برگزیده های پرشین تولز

چطوری آمار و مشخصات یکی رو در بیارم(با موبایل)

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
طرف دختره ، چند مدتی هست(یک سالی شاید) شدید اذیت میکنه و سر به سرم میزاره! کرم داره....

میخوام بدونم کیه
حداقل اسم و فامیل ، یا شهر و منطقه سکونت

چطوری و با چه شگردی اینا رو میتونم از زیر زبونش یا با اس ام اس بکشم بیرون؟!:)

البته یک ماهی هست که دیگه رو کار من نیست ، منم میخوام با یک شماره ناشناس باهاش تماس بگیرم

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
البته یک ماهی هست که دیگه رو کار من نیست ، منم میخوام با یک شماره ناشناس باهاش تماس بگیرم
اون کرم داره یا شما دنبالشی ؟! :دی
بعیده راه خاصی باشه مگر اینکه یه پارتی عظیم داشته باشی که بتونه کمکت کنه ! (اونم در صورتی که سیمکارتش دائمی باشه)

salar68

Registered User
لایک‌ها
66
سلام

راهی نیست مگر با پارتی اینا

اما یه راه هست من خیلی عملی کردم
اگر خطش دائمی هست می تونی از این کارا بکنی
از شرکت فلان تماس می گیرم ما یه سری محصول فوق العاده داریم !! یه چیز گرون بپرون مثلا" موبایل واسه تست می خواهیم رایگان به یه سری افراد بدیم یه ادرس بدید تا واستون بفرستیم ( کل موضوع اینه ) حالا
جزئیات را ودتون اضافه کنید که شک نکنید استفاده شما از موبایل چه قدر است ؟ در سال چه قدر هزینه پوشی می پردازید ؟ مهمترین امکانات گوشی براتون چیه ؟

می تونید محصولو عوض کنید
از این راه حل ها هست

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
سلام

راهی نیست مگر با پارتی اینا

اما یه راه هست من خیلی عملی کردم
اگر خطش دائمی هست می تونی از این کارا بکنی
از شرکت فلان تماس می گیرم ما یه سری محصول فوق العاده داریم !! یه چیز گرون بپرون مثلا" موبایل واسه تست می خواهیم رایگان به یه سری افراد بدیم یه ادرس بدید تا واستون بفرستیم ( کل موضوع اینه ) حالا
جزئیات را ودتون اضافه کنید که شک نکنید استفاده شما از موبایل چه قدر است ؟ در سال چه قدر هزینه پوشی می پردازید ؟ مهمترین امکانات گوشی براتون چیه ؟

می تونید محصولو عوض کنید
از این راه حل ها هست

ايول داري
ايول

بالا