برگزیده های پرشین تولز

چطوری میشه از ماسک های photoimpact تو photoshop استفاده کرد

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
فریم ماسک های photo impact رو که دید . من میخام اونا رو توی فوتو شاپ روی عکس ها بزارم که ماسکی از اون عکسا در بیاد . هر راهی به زهنم اومد امتهان کردم ولی نشد . شما اگه بلدید مارو راهنمایی کنید . مرسی

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من با p.impact ميونه خوبي ندارم,نميدونم دقيقا كدوم رو ميگين. از اين قابها منظورتون هست؟ در هر صورت تا اونجا كه يادم هست اين برنامه خروجي PSD ميده. و ميتونيد با وارد كردنش به فتوشاپ كار رو ساده كنيد. اگر اين راه و امتحان كرديد جواب نداده در مورد mask ها و خروجي هاي p.impact توضيح بدين تا بشه راهنمايي بيشتري كرد.
:)

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
بببنید یک سری ماسک سیاه سفید هست که یک سری جا ها سفید و یه جا هایی سیاه هست . مثل فوتوشاپ وقتی به یک لایه ماسک اضافه میکنی جا هایی که تو ماسک سفید هستند از لایه نشون داده میشن و جا هایی که سیاه هستن نه . من نمی خام ماسک هارو طراحی کنم . بلکه میخام از ماسک های p.impact که jpeg هستند استفاده کنم

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
در مورد خروجي PSD . اين راه رو هم تست كرديد؟

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
نه هنوز . ولی تست میکنم . فک کنم کارم رو را بندازه ولی قیر از p.impact نرم افزار های دیگه ای هم مثل autofx هستن که ماسک های زیبایی دارن ولی خروجی PSD نه ! و چون این نرم افزار ها غیر حرفه ای هستن یا ما به ps عادت کردیم کار باهاشون سخته و قدرت مانورشون کمه

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
از برنامه هاي ديگه هم حتما ميشه آورد داخل Photoshop اما ممكنه مثل خروجي PSD خوب در نياد.
بايد تست كرد و ديد چه چيزهايي رو پشتيباني ميكنه.

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
خوب خروجی PSD رو امتهان کردم . اگه از magic frame استفاده کنی یک سری shape هارو به صورت layer در ps میکنه ولی اگر از frame Mask ( edges) استفاده کنی همه رو به صورت یک لایه background در میاره پس در این موارد هیچ کاربردی نداره

دوستان دیگر راه های دیگری برای ما سک کردن لایه بلد نیستن ؟

بالا