فقط زياد كنم و اگر بالاتر ببرم باندها ديگه مي تركه ولي جالب اينكه در ويندوز 98 اصلا اين طور نيست و صدا را تا آخر هم بالا ببرم تازه شبيه به صداي يك پنجم xp مي شه . دومي با درايور creative sound blaster كه باز هم توسط خود xp شناسايي مي شه نصب مي شه ولي دقيقا مثل حالت ويندوز 98 براي كارت اولي است يعني صدا را تا آخر هم در xp زياد كنم تازه شبيه به يك پنجم صداي xp در اولي مي شه ( و البته شبيه صداي 98 در اولي است ).
پس مي تونم نتيجه بگيرم درايور xp به اسم crystal sound براي كارت اولي در xp داراي تنظيمات صدايي متفاوت با درايور كارت دوم و درايور ويندوز 98 براي خودش است. حالا چطوري اين درايور اينقدر صدا را بالاتر برده نمي دونم ؟

بالا