برگزیده های پرشین تولز

چطوري مي تونم با كسي كه عاشقمه ازش جداشمو بهش نه بگم

sokhangoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Opera 8.0 :
هیچوقت دل کسیو نشکن مخصوصا اگه دختر باشه و عاشقتم باشه
روزگار بد جوری بات تا میکنه
تا همینجاش که اومدی از این به بعدش برو بی خیال همه چی تنها چیزی که تو زندگی ارزش داره همین عشقهای پاکه
منتها هر وقتم اون خواست ولت کنه که به احتمال 90% اینکارو بعد مدتی خواهد کرد دیگه کاری بش نداشته باش
تا هر دو شما موفق باشید
92.gif
92.gif

ممنونم صحبتاي قشنگو لطفاي زيادي از دوستان ديدمو خوندم اپرايه عزيز واقعا قشنگ بود مطلبت

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تنها راهی که می تونی بری اینه که کم کم اونو نصبت به خودت دلسرد کنی

که اینجوری خسارات کمتر باشه

;)

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم تنها چیزی که میتونم بهت صادقانه و دوستانه بگم اینه : خیلی نامردی

meli

Registered User
لایک‌ها
23
یه چیزی می پرسم زود جواب بده؟!
سر کار که نیستیم؟
بابا آخه مگه میشه بخواین جدا شین هیچکس صدمه نبینه؟
بالاخره یکی باید کارش به آب قند و سرم بکشه یا نه؟
وگرنه اینیکه تو ازش دم می زنی عشق نیست یه چیز دیگست!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ببین من یک راه را خوب بلدم، بی شوخی.
اول بگم خودم اهل این کارا نیستم بهت میگم تو که شروع کردی باید فکر اینجاشم میکردی. میدونی چه عذابی میکشی وقتی دلش رو بشکنی؟ میدونی اون چی خواهد کشید؟ تاکید میکنم تا ازدواج باهاش پیش برو ولی اگر واقعا نمی تونی یعنی نه الان میتونی باهاش ازدواج کنی نه 3 4 سال بعد، برات بگم که:

تو فامیل دخترایی بودن که از خداشون بود بزرگ که میشیم با هم ازدواج کنیم، خیلی هم بازی داشتم. ولی بخاطر اتفاقی که برای من افتاد یکی یکی رفتن، حالا که همه چیز درست شده، فقط دل پاره پاره من مونده! حالا اگر خواستی تو پی ام برات میگم، تو میتونی بصورت نقش این کار رو بکنی...شاید جواب داد.

ولی از آخرش بگم اگر مردی نباید دلش رو بشکنی. ساده نگیر، نمیدونی چی منتظرته، اگر واقعا عاشقت باشه.

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
يه سوال فوري

حداكثر 10 دقيقه ديگه جواب بدين لطفا:

حلقه نامزدي يا ازدواج كدوم دست كدوم انگشت مي كنن

اگر كسي عكسي داراه در اين باره

بزاره يا پي ام بده

از اكجا بايد بفهمي كه واقعا حلقه نامزديه

از ابرو چه طور ميشه فهميد؟

sokhangoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول اينكه از همه دوستان بي نهايت ممنون كه هركودم يه راهي بهم پيشنهاد ميديد با تفكرات و تجربيات ناب خودتون.

به نقل از balabala :
اول بگم خودم اهل این کارا نیستم بهت میگم تو که شروع کردی باید فکر اینجاشم میکردی. میدونی چه عذابی میکشی وقتی دلش رو بشکنی؟ میدونی اون چی خواهد کشید؟ تاکید میکنم تا ازدواج باهاش پیش برو ولی اگر واقعا نمی تونی یعنی نه الان میتونی باهاش ازدواج کنی نه 3 4 سال بعد، برات بگم که:

تو فامیل دخترایی بودن که از خداشون بود بزرگ که میشیم با هم ازدواج کنیم، خیلی هم بازی داشتم. ولی بخاطر اتفاقی که برای من افتاد یکی یکی رفتن، حالا که همه چیز درست شده، فقط دل پاره پاره من مونده! حالا اگر خواستی تو پی ام برات میگم، تو میتونی بصورت نقش این کار رو بکنی...شاید جواب داد.

ولی از آخرش بگم اگر مردی نباید دلش رو بشکنی. ساده نگیر، نمیدونی چی منتظرته، اگر واقعا عاشقت باشه.

اوكي ممنون عزيز
اگه دودل نبودمو خودمو به اون ترجيح مي دادم تا العان تموم بود كارم.به خاطر همين هم دارم باهاتون مشورت ميكنم.
ميدونم چي ميگي.

به نقل از meli :
یه چیزی می پرسم زود جواب بده؟!
سر کار که نیستیم؟
بابا آخه مگه میشه بخواین جدا شین هیچکس صدمه نبینه؟
بالاخره یکی باید کارش به آب قند و سرم بکشه یا نه؟
وگرنه اینیکه تو ازش دم می زنی عشق نیست یه چیز دیگست!

چرا سركار؟ مگه اينقد بيكارم كه بيام وقت چندين نفر رو هم بگيرم.

چرا من خودم مشكلي ندارم ولي دلم براي اون ميسوزه و تا اين حد كه حتي از خودمم ميگزرم براش. شايد تجربم كم باشه يعني مثل سروران زياد نباشه ولي فرق بين خوب و بد رو هم ميدونم چيه.
در حال تصميم گيريم.

به نقل از good_pesar :
منم تنها چیزی که میتونم بهت صادقانه و دوستانه بگم اینه : خیلی نامردی

شما بزرگواري منت به من ميزاريد.
اگه همچين آدمي بودم مثل ساير دوستان اين همه وقت نميزاشتمو بيام نظرات و كمك هاي ساير دوستان رو جويا بشم.

