برگزیده های پرشین تولز

چطوری میشه فایلهای فلش توی اینترنت روذخیره کرد؟؟؟؟؟

bagher_hacker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيزمن مي خوام براي آخرين بارجواب بدم وديگه اين بحث روادامه نميدم

اولا منظورمن ازاين حرف
عضو بي سواد پولي سايت آشيانه!!!!

خودمم نه شما!!!من كه بعدازاين حرف نوشته بودم باقر!!!

شما حتما حصوديت ميشه . البته كارايي كه من كردم بالا تر از اونه كه شما بخوايي نظر بدي بهش

حسودي براي چي؟؟؟بنده مگه باشماپدركشتگي دارم!!!خداشاهده كه من حتي قبل ازاين شماروهم نميشناختم!!!

من طرف هيچكدوم رو نميگيرم اما همين رو ميتونم بگم كه shankimout جان! قبول كه از اول كمي اشتباه كردي كه بي مقدمه اونجور با يه عضو جديد حرف زدي. قبول كن. باقر هكر عزيز! شما هم كوتاه بيا. شايد كار طرف مقابلت درست نباشه اما درست نيست هرجوري خواستي با بچه هاي اين فوروم حرف بزني. اگه اومدي رابطه دو تا فوروم خوب رو به هم بزني مطمئن باش هنوز خيلي كوچيك فكر ميكني. Yesterday 10:28 PM

آقا خيلي خيلي ازشماممنونم كه بابنده محترمانه حرف زدين معلومه كه شمابه مهموناي تازه وارداحترام ميذارين نه مثل اين بنده خدا هنوزنيومده كلي حرف بارمون كرد!!!

چشم استادمن كوتاه ميام!واگه هم جوابي دادم قصدم توهين به بچه هاي محترم اين فروم نيست فقط شماخودتوجاي من بذاراگه يه جايي بعنوان مهمون بري ودرهمون ابتداكلي حرف همراه بامنت بارت كنند واقعاچه حالي بهت دست ميده؟؟؟

خداشاهده كه من به هيچ عنوان هدفم اسائه ادب به شخص يااشخاصي نيست وغلط بكنم بخوام رابطه دوتافروم روبهم بزنم!!!!!!

بخدانمي دونيدازاون موقعي كه اين دوستان بامن بيخودوبي دليل برخوردنامناسبي كردن چقدرناراحت شدم وحالا هم بيشترچون حس مي كنم كه باعث بدبيني اشخاص محترمي چون شماودوستان ديگه شدم!!!
بخداتوي اين چندساله كه توي فرومهامي گردم تاحالا نشده كسي اينجوري مثل اين بابا بامن اونم درابتداي ورودبرخوردكرده باشه!!!!!!!!!!!!!

بهرحال بابت اين پيشامدبنده ازصميم قلب ازشماوديگردوستان محترمي كه بدون هيچ سركوفت وتوهيني بامهمونهاوتازه واردهابرخوردمي كنندعذرخواهي مي كنم .....شرمندم بخدا!

جناب شانكيموت همينومي خواستي؟؟؟؟
خدائيش مگه اين جواب سوالم چقدرارزش داشت كه اينطوركردي؟؟؟؟؟

من ديگه ادامه نميدم چون به اندازه كافي شرمنده دوستان شدم.واصلا صحيح نيست كه يه مهمون بيادواينجوري باصاحب منزل برخوردكنه!!!!!

مخلص همه ايرانيهاي مهمون نواز!!!

باقر

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آقا باقر و شانکیموت چرا اینجا دارین دعوا میکنین؟ بابا سوال چی بود به کجا رسوندینش!؟ لطفا ادامه ندین.

آقا باقر راهنمایی هایی که در مورد نحوه ذخیره فایل فلش نوشته شد مفید بود؟ یا بحث و دعوا فرصت تست نداد؟ :lol:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
خب خدا رو شکر... حالا چرا پینگلیش شدی؟

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
شانکیموت بیچاره عصبی شده
کنترلش رو از دست داده!!!
بابا آفرین آشتی کنید
صلح دوستی صفا صمیمیت

D:D:D:D:D:
راستی
احسان میای یه توضیح بدی این اسمایل ها توی کوییک ریپلای چه جوری کار میکنن!!گاهی وقتها یکیش میگره بقیه نمیگیره

بالا