برگزیده های پرشین تولز

چطوری از ساب فارسی و فایل دایوکس دی وی دی درست کنیم ؟

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
این سوال یکبار در قسمت دایوکس پرسیدم ولی هیچ پاسخی دریافت نکردم.
با توجه به اینکه الان ساب فارسی برای اکثر فیلمها موجود هست با چه برنامه ای میتونیم فایل دایوکس و ساب فارسی را به ورودی بدهیم و در خروجی برنامه یک فایل فرمت دی وی دی داشته باشیم که در پلیر های خانگی زیرنویس فارسی قابل رویت باشه !
در کامپیوتر مشکلی نیست ولی در پلیر خانگی کدام برنامه برای این تبدیل جواب میدهد.

موفق و تندرست باشید.

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام مجدد
بعد از مدتها سعی و تلاش و آزمون و خطا و مطالعه ....
موفق شدم !
خیلی سعی میکردم که با برنامه convertxtodvd بتونم زیرنویس فارسی بروی فایلهای دایوکس بذارم ولی هربار نتیجه منفی بود و زیرنویس دی وی دی درست شده توسط این برنامه نا خوانا بود ولی بالاخره موفق شدم این معما رو حل کنم!
شاید برای شما دوستان عزیز یک مساله پیش پا افتاده باشه شایدم نیازی نداشته باشید که فایلهای ویدئویی دایوکس را همراه زیرنویس فارسی به دی وی دی تبدیل کنید و در کامپیوتر میبینید و کارتون بقول معروف راه میافته ولی من نیاز داشتم فایل( AVI ( DIVX/XVID/mKV به دی وی دی تبدیل کنم و زیرنویس فارسی هم داشته باشم در نهایت!

متشکرم از توجه شما عزیزان.
موفق و تندرست باشید.

Stay alive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مجدد
بعد از مدتها سعی و تلاش و آزمون و خطا و مطالعه ....
موفق شدم !
خیلی سعی میکردم که با برنامه convertxtodvd بتونم زیرنویس فارسی بروی فایلهای دایوکس بذارم ولی هربار نتیجه منفی بود و زیرنویس دی وی دی درست شده توسط این برنامه نا خوانا بود ولی بالاخره موفق شدم این معما رو حل کنم!
شاید برای شما دوستان عزیز یک مساله پیش پا افتاده باشه شایدم نیازی نداشته باشید که فایلهای ویدئویی دایوکس را همراه زیرنویس فارسی به دی وی دی تبدیل کنید و در کامپیوتر میبینید و کارتون بقول معروف راه میافته ولی من نیاز داشتم فایل( AVI ( DIVX/XVID/mKV به دی وی دی تبدیل کنم و زیرنویس فارسی هم داشته باشم در نهایت!

متشکرم از توجه شما عزیزان.
موفق و تندرست باشید.

خوب بگید تا من هم یاد بگیرم .

راستی یک مبدل انواع فرمت به AVI با کیفیت عالی سراغ نداری.

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
خوب بگید تا من هم یاد بگیرم .

راستی یک مبدل انواع فرمت به AVI با کیفیت عالی سراغ نداری.

سلام ، خوب هستین؟

من با

WinAVI Vido Converter 8.0

کار کرده ام ، سرعتش هم زیاده.
ولی انتظار نداشته باش فیلم بیکیفیت رو به کیفیت فیلمهای دی وی دی برسونه.:D

حجمش هم
4.34

هست.

موفق باشید.

بالا