برگزیده های پرشین تولز

چطوری از یک سیستم کلیکی شکایت کنیم ؟

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
سلام دوستان
قطعا شما هم با یک سیستم کلیکی که برای هر کلیک 250 تومن میداد کار کردین
اوایل خوب پول میداد اما این هفته پول منو خورد
زنگ هم زدم میگه مدیریت تصمیم گرفته پول نده برو هر کاری میخوای بکن
گفتم خیلیا قرار ازت شکایت کنن و برات تاپیک بزنن گفت برن شکایت کنن ما مدرک داریم
به نظرتون چطوری از این شرکت شکایت کنیم
اگه همه با هم شکایت کنیم شاید بتونیم یه کاری بکنیم

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
برای منم زد تایید نشده!
منم برداشتم تبلیغش رو.

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
سلام دوستان
مبلغتون زیاده؟

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
اسم سایت چی هست؟
اسمش معلومه تو تاپیک نگفتم البته

برای منم زد تایید نشده!
منم برداشتم تبلیغش رو.
بیاید همه با هم شکایت کنیم

مبلغتون زیاده؟
مبلغش مهم نیست خیلی بی فرهنگن
میگم یه هفته مفت تبلیغ شمارو یعنی کردیم میگه بذارین به حساب اون مدت که پول مفت میگرفتین

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
اسمش معلومه تو تاپیک نگفتم البته

بیاید همه با هم شکایت کنیم

مبلغش مهم نیست خیلی بی فرهنگن
میگم یه هفته مفت تبلیغ شمارو یعنی کردیم میگه بذارین به حساب اون مدت که پول مفت میگرفتین
برای من تا حالا مشکلی نبوده این هفته هم 200 تومن رو تایید زدند.البته یادمه یک بار رو تایید نکردن.ازشون سوال نکردین به چه علت تایید نکردن مبلغتون رو؟

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
این جوری که من اغلبشون رو چک کردم واسه تبلیغات جز یکیشون هیچ کدوم نماد اعتماد ندارن. اونم احتمالا به همین دلیله که خیلی هاشون ازشون شکایت شده. در ثانی اینا جز به سایت هایی که بهشون نیاز دارن بعید بدونم ب بقیه پول درست حسابی بدن. شما حساب کن اینا اگر بخوان بصورت واقعی پول پرداخت کنن که از پس هزینه هاشون بر نمیان. اصولا هرجور حساب کنید این سیستم سود رسان نیست مگر اینکه از آگهی دهنده پول بگیره و به نمایش دهنده پرداخت نکنه.

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
برای من تا حالا مشکلی نبوده این هفته هم 200 تومن رو تایید زدند.البته یادمه یک بار رو تایید نکردن.ازشون سوال نکردین به چه علت تایید نکردن مبلغتون رو؟
میگه کلیک هاتون زود از سایت ما رفتن بیرون
میگم اولا که اونا که زود میرن میزنین غیر معتبر بعدم به من چه که زود میرن

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
کلا سیستم درست حسابی هم نیست توی ایران.فعلا کلیکس پرداختیش نسبت ب سایر سیستم ها بهتره.سیستم های دیگه جدیدا یا کلیکش مبلغ کمی میده یا دبه در میارن واریز نمیکنن یا شمارش مورد داره.همین ای نتورک جدیدا حساب های خیلیا رو مسدود یا پولشون رو نداده اخطار دادن مثلا ۸۰ درصد کلیک هاتون طبق بررسی مشکل داره.

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
تا بوده همیشه اینجور بوده
تاپیک های قبلی هم به جایی نرسید
مگه این که یه نفر سفت و سخت بره دنبالش و شکایت درست حسابی کنه

campfarsi

Registered User
لایک‌ها
162
خداروشکر از این یکی پول طلب ندارم !!

سفت و سخت پیگیر باشی نتیجه میگیری

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
من تو تاپیک گفتم کد این سایت رو بردارید چند نفر دیگه هم گفتن !!

منطقیش اینه اگر مبلغ زیاد نیست پیگیری نکنید چرا که براتون فقط هزینه میشه و وقت میگیره فقط

این سیستم فقط با اسپمرا کار میکرد ، کلی تاپیک زدن وتعریفشو کردن و گفتن خوب پول میده ملت هجوم آوردن طرفش .. با خیال راحت صفحه قوانین ایجاد کرد (چند ماه قبل نداشت)

شبکه های دیگه مونده بودن چطور با 70 تومن برای هر کلیک نمیشه مشتری جذب کرد این شبکه چطور برای هر کلیک 250 میده ! دیر یا زود این اتفاق می افتاد ....

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
این جوری که من اغلبشون رو چک کردم واسه تبلیغات جز یکیشون هیچ کدوم نماد اعتماد ندارن. اونم احتمالا به همین دلیله که خیلی هاشون ازشون شکایت شده. در ثانی اینا جز به سایت هایی که بهشون نیاز دارن بعید بدونم ب بقیه پول درست حسابی بدن. شما حساب کن اینا اگر بخوان بصورت واقعی پول پرداخت کنن که از پس هزینه هاشون بر نمیان. اصولا هرجور حساب کنید این سیستم سود رسان نیست مگر اینکه از آگهی دهنده پول بگیره و به نمایش دهنده پرداخت نکنه.

