برگزیده های پرشین تولز

چطوری تو فضای مجازی کسب درآمد کنم؟

sokhanran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام.
پست قبلیم برای خیلیا جالب بود و نظرات متفاوت اونا برام جالب تر بود.
میخوام بگم امروز تو دنیایی زندگی میکنیم که باید بلد باشیم خوب حرف بزنیم، خوب پرزنت کنیم، خوب ارتباط سازی کنیم که همه اینا رو تو یه کلمه خلاصه می‌کنم: فن بیان!
تو فضای مجازی میبینیم اونایی که فن بیان قوی‌تری دارن، فالوو بیشتری جذب میکنن و فروش بیشتری دارن.
مثلا یه پست آموزشی که میخواید تو اینستا بذاریم، باید بدونیم چی میخوایم بگیم و چطور بگیم. چطور گفتن از چی گفتن خیلی مهمتره. این مربوط میشه به اینکه چقدر مهارت فن بیان داریم.
نکته مهم تو فضای مجازی مثل اینستا اینه که همه به قصد سرگرمی حضور دارند و حوصله آموزش دیدن ندارند.
اگر واقعا میخوایم تو فضای مجازی درآمدزایی کنیم، هم باید آموزشی باشه، هم معرفی محصول باشه و هم سرگرم کننده باشه!
چطور میشه همه اینا رو با هم اجرا کرد؟
همش به خلاقیت ما بستگی داره.
یه راه حلش سناریو نویسی هست.
یه حالت داستان مانند و فیلمی برای موضوعمون بسازیم که هم سرگرم کننده است چون آدما داستان رو دوست دارند. هم اینکه تو دل اون فیلم آموزش و تبلیغ هم راحت میتونیم بیاریم.
افرادی که آموزش فن بیان گذروندن، میدونن که چطوری باید صحبت هاشون و محتواهاشون جذاب و سرگرم کننده باشه.
شما هم اگر واقعا میخواید تو اینترنت درآمدزایی کنید، پیشنهاد میکنم فن بیان خودتون رو تقویت کنید که به شدت معجزه میکنه چون هم اون خلاقیته رو بهتون میده و هم صحبت کردنتون برای هر موقعیتی تقویت میشه.
اگر شما هم نظری دارید خوشحال میشم به اشتراک بگذارید. 🌹🌹🌹

Iran_Translation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام به همه دوستان

به نظرم:

- اول باید تحقیق کرد.
- رقبا رو شناخت.
- بازار هدف رو پیدا کرد.
- طراحی سایت و پیج در شبکه های اجتماعی بازار هدف
- تبلیغات کرد. (مهمترین بخش)

هیچ شکستی نیست مگر دست کشیدن از تلاش
ترجمه دانشجویی

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
هر چند پست استارتر گرامی؛ تبلیغاتی و با هدف ساخت بک لینک بود (که البته چون لینک های داخل پست های این فورم نوفالو است و به دلیل حجم زیاد لینک های داخل پست ها، باعث افزایش هیچ گونه رتبه ای برای سایت هدف نمیشه) ولی برای تایید پست زیر، در این تاپیک پست فرستادم:

ولی اصلا فن بیان و این چیزها به هیچ دردی توی فضای مجازی نمیخوره

کسی که بخواد توی فضای مجازی بیاد بالا اول باید پول داشته باشه
یا ایده هاش خیلی متفاوت باشه که هر چقدر هم متفاوت باشه باز هم زیاد جذب نداره
دوم اینکه تحت حمایت کسی باشه و تمامی اصول شبکه های اجتماعی رو مثل اینستاگرام بلد باشه
مثلا یارو با 1 ویدیو چرت با پول 200 کا فالوور جذب می کنه ولی کسی که 2 سال در حال ساخت ویدیو هست شاید 2 کا داشته باشه
سوم پیج های فروش محصولات کلا کاسبی ندارند چون تا سایت های بزرگی مثل دیجی کالا هست کی میاد بخره از پیج هایی که نه معتبر هستند نه میشناسیشون نه توسط وزارت های مطمئن تایید شدند اینهایی هم که بدون پول پیج زدند وقت گذراندنه
صددرصد نوشته ای که نقل قول کردم، تایید میشه. 👌 مشخصه که در این زمینه تجربه داشتند.

Imalirezai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسب درامد در هر بار ثبت نام 15 هزار تومان

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
من فن بیانم صفره و اصلا کلا با کسی صحبم نمیکنم زیاد با پدر و برادر و مادر خودم تا الان 10 تا صفحه پشت و روی دفتر صحبت نکردم با 34 سال سن روزانه هم بین 3 تا 7 میلیون درامد دارم از اینترنت البته جدا از سرمایه گذاریهایی که کنار گذاشتم مثل ارزهای دیجیتال مثلا که اگر سود بشن درامدی مازادند از این

sokhanran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25

sokhanran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
هر چند پست استارتر گرامی؛ تبلیغاتی و با هدف ساخت بک لینک بود (که البته چون لینک های داخل پست های این فورم نوفالو است و به دلیل حجم زیاد لینک های داخل پست ها، باعث افزایش هیچ گونه رتبه ای برای سایت هدف نمیشه) ولی برای تایید پست زیر، در این تاپیک پست فرستادم:

صددرصد نوشته ای که نقل قول کردم، تایید میشه. 👌 مشخصه که در این زمینه تجربه داشتند.
ولی اصلا فن بیان و این چیزها به هیچ دردی توی فضای مجازی نمیخوره

کسی که بخواد توی فضای مجازی بیاد بالا اول باید پول داشته باشه
یا ایده هاش خیلی متفاوت باشه که هر چقدر هم متفاوت باشه باز هم زیاد جذب نداره
دوم اینکه تحت حمایت کسی باشه و تمامی اصول شبکه های اجتماعی رو مثل اینستاگرام بلد باشه
مثلا یارو با 1 ویدیو چرت با پول 200 کا فالوور جذب می کنه ولی کسی که 2 سال در حال ساخت ویدیو هست شاید 2 کا داشته باشه
سوم پیج های فروش محصولات کلا کاسبی ندارند چون تا سایت های بزرگی مثل دیجی کالا هست کی میاد بخره از پیج هایی که نه معتبر هستند نه میشناسیشون نه توسط وزارت های مطمئن تایید شدند اینهایی هم که بدون پول پیج زدند وقت گذراندنه
اینکه پول مهمه بله
اما تصور کنید به 200 کا برسه، اون موقع تازه کار سخت تر میشه چون کلی مخاطب داری که باید براشون محتوای قویتر تولید کنی تا بمونن!
تو اینستا محتوای ویدئویی بازخورد بهتری داره که برای تولید محتوای ویدئویی جذاب و مفید باز باید اون فن بیان باشه، درسته این شرط کافی نیست اما مهم و لازمهه

بالا