برگزیده های پرشین تولز

چطوری بک لینک رو توی ماز و گوگل سریعتر ایندکس کنیم ؟

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,432
سلام دوستان بک لینک های فرومی یا پروفایلی رو چطوری میشه سریعتر به گوگل و ماز فهموند و ایندکس کرد ؟
من حدود 3 ماه پیش ی تعداد بکلینک پروفایلی گرفتم اما نه توی گوگل ایندکس شده نه ماز
نکته ش اینجاست که رقبا بکلینک هاشون ثبت و ایندکس شده ولی برای من نه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
چه نیازی به این کار داری؟
ماز فقط یه عدده
مگر اینکه بخوای رپورتاژ بفروشی بگی این تعداد بکلینک دارم. الان دیگه فقط به ورودی گوگل اهمیت میدن نه ماز حتی برای تبلیغ و رپورتاژ گرفتن

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,432
اره راستش میخوام ریپورتاژ بفروشم و اسپم اسکور رو کمش کنم
ولی گوگل که نیازه دیگه ؟

aminjalalvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان بک لینک های فرومی یا پروفایلی رو چطوری میشه سریعتر به گوگل و ماز فهموند و ایندکس کرد ؟
من حدود 3 ماه پیش ی تعداد بکلینک پروفایلی گرفتم اما نه توی گوگل ایندکس شده نه ماز
نکته ش اینجاست که رقبا بکلینک هاشون ثبت و ایندکس شده ولی برای من نه
مگه اصلا مهمه ماز بفهمه یا نه؟ گوگل هم دیر و زود داره ولی میاد بالاخره

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
مگه اصلا مهمه ماز بفهمه یا نه؟ گوگل هم دیر و زود داره ولی میاد بالاخره
ایشون چون میخواند تو سایت شون رپورتاژ آگهی بفروشند به همین دلیل برای تبلیغات و رزومه کاری شون برای مشتری نیاز دارند.
وگرنه ماز خیلی مهم نیست و کدخدا گوگل هست

mehdi1399

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام کمی صبر کنید ایندکس میشه و نگران نباشید.
یک سایت خارجی هست که شما وقتی لینک رو بهش میدید کمک میکنه که سریعتر ایندکس شه اما خطرناکه! پیشنهاد میکنم که حتما صبر کنید و بزارید خود گوگل ایندکس کنه...

موفق باشید.

faraseo.net

Registered User
لایک‌ها
73
سلام.
اگر سرنوشت سایت تون واستون مهمه سعی کنید کارهای غیرطبیعی نکنید.
اقای شولی تو یه وبینار به سوال یکی از دوستان پاسخ جالبی دادن
گفتن اگر اون بک لینک تون انقد قدرت نداره که باید دنبال راهکار واسه ایندکسش باشی کلا بی خیال این لینک بشین.
کیفیت یعنی همین.
وقتی میگن بکلینک اسپم نباشه یه بی کیفیت حتما اسپم اسکور منظور نیست
یعنی بکلینک تون انقد قدرت و کیفیت داشته باشه که نیازی به لایه های بعدی برای ایندکس و قدرت نداشته باشه.

اما به حر حال چند راه رو می تونید برید

بستگی داره چه بکلینیکی
فرض میگیریم یه ریپورتاژ رفتی صرفا برای لینک بیلدینگ و اقفزایش قدرت که اصول داره
برای این کار می شه:

شما بری سایت https://irandm.club/ و از خدمات ایندکسرشون استفاده کنین
یا برید سایت ........ و برای این لینک ها یک لایه بسازید و یا به قول معروف سوپاپ اطمینان ایجاد کنید با شورت لینک ها و برای لایه بعدی یوارال هاتون از وبلاگ های انبوه استفاده کنید.
راه زیاده اما باید استراتژی خوبی بچینید بر مبنای هدف تون از این کار

اساتید هم بان نظر بدن تا اسفاده کنیم و یاد بگیریم از همدیگه و نواقص همدیگه رو رفع کنیم.

"وب آینده"
--

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,432
دامین اتوریتی با عوض شدن مالک سایت ( کسی که دامنه رو خریداری میکنه ) کاهش پیدا میکنه ؟

دامینی رو 3 سال پیش خریداری کردم ولی هاست نداشته این دامنه مزیتی نسبت به دامینی که امروز خریداری کنم داره ؟

faraseo.net

Registered User
لایک‌ها
73
بیشتر توضیح میدین؟ سوالتون رو متوجه نشدم.

در کل اتوریتی ارتباطی به مالکیت دامنه نداره. امروز دامنه اتوریتی 50 رو بفروشید به بنده اون قدرت دامنه هیچ تغییری نخواهد کرد.

دامنه ای که سه سال پیش خریداری کرده اید و هیچ داده ای و هیستوری نداشته از سه سال قبل هیچ قدرت و مزیتی نسبت به دامینی مه همین الان ثبت کنید نداره.

اما یه موضوعی که خیلی از دوستان تئوری شنیده ان و میگن که دامنه ای که چند سال مثلا روی حوزه کسب و کار فعال بوده و جایگاه خیلی خوبی داشته بعد از مدتی کلا غیر فعال بشه اگر پس از گذشت مثلا 2سال دوباره فعال بشه هیچ قدرتی نداره کاملا اشتباهه.
اگر روی همون دامنه همون فعالیت کس و کار ادامه پیدا کنه فوق العاده تاثیر گذاره. ابتدا شاید 5 الی 6 ماه با دیر ایندکس شدن مواجه بشید اما بعد از مدتی و با کمی .. ..80 درصد قدرت قبلی شو بدست میاره.
اتوریتی صرفا امار و ارقام ماز نیست/

بالا