نماد اعتماد داستان داره !

اگر نماد اعتماد بگیرن یه سری قوانین مالیاتی رو باید رو سیستم حسابداریشون پیاده کنن و مالیات پرداخت کنن .....

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
من تو تاپیک گفتم کد این سایت رو بردارید چند نفر دیگه هم گفتن !!

منطقیش اینه اگر مبلغ زیاد نیست پیگیری نکنید چرا که براتون فقط هزینه میشه و وقت میگیره فقط

این سیستم فقط با اسپمرا کار میکرد ، کلی تاپیک زدن وتعریفشو کردن و گفتن خوب پول میده ملت هجوم آوردن طرفش .. با خیال راحت صفحه قوانین ایجاد کرد (چند ماه قبل نداشت)

شبکه های دیگه مونده بودن چطور با 70 تومن برای هر کلیک نمیشه مشتری جذب کرد این شبکه چطور برای هر کلیک 250 میده ! دیر یا زود این اتفاق می افتاد ....
شما چ سیستمی رو الان پیشنهاد میدین؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
شما چ سیستمی رو الان پیشنهاد میدین؟

باید صفحه قوانین این شبکه ها رو بررسی کنید ، ببیند با سایت شما مشکلی نداره !

من صباویژن رو تجربه کردم بنظرم خوب بود ، آپانت هم قدیمی هست ، البته کاربرهای زیادی هستن از این شبکه ها گله مند هستند

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
نماد اعتماد داستان داره !

اگر نماد اعتماد بگیرن یه سری قوانین مالیاتی رو باید رو سیستم حسابداریشون پیاده کنن و مالیات پرداخت کنن .....
والا ممکنه اگر شرکت باشن این داستانه شما باشه. ولی من کسب و کار خانگی دارم و این قبیل مسایل رو نداشت. تازه بیان کسب کار های خانگی رو بخوان درآمدشون رو چک کنن خودشون شرمنده میشن و باید ی چیزی هم دستی بهمون پرداخت کنن!:general107::general107::general107::general107::general107:
ولی جدا از این حتما به نماد اعتماد اونها دقت کنید . همین شرکت پرداخت کلی با مشتریاش داستان داشت و تا آخرین بار ک من یادمه نماد رو ازش پس گرفتن چون گویا پول مشتریانش رو نمیداد و خیلی ها متضرر شدن

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
باید صفحه قوانین این شبکه ها رو بررسی کنید ، ببیند با سایت شما مشکلی نداره !

من صباویژن رو تجربه کردم بنظرم خوب بود ، آپانت هم قدیمی هست ، البته کاربرهای زیادی هستن از این شبکه ها گله مند هستند
من تو کلیک یاب ثبت نام کرده بودم . یبار بهم زنگ زدن خودش عملا بهم گفت باید چند ماه و حداقل ماهی یک میلیون هزینه کنی تا شاید نتیجه ای بگیری و قطعی هم نیست. کلن کار اینترنت اصلا با چند سال پیش خیلی فرق کرده و فقط گویا شرکت های خیلی قدرتمند همه چیز رو انحصار خودشون کردن

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
سلام دوستان
برادر شکایت چی ؟ ققنوس ادز که زیر مجموعه شرکت تجاری ققنوس بود پول ما رو خورد و رفت سایتم منحل کرد که دستمون به جایی بند نباشه که البته اگه بود هم کاری نمیتونستیم بکنیم . تو همین فروم پرشین تولز ما یه تاپیک زدیم علیهشون حذفش کردند . انقدر قدرتمندند که هر کاری دلشون بخواد میتونن بکنند . شما شکایتم بکنید هزار دلیل میارن و میگن تو قوانین ما نوشته شده سایت هایی که کلیک الکی میفرستن رو بلاک میکنیم و ایشون کلیک الکی فرستاده . قوانین رو هم خونده . دستت به کجا بنده برای شکایت .
نماد اعتماد ؟؟؟ بابا شرکت تجاری ققنوس نماد اعتماد 2 ستاره داره . اومد ققنوس ادز رو راه انداخت بعد یه مدت که وبمسترا رو سر کار گذاشت و خوب کلیک خورد ققنوس ادز رو تعطیل کرد پول وبمسترا رو هم نداد . ما به اینماد شکایت کردیم که ققنوس ادز رو شرکت تجاری ققنوس خودش تاسیس کرد و خودش پشتیبانی کرد که از شما 2 ستاره داره . ما هم اعتماد کردیم . حالا میگن برو هر کاری دوست داری بکن . شما یه دفاعی از ما بکن . گفتند شکایت به این سایت مربوط نیست . خیلی راحت احتمالا فردا سه ستارش میکنند . کدوم اعتماد .
میگه کلیک هاتون زود از سایت ما رفتن بیرون
میگم اولا که اونا که زود میرن میزنین غیر معتبر بعدم به من چه که زود میرن
این بهانه خیلی از سایت های تبلیغی شده . تا چند ماه پیش خیلی زود از صفحه میره بیرون معنی نداشت نمیدونم تو این چند ماهه چی شده که همشون یاد زود رفتن کاربر افتادند و نمایش دهنده ها هم باید تاوان بدن تازه اگر راست باشه که به نظرم بیشترش دروغه .
تا بوده همیشه اینجور بوده
تاپیک های قبلی هم به جایی نرسید
مگه این که یه نفر سفت و سخت بره دنبالش و شکایت درست حسابی کنه
سفت و سخت یا شل و آسون هیچ فایده ای نداره . اینا قدرتشون در حدی است که شکایت فقط دویدن الکیه .
اگه قرار بود فکری بشه همه شرکت های تبلیغاتی راحت برای خودشون این کارا رو نمیکردند .
تازه جدیدا هر شرکتی تو ایران دنبال شهرته روش خوبی یاد گرفته . یه سایت تبلیغات کلیکی میزنه بنرهاش رو میذاره وبمستران رو با اسم شرکتش و اعتبار شرکتش فریب میده بعد یه مدت که خوب مشهور شد جمع میکنه و به وبمستر هم میگه هر کاری دوست داری بکن .
بلایی که شرکت تجاری ققنوس سر ما درآورد و هیچکس هم هیچ حمایتی از ما نکرد .
650 هزار تومان پول ما رو بالا کشیدند یه آبم روش .

