برگزیده های پرشین تولز

چطوری میشه یک کد به صفحات اضافه کرد

brellian

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
چطوری میشه یک کد دلخواه- مثلا کد نمایش یک بنر تبلیغاتی رو به صفحاتی که
یوزرها میبینن اضافه کرد .
مثلا تنظیم کنیم که هرکس یایت گوگل رو زد بعد از تگ <BODY> كد مثلا <a> رو بگذاره و
برای یوزر بفرسته
البته شاید با کش اکسپرس یا بقیه کش سرورها بشه - کما اینکه قسمت Plugins كش اكسپرس
براي يك همچين كارهايي ساخته شده .
اما من ميخوام عملي ترين و ساده ترين راهشو پيدا كنم
قبلا از همكاري همتون كمال تشكر را دارم

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
بعيد ميدونم بشه اين کار رو کرد.
قسمت Plugin CacheXpress و Plugin هاش تا اونجاييکه من ميدونم از اين جور کار ها از عهده شون بر نمياد.

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
ميشه كاري كرد كه اگر يوزر يك سايت را باز كرد به همراه اون يه صفحه تبليغ هم براش باز بشه البته ايني كه تو ميگي هم قابل انجام هست ولي فكر نكنم نتيجه چندان جالبي بده .

brellian

Registered User
لایک‌ها
0
ببينيد
اين فكر خيلي جالبه من الان با يك كلك رشتي كاري كردم
كه هركي ميره گوگل يك بنر بالاي همون صفحه باز ميشه
البته با استفاده از اينفرم ها و فرم ها و پيير در كش اكسپرس
اما اينكه چجوري ميشه اين كد رو داخل همون صفحه ها اضافه كرد هم بايد
بشه .... روش فكر كنيد كار جالبيه
2-3 روزه فكرمو مشغول كرده

mehran215

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

در Squid چيكار ميشه كرد كه هركس مثلا وارد گوگل شد بنر تبليغاتي شما بالاي صفحه قرار بگيره ؟؟؟

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
آفرين !
:D
دستت درد نکنه برليان جان،
اگه حال داشتی در اين مورد توضيحات بيشتری هم بنويس.

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
آقا ايني كه گفتم ميشه همينطوري ديمي كه نبود , روش داشت . اولش بايد آدرس اون سايت مورد نظر را بتوني Redirect كني به آدرس يك Page كه خودت طراحي كردي روشش را اينجا توضيح داده . حالا توي اون صفحه ميتوني هر تبليغي را به همراه يك Frame كه توي اون سايت اصلي باز ميشه قرار بدي و حالشو ببري .البته اين كارو نميدونم ميشه با CacheXpress هم انجام داد يا نه ؟ اينو ديگه بايد اساتيد جواب بدن .

brellian

Registered User
لایک‌ها
0
دارم تحقيق و آزمايش ميكنم
90% موفق شدم و جواب گرفتم
ان شاالله 2 تا 3 روز ديگه روش رو ميگم
برين حالشو ببرين
تونستم بعضي از بنر ها رو با بنر خودم جايگزين كنم .
مثلا بنر بالاي بلاگ اسپات يا ايران بنر اكسچنج جواب داد
جيلي جالبه ولي بايد كش اكسپرستون 2.1.11 باشه چون
پلاگ اينش روي 2.1.11 كار ميكنه
فعلا خدا حافظ
التماس دعا

abolfazlhoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدير يک شرکت اصفهاني: به طور غير قانوني اقدام به تبليغ در ياهو کرديم!
1 خرداد 83 - ايرنا - یک شرکت اصفهانی فعال در امور اینترنتی اقدام به قرار دادن تبلیغات خود در صفحات" یاهو مسنجر" و" یاهو میل " کرده است.
مدیر عامل این شرکت در گفت وگو با ایرنا گفت: این اقدام در پی تحقیقات و طراحی متخصصان این شرکت انجام شده و تنها برای کاربرانی که ازکارتهای اینترنتی این شرکت استفاده می کنند قابل مشاهده است.
وی در ادامه گفت: این نوع تبلیغات برای اولین بار است که در ایران انجام می شود .
وی با اشاره به اینکه مدیران سایت یاهو از قرار گرفتن این تبلیغات در سایت خوداطلاعی ندارند گفت: بر اساس مقررات بین المللی این حرکت کاملا غیر قانونی است و یاهو حق شکایت از ما را دارد.
مدیر عامل این شرکت اینترنتی اضافه کرد: تا کنون ، اقدامی علیه ما نشده و تا زمانی که جلوی ما گرفته نشود به این کار خود ادامه خواهیم داد.
مدیر عامل این شرکت حاضر به توضیح درباره چگونگی قرار گرفتن تبلیغات شرکت خود ، در صفخات سایت یاهو نشد.
تبلیغات این شرکت اصفهانی نزدیک به دو ماه است که در کادر تبلیغا تهای یاهو در زمینه wirless phone قرار گرفته است

