برگزیده های پرشین تولز

چطوری تو اینستاگرام لینک بدم؟

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
من یه پیج فروش اینترنتی دارم که مشتری میاد جنس رو پسند میکنه ولی برای ثبت سفارش باید وارد وب سایتم بشه

زمانی که داخل دایرکت بهش لینک ثبت سفارش رو میدم لینک داخل خود اینستاگرام باز میشه و میگه چنین پیجی وجود نداره

یعنی مشتری باید لینک وب سایتم رو کپی کنه ببره توی مرورگرش پیست کنه

ماهم که ملت خسته ای هستیم هر مشتری میاد برا ثبت سفارش بهش لینک میدم حوصله نداره بره ثبت سفارش کنه میزاره میره:(

حتی لینک وب سایتمم بزارم داخل bio بازم باز نمیشه و اصلا قبول نمیکنه برای همین با کوتاه کننده لینک bit.ly لینک گرفتم گذاشتم که قبول کرد ولی بازم وقتی روی لینک کلیک میشه آدرسو توی خود اینستا باز میکنه نه مرورگر که مشتری بتونه وارد وب سایتم بشه و ثبت سفارش کنه

همه مشتری ها پریدن به دادم برسید:oops:

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
من یه پیج فروش اینترنتی دارم که مشتری میاد جنس رو پسند میکنه ولی برای ثبت سفارش باید وارد وب سایتم بشه

زمانی که داخل دایرکت بهش لینک ثبت سفارش رو میدم لینک داخل خود اینستاگرام باز میشه و میگه چنین پیجی وجود نداره

یعنی مشتری باید لینک وب سایتم رو کپی کنه ببره توی مرورگرش پیست کنه

ماهم که ملت خسته ای هستیم هر مشتری میاد برا ثبت سفارش بهش لینک میدم حوصله نداره بره ثبت سفارش کنه میزاره میره:(

حتی لینک وب سایتمم بزارم داخل bio بازم باز نمیشه و اصلا قبول نمیکنه برای همین با کوتاه کننده لینک bit.ly لینک گرفتم گذاشتم که قبول کرد ولی بازم وقتی روی لینک کلیک میشه آدرسو توی خود اینستا باز میکنه نه مرورگر که مشتری بتونه وارد وب سایتم بشه و ثبت سفارش کنه

همه مشتری ها پریدن به دادم برسید:oops:
فقط با سایت شما مشکل داره ؟یا هر آدرسی توی bio قرار میدی انستاگرام باهاش مشکل داره؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
برای bio چون میگید با همه سایت ها مشکل داره، شاید آدرس رو درست وارد نمی کنید! به قول کاربر tofanman شاید http:// رو وارد نمی کنید. از نسخه تحت وب اینستاگرام چک کنید، اونجا بهتر مشخص میشه، آدرس سایت چه مشکلی داره.

فکر کنم در bio و دایرکت، میشه از لینک استفاده کرد ولی داخل پست ها، اجازه لینک رو نمیده.

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
حالا جدا از این
چرا بخش خرید رو با تلگرام جایگزین نمیکنی
اینستات برای معرفی محصولات و جذب مشتری باشه ولی توضیحات کامل و خرید بره برای کانال تلگرام
و از همون دایرکت هم به عنوان یه روش خرید استفاده کنن.جای لینک یه شماره کارت میدی بی دردسر

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
لینکتو با http:// شروع کن توی بیو

فایده نداشت

برای bio چون میگید با همه سایت ها مشکل داره، شاید آدرس رو درست وارد نمی کنید! به قول کاربر tofanman شاید http:// رو وارد نمی کنید. از نسخه تحت وب اینستاگرام چک کنید، اونجا بهتر مشخص میشه، آدرس سایت چه مشکلی داره.

فکر کنم در bio و دایرکت، میشه از لینک استفاده کرد ولی داخل پست ها، اجازه لینک رو نمیده.

همه رو چک کردم فایده نداشت

حالا جدا از این
چرا بخش خرید رو با تلگرام جایگزین نمیکنی
اینستات برای معرفی محصولات و جذب مشتری باشه ولی توضیحات کامل و خرید بره برای کانال تلگرام
و از همون دایرکت هم به عنوان یه روش خرید استفاده کنن.جای لینک یه شماره کارت میدی بی دردسر

مشتری حال نداره یه لینک رو تو مرورگرش کپی پیست کنه حالا بره اینستا اطلاعات بگیره بعد بره تلگرام باز کنه بعد اونجا پیام بده دوباره منتظر جواب بشه برا ثبت سفارش :p

اینستاگرامت باید حالت بیزینس رو فعال کنی
اینو بخون فکر کنم مشکلت حل بشه
https://www.roboclick.co/Blog/Link-an-Instagram-post

آره این فکر کنم خوب باشه مشکلو حل کنه

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
اینهمه پیج در اینستاگرام هستند که لینک در bio قرار دادن. پس چرا برای شما کار نمی کنه؟!
شاید آدرس سایتتون توسط اینستاگرام بلاک شده. لینک سایت دیگه ای در bio قرار بدید، ببینید کار می کنه یا خیر. (لینک سایت های کوتاه کننده قرار ندید. آدرس یک سایت معتبر وارد کنید)
اگه تمایل داشتید، آدرس پیج تون رو pm کنید تا بررسی بشه.

پ.ن: یعنی هر چی سایت و اپلیکیشن بی در و پیکرتر، کاربراش بیشتر! امان از تبلیغات و امان از دست بشر! حیف شبکه اجتماعی مانند گوگل پلاس که به دلیل عدم استقبال کاربران، باید تعطیل بشه و به جاش اپلیکیشن های مشکل دار و پر از باگ و بدون پشتیبانی مثل فیسبوک و اینستاگرام و اسنپ چت، جاش رو بگیرن!

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
اینهمه پیج در اینستاگرام هستند که لینک در bio قرار دادن. پس چرا برای شما کار نمی کنه؟!
شاید آدرس سایتتون توسط اینستاگرام بلاک شده. لینک سایت دیگه ای در bio قرار بدید، ببینید کار می کنه یا خیر. (لینک سایت های کوتاه کننده قرار ندید. آدرس یک سایت معتبر وارد کنید)
اگه تمایل داشتید، آدرس پیج تون رو pm کنید تا بررسی بشه.

پ.ن: یعنی هر چی سایت و اپلیکیشن بی در و پیکرتر، کاربراش بیشتر! امان از تبلیغات و امان از دست بشر! حیف شبکه اجتماعی مانند گوگل پلاس که به دلیل عدم استقبال کاربران، باید تعطیل بشه و به جاش اپلیکیشن های مشکل دار و پر از باگ و بدون پشتیبانی مثل فیسبوک و اینستاگرام و اسنپ چت، جاش رو بگیرن!

بله سایت مذکور توسط اینستا بلاک شده

مهم نیست از امروز دیگه خودم ثبت سفارش میکنم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
بله سایت مذکور توسط اینستا بلاک شده

مهم نیست از امروز دیگه خودم ثبت سفارش میکنم
یه پیج دستی درست کن توش لینک مقصد رو بذار و بنویس اینجا کلیک کنید..
لینکش رو هم تنظیم کن که پنجره جدید باز کنه..
پیج رو میتونی در قالب یه فایل اچ دی ام ال یجا آپلود کنی یا کدش رو توی قسمت قالب یه وبلاگ خام بذاری. ..
و آدرس اون پیج یا وبلاگ رو به صورت لینک کوتاه شده بذار تو بیو

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
میتونی از کوتاه کننده لینک v.ht استفاده کنی

بالا