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
برادر شکایت چی ؟ ققنوس ادز که زیر مجموعه شرکت تجاری ققنوس بود پول ما رو خورد و رفت سایتم منحل کرد که دستمون به جایی بند نباشه که البته اگه بود هم کاری نمیتونستیم بکنیم . تو همین فروم پرشین تولز ما یه تاپیک زدیم علیهشون حذفش کردند . انقدر قدرتمندند که هر کاری دلشون بخواد میتونن بکنند . شما شکایتم بکنید هزار دلیل میارن و میگن تو قوانین ما نوشته شده سایت هایی که کلیک الکی میفرستن رو بلاک میکنیم و ایشون کلیک الکی فرستاده . قوانین رو هم خونده . دستت به کجا بنده برای شکایت .

نماد اعتماد ؟؟؟ بابا شرکت تجاری ققنوس نماد اعتماد 2 ستاره داره . اومد ققنوس ادز رو راه انداخت بعد یه مدت که وبمسترا رو سر کار گذاشت و خوب کلیک خورد ققنوس ادز رو تعطیل کرد پول وبمسترا رو هم نداد . ما به اینماد شکایت کردیم که ققنوس ادز رو شرکت تجاری ققنوس خودش تاسیس کرد و خودش پشتیبانی کرد که از شما 2 ستاره داره . ما هم اعتماد کردیم . حالا میگن برو هر کاری دوست داری بکن . شما یه دفاعی از ما بکن . گفتند شکایت به این سایت مربوط نیست . خیلی راحت احتمالا فردا سه ستارش میکنند . کدوم اعتماد .

این بهانه خیلی از سایت های تبلیغی شده . تا چند ماه پیش خیلی زود از صفحه میره بیرون معنی نداشت نمیدونم تو این چند ماهه چی شده که همشون یاد زود رفتن کاربر افتادند و نمایش دهنده ها هم باید تاوان بدن تازه اگر راست باشه که به نظرم بیشترش دروغه .

سفت و سخت یا شل و آسون هیچ فایده ای نداره . اینا قدرتشون در حدی است که شکایت فقط دویدن الکیه .
اگه قرار بود فکری بشه همه شرکت های تبلیغاتی راحت برای خودشون این کارا رو نمیکردند .
تازه جدیدا هر شرکتی تو ایران دنبال شهرته روش خوبی یاد گرفته . یه سایت تبلیغات کلیکی میزنه بنرهاش رو میذاره وبمستران رو با اسم شرکتش و اعتبار شرکتش فریب میده بعد یه مدت که خوب مشهور شد جمع میکنه و به وبمستر هم میگه هر کاری دوست داری بکن .
بلایی که شرکت تجاری ققنوس سر ما درآورد و هیچکس هم هیچ حمایتی از ما نکرد .
650 هزار تومان پول ما رو بالا کشیدند یه آبم روش .
دوسته گرامی
حرفه شما کاملا متین هست . شما وقتی از محلی که جواز کسب داره خرید میکنید اطمینانه شما بیشتر از دستفروشه. این نماد اعتماد رو واقعا سخت میدن . من رو که واقعا چلوندن تا بهم دادن. حالا این ققنونس ادز قطعا حمایت کننده داره که باهاش کاری ندارن ولی ما بدبخت بیچاره ها رو همینطوری بهمون نماد نمیدن . سیستم های تبلیغاتی همیشه یک حقه وسطش هست. بخصوص وقتی تو ایران باشه. اینا الگوریتم های پیچیده ای دارن که میتونن باهاش بازی کنن و این دسترسی به بازی کردن رو دارن. همون گوگل ادوردز هم بدونه شک بدونه عیب و ایراد نیست. به هر حال همینه با بد و خوبش یا میسازید یا مثله من بیخیاله این سیستم ها میشید!

بالا