برگزیده های پرشین تولز

چطوری پیج اینستاگرام بالا بیارم

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
سلام وقت بخیر دوستان
من کارم لباس فروشی هست
متاسفانه فروش حضوری خیلی کم شده و خرید اینترنتی بهتر شده این روز ها خصوصا از طریق اینستاگرام
یه چند ماهی میشه پیج اینستاگرام زدم ولی فروشم خیلی کمه
به نظرتون چیکار کنم ؟
تو پیح این مهدی تبریزی و حامد تبریزی اینا اسپانسر شدم 1 میل دادم 10 کا فالور اومد که به نظرم 9 کاش فیک بود و پیجمو داغون کرد دیگه اکسپلور نمیشم کلا
البته 4 5 کا از اون 10 کا به مرور ریخت
ایدی پیج : pooshaklena
ممنون میشم دوستان ایرادهای پیج بهم بگن و اینکه چیکار کنم بیاد بالا و فروشم بره بالا

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
بخاطر ریختن فالوور اولین کار اینه پیج جدید بزنی و هیچوقت هم اسپانسر نشی و فالور فیک هم نزنی . بجای اینکه بنویسی لایک و کامنت فراموش نشه یه سوال بپرس تا تعامل ایجاد بشه . و مثلا بنویس فالو کن هر روز تو استوری تخفیف میذاریم . هر روز هم استوری بذار . برا اعتماد سازی خودت بتونی جلو دروبین توضیح بدی خیلی خوبه . پیج daily_reza رو هم مطالبش رو بخون

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
تو پیح این مهدی تبریزی و حامد تبریزی اینا اسپانسر شدم 1 میل دادم 10 کا فالور اومد که به نظرم 9 کاش فیک بود و پیجمو داغون کرد دیگه اکسپلور نمیشم کلا
شما 1 میلیون دادی و اسپانسر شدی و 10کا فالو اومد , حالا داستان این فالو ها چیه ؟
یکی از روش ها اینه که اون طرف از 1 میلیونی که شما دادی رو 100-200 تومن جایزه میزاره و یه لایو میده و میگه امشب 100-200 تومن جایزه میدم
به کسایی که برن فلان پیج رو فالو کنن !! ملت هم میان به هوای اون 100-200 تومن پیج رو فالو میکنن
ولی در اصل کسی علاقه به مطالب پیج شما نداره و همه دنبال اون پول هستند

درنتیجه بعد از مشخص شدن برنده جایزه کسی پیج شما رو دنبال نمیکنه و ریزش شروع میشه

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,383
اینجوری اسپانسر شدن فایده نداره اسپانسر جایزه شو
تو پیج هایی که بهت مرتبطه و مسابقه میذارن یه سری از جنسای خودتو برای جایزه بذاره بازدهی خیلی بهتری داره

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
بخاطر ریختن فالوور اولین کار اینه پیج جدید بزنی و هیچوقت هم اسپانسر نشی و فالور فیک هم نزنی . بجای اینکه بنویسی لایک و کامنت فراموش نشه یه سوال بپرس تا تعامل ایجاد بشه . و مثلا بنویس فالو کن هر روز تو استوری تخفیف میذاریم . هر روز هم استوری بذار . برا اعتماد سازی خودت بتونی جلو دروبین توضیح بدی خیلی خوبه . پیج daily_reza رو هم مطالبش رو بخون
اگه پیج جدید بزنم همین مطالب رو منتشر کنم
یعنی همزمان تو 2 تا پیج مطالب مشابه منتشر کنم مشکلی داره؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
شما خودت فروشنده ای یا همکاری در فروش کار میکنی؟
اگه خواستی اینجا هم میتونی کار کنی برای همکاری در فروش لباس