به نقل از artin :
تنها راهی که می تونی بری اینه که کم کم اونو نصبت به خودت دلسرد کنی
که اینجوری خسارات کمتر باشه

شايد هم يكي از راهاش اين باشه دوستان زيادي اين رو پيشنهاد دادن.

بازم بينهايت ممنون

sokhangoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از nima178 :
يه سوال فوري

حداكثر 10 دقيقه ديگه جواب بدين لطفا:

حلقه نامزدي يا ازدواج كدوم دست كدوم انگشت مي كنن

اگر كسي عكسي داراه در اين باره

بزاره يا پي ام بده

از اكجا بايد بفهمي كه واقعا حلقه نامزديه

از ابرو چه طور ميشه فهميد؟

متوجه نشدم
؟

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام شايد بي ربط باشه ولي بهر حال ميگم: دوستان من با يكي تو يه عروسي رقصيدم وازش خوشم اومد چند روز بعد بهش تل كردم و اون جواب رد داد من 2 3 تا بهش س م س زدم اين بار داداشش زنگ زد و گفت لطفا ديگه مزاحم نشين و الان هم چند مدته فكر منو قرو قاط كرده و چون اولين تجربمه نمي خام آخرين تجربم باشه لطفا منو كمك كنين ممنون ميشم

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از sina_judgment :
سلام شايد بي ربط باشه ولي بهر حال ميگم: دوستان من با يكي تو يه عروسي رقصيدم وازش خوشم اومد چند روز بعد بهش تل كردم و اون جواب رد داد من 2 3 تا بهش س م س زدم اين بار داداشش زنگ زد و گفت لطفا ديگه مزاحم نشين و الان هم چند مدته فكر منو قرو قاط كرده و چون اولين تجربمه نمي خام آخرين تجربم باشه لطفا منو كمك كنين ممنون ميشم
عرض کنم، بقول قمیش خودمون:

...عزیزم جشن میلادت مبارک... :) :wacko:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از sokhangoo :
اوكي ممنون عزيز
اگه دودل نبودمو خودمو به اون ترجيح مي دادم تا العان تموم بود كارم.به خاطر همين هم دارم باهاتون مشورت ميكنم.
ميدونم چي ميگي.
خواهش ميكنم.

ولي ميدوني چيه. برو به عاشقت بگو الان تو اين سن و سال من بايد فكر كار و كاسبي و درس و دانشگاه باشم تا بتونم بعدها اگر قسمتم بودي خوشبختت كنم و ... باهاش يك جدي صحبت كن... از اين باب وارد شو بگو بايد رابطه مون كمتر بشه و ...

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از balabala :
خواهش ميكنم.

ولي ميدوني چيه. برو به عاشقت بگو الان تو اين سن و سال من بايد فكر كار و كاسبي و درس و دانشگاه باشم تا بتونم بعدها اگر قسمتم بودي خوشبختت كنم و ... باهاش يك جدي صحبت كن... از اين باب وارد شو بگو بايد رابطه مون كمتر بشه و ...
اين قشنگه!
27.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از balabala :

ببين راه حل خوبيه :lol:
برو به قول اسپيران غياث ابادي بگو تو جنگ ممسني و كازرون يه تيري به يك عضو شريفت خورده و خلاصه از مردي چيزي كم نداري. :lol: :lol:

ولي يه چيزي بگم با زندگي خودت شوخي نكن. اگه واقعا نمي خواي رك و راست بهش بگو. اگه درك داشته باشه ناراحت نميشه /.
فقط اين زمينه رو نميگم. تو هرزمينه اي رك باش. مطمئن باش كه هميشه موفق خواهي شد.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از amirhoman :
ببين راه حل خوبيه :lol:
عرض کنم که خدارو شکر ما تو هیچ جنگی شرکت نکردیم. منظورم از اون مطلب، از جهات دیگه ایییییی بود! (بیشتر مادی بود تا معنوی! :) )
ولی اینی که هومن گفت، 100% جواب میده!
به نقل از amirhoman :
برو به قول اسپيران غياث ابادي بگو تو جنگ ممسني و كازرون يه تيري به يك عضو شريفت خورده و خلاصه از مردي چيزي كم نداري. :lol: :lol:
با ضمانت نامه معتبر!

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از balabala :
خواهش ميكنم.

واقعا قشنگ بود!
دقيقا داستان زندگي منه!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از balabala :
خواهش ميكنم.

اين خيلي خوبه.
بهتره كه بيشتر از اين طرفو سر كار نذاري.
اگه نميتوني تو روش بگي نامه يا ايميل چيز خوبيه.

meli

Registered User
لایک‌ها
23
ایول بلا بلا
واقعا که بلایی بلا!

ABS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شاید قسمت باشد که ما از چند نفر بگذریم تا فرد مورد نظر رو پیدا کنیم

ولی به نظر من اگه دختر خوبیه و آدم سر به زیری هست باش ازدواج کن چون شما این پیشنهاد رو بهش دادی اگر هم نمیتونی به طرف نگاه کن ببین چقدر ظرفیت حقیقت رو داره بعد کمکم بهش بگو ،درسته که ممکنه ناراحت بشه ولی این سرنوشت شماست شما حق دارین واسه خودتون تصمیم بگیرید
اگر هم اون به شما خیلی علاقه داره سعی کن ناراحتش نکنی چون واسه یه دختری که عاشقت شده باشه خیلی سخته که از شما جدا بشه باور کن پژمرده میشه و از بین میره
شما دوست دارین که اینطور بشه؟؟؟؟

بالا