اين كار راحتيه كه ميشه تو squid انجام داد آخه لينك اين بنر ها مشخصه از كجا مياد راحت ميشه اين لينك ها رو Redirect کرد

ولي اين شرکت اصفهاني کار درستي نکرده ولي خودشون فکر ميکنن شاکار کردن :lol:

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
با Redirect کردن خيلی راحت ميشه اين کار رو انجام داد.
الان گه اين رو خوندم يه موضوعی يادم اومد.
سه سال پيش تو يه ISP ميخواستم به يکی از دوستان فخر فروشی کنم ! (همون پز!)
اومدم توی DNS Server شبکه، آدرس دومين يک سايت مشهور رو وارد کردم و به IP وب سرور خودمون Assign کردم و تنظيمات رو انجام دادم که يه صفحه خاص رو نمايش بده.
بعد بهش گفتم به همون شبکه وصل شد و بجای سايت مورد نظر، نوشته ای خطاب به خودش رو مشاهده کرد!
اينهمه تايپيدم که بگم با DNS هم ميشه از اين جور کار ها کرد. با Redirect هم ميشه . . .

myjoker

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از abolfazlhoor :
مدير يک شرکت اصفهاني: به طور غير قانوني اقدام به تبليغ در ياهو کرديم!
1 خرداد 83 - ايرنا - یک شرکت اصفهانی فعال در امور اینترنتی اقدام به قرار دادن تبلیغات خود در صفحات" یاهو مسنجر" و" یاهو میل " کرده است.
مدیر عامل این شرکت در گفت وگو با ایرنا گفت: این اقدام در پی تحقیقات و طراحی متخصصان این شرکت انجام شده و تنها برای کاربرانی که ازکارتهای اینترنتی این شرکت استفاده می کنند قابل مشاهده است.
وی در ادامه گفت: این نوع تبلیغات برای اولین بار است که در ایران انجام می شود .
وی با اشاره به اینکه مدیران سایت یاهو از قرار گرفتن این تبلیغات در سایت خوداطلاعی ندارند گفت: بر اساس مقررات بین المللی این حرکت کاملا غیر قانونی است و یاهو حق شکایت از ما را دارد.
مدیر عامل این شرکت اینترنتی اضافه کرد: تا کنون ، اقدامی علیه ما نشده و تا زمانی که جلوی ما گرفته نشود به این کار خود ادامه خواهیم داد.
مدیر عامل این شرکت حاضر به توضیح درباره چگونگی قرار گرفتن تبلیغات شرکت خود ، در صفخات سایت یاهو نشد.
تبلیغات این شرکت اصفهانی نزدیک به دو ماه است که در کادر تبلیغا تهای یاهو در زمینه wirless phone قرار گرفته است

اين كار راحتيه كه ميشه تو squid انجام داد آخه لينك اين بنر ها مشخصه از كجا مياد راحت ميشه اين لينك ها رو Redirect کرد

ولي اين شرکت اصفهاني کار درستي نکرده ولي خودشون فکر ميکنن شاکار کردن :lol:

بابا به پیر به پیغمبر نمیدونستیم این دختر خبرنگاره با خودش رادیو ظبط داره ...:)
داشتیم مخشو میزدیم ... خر اومده زرتی نوشته ...

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
پس اين اقدام که در پی تحقيقات و طراحی متخصصين ! انجام شده و تا وقتی که ياهو شکايت نکرده ! ادامه داره، از شاهکار های شماست؟! :p
شوخی کردم که شوخی کرده باشم!
اولا که خوش اومدين به جمع ما :) ايشاللا بتونيم از هم مطالب مفيد ياد بگيريم :)

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا اي ول به اصفهان
ولي خودمونيم 2 سال قبل شركت پروكام اين امكان Redirect رو براي URL هاي تبليغاتي روي كش سرور هاش كه از squid استفاده مي كنن رو قرار داده بود.
ولي جون ما اينقدر براي دختر ها خالي نبندين . ما هم از اين غلط ها كردين افتاد بيخ ريش خودمون. از من زجر كشيده بپرسيد :)

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
آقا مي شه من با وين روت همين كار رو انجام دادم

mr_adami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
با استفاده از ADZAPPER كه يه پلاگين برايه اسكويد ميشه يه همچين كارهائي رو انجام داد

بالا