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
شما خودت فروشنده ای یا همکاری در فروش کار میکنی؟
اگه خواستی اینجا هم میتونی کار کنی برای همکاری در فروش لباس
فروشنده هستم
مشکل تهیه جنس ندارم با مناسب ترین قیمت میتونم بیارم
ولی تو فروش اینترنتی مشکل دارم

isapour

Registered User
لایک‌ها
121
سلام دوست عزیز
بنظر من یخورده رو تولید محتوا هم کار کن، مثلا انواع جنس پارچه ها، نوع صحیح انتخاب سایز، نحوه صحیح شستشو و هزار موضوع دیگه که باعث میشه کاربر با پیجت تعامل داشته باشه و بیشتر تو پیجت بمونه و حرفه ای بنظر بیای و باعث اعتمادسازی میشه
و حتما جنس خوب دست مشتری بده که این خودش باعث میشه مشتری دائم بشن و برات مشتری بیارن
سعی کن یه مزیت رقابتی بین این همه پیج فروش لباس باید داشته باشی
خودتو بذار جای مشتری و این سوالو از خودت بپرس چرا باید ازین پیج خرید کنم؟ فقط از یه لباس خوشم اومد دلیل نمیشه خرید کنم مردم دنبال اعتمادسازی هستن اعتماد در مورد جنس لباس و نحوه ارسالش و ترس از اندازه هم خیلی مهمه با تولید محتوا میتونی این نگرانی رو ازشون بگیری
و اصلا عجله نکن و نخوای یه شبه فروش میلیونی داشته باشی یه برنامه حداقل 6 ماهه داشته باش و حتما رو تولید محتوا، استراتژی فروش، تعامل بیشتر با مخاطب بیشتر کار کن
پیج همکاراتو تحلیل و بررسی کن نمیگم تقلید کن ولی ایده بگیر و نکات حرفه ای ادمین اینستاگرام رو یاد بگیر

موفق باشی

amir7ehsan

Registered User
لایک‌ها
64
سعی کن پست هایی بذاری که کاربرا رو بیشتر درگیر کنی توی پیج ، توی استوری ها مثلا نظرسنجی بذار، سوال بپرس، یا دوتامحصول رو کنار هم بذار بگو کدومش خوشگلتره؟ از اینجور حرکات، هشتگ هم همیشه 5-10 تا مرتبط بزن، دوسه تا هشتگ مرتبط با اسم خودت که مشخصه خودت باشه برای همه پستها بزن

amir7ehsan

Registered User
لایک‌ها
64
سعی کن پست هایی بذاری که کاربرا رو بیشتر درگیر کنی توی پیج ، توی استوری ها مثلا نظرسنجی بذار، سوال بپرس، یا دوتامحصول رو کنار هم بذار بگو کدومش خوشگلتره؟ از اینجور حرکات، هشتگ هم همیشه 5-10 تا مرتبط بزن، دوسه تا هشتگ مرتبط با اسم خودت که مشخصه خودت باشه برای همه پستها بزن
منظورم از اسم خودت، اسم پیج خودت بود :)

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
تولید محتوا رو که دوستان اشاره کردن به نظرم ویدیو هم خیلی مهمه مردم خیلی عاشق دیدن ویدیو هستن تا عکس
یه لباس فروشی هم می شناسم مشتری که میخاد جنسو بخره عکس میگیره میذاره پیجش چون لباس تو تن مردم بهتر می پسندن

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
اکثر نکات رو اجرا کردید در پیج های که به مُد میپردازن تبلیغات بدید افراد سلبریدی سمتشون نرید چون هم نرخ بالا میدن هم عملا بی تاثیره

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
دروغ میگن اینستاگرام سئو نداره باید اسم و آیدی خوب بزاری
هر پیجی که صفحه اول گوگله کلی بکلینک داره!

reza.th

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام یه مقاله آموزشی تو سایت سون فالوور نوشته شده در مورد ورود به اکسپلور اینستاگرام، همیشه قرار نیست شما هزینه خرید فالوور یا به صورت کلی بیایید هزