برگزیده های پرشین تولز

چطوری دعوت نامه gmail ارسال کنم؟

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
حالا دوستان بعد از اینکه گفتید چطور میشه این کار رو کرد یا نکرد یه چندتا سئوال دیگه هم داشتم یکی میخواستم بدونم چی شده گوگل دیگه برای کاربرای ایرانی اکانت gmail نمیده چون یا تاپیک دیدم که یکی گفته بود اکانت gmail میخرم بعد همینجا هرکی بلد چطور میشه بلاگ اسپات رو اپگرید کرد بگه خیلی ضروریه

-------------------------------------------------------------

مدل لباس

Last edited:

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
یکی میخواستم بدونم چی شده گوگل دیگه برای کاربرای ایرانی اکانت gmail نمیده چون یا تاپیک دیدم که یکی گفته بود اکانت gmail میخرم

کى گفته به يوزراى ايرانى ديگه اکانت نميده؟ اون تاپيک رو اوشون به يه منظور ديگه زده بودن. براى اطمينان خاطرتون هم اين لينک کامل ثبت نامش که نام ايران رو هم خودش تو قسمت کشور با توجه به آى پى ايران انتخاب ميکنه براتون.

براى ارسال دعوتنامه هم تو خود جى ميلتون که ميريد، تو پايين ستون سمت چپش يه چيزى تو مايه هاى Invite a Friend يا مشابهشو نوشته که ميتونيد ايميل دوستتون رو وارد کنيد و براش يه دعوت به جى ميل فرستاده ميشه - الان براى رفتن تو اکانتم مشکل دارم به لطف مخابرات وگرنه يه شات ازش ميگرفتم ميگذاشتم.

وقتى هم که براى کسى ايميل ميفرستيد، اگه آدرسش جى ميلى نباشه، خودش بالاى صفحه مينويسه که آيا ميخواهيد فلانى رو به gmail دعوت کنيد (send invite to folany) که از اون طريق هم ميشه براى اون فرد دعوتنامه فرستاد.

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
کى گفته به يوزراى ايرانى ديگه اکانت نميده؟ اون تاپيک رو اوشون به يه منظور ديگه زده بودن. براى اطمينان خاطرتون هم اين لينک کامل ثبت نامش که نام ايران رو هم خودش تو قسمت کشور با توجه به آى پى ايران انتخاب ميکنه براتون.

براى ارسال دعوتنامه هم تو خود جى ميلتون که ميريد، تو پايين ستون سمت چپش يه چيزى تو مايه هاى Invite a Friend يا مشابهشو نوشته که ميتونيد ايميل دوستتون رو وارد کنيد و براش يه دعوت به جى ميل فرستاده ميشه - الان براى رفتن تو اکانتم مشکل دارم به لطف مخابرات وگرنه يه شات ازش ميگرفتم ميگذاشتم.

وقتى هم که براى کسى ايميل ميفرستيد، اگه آدرسش جى ميلى نباشه، خودش بالاى صفحه مينويسه که آيا ميخواهيد فلانى رو به gmail دعوت کنيد (send invite to folany) که از اون طريق هم ميشه براى اون فرد دعوتنامه فرستاد.

اصلا قضیه این بود که من میخواستم یه اکانت جدید بگیرم که ازم شماره موبایل خواست بعد شماره موبایل رو دادم گفت این کشور یعنی ایران رو پشتیبانی نمیکنه حالا بگید باید چیکار کرد

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
اصلا قضیه این بود که من میخواستم یه اکانت جدید بگیرم که ازم شماره موبایل خواست بعد شماره موبایل رو دادم گفت این کشور یعنی ایران رو پشتیبانی نمیکنه حالا بگید باید چیکار کرد
شماره موبايل؟
يعنى سرويس جى ميل براى موبايل (Google Mobile) ميخواستيد بگيريد؟ يعنى اين؟

خوب اونو راستش من نميدونم ولى براى داشتن يه اکانت معمولى اصلا شماره موبايل نميخواد - مثل عکس اتچ شده - و آدرس ثبت نامش هم اينه که نبايد مشکلى باهاش داشته باشيد.

ولى اگه مورد اوله، بايد کسانى‌ که درش تجربه دارند راهنماييتون کنند چون من چيزى ازش نميدونم.
‌‌

فایل های ضمیمه

• Google Accounts 2.GIF
    Google Accounts 2.GIF
    61.3 KB · نمایش ها: 6

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
‌‌
البته لينک ثبت نامش انگار دستخوش بگير و ببندهاى اينترنتى مخابرات شده و فعلا تو باز شدنش مشکل پيدا کرده o_O
‌‌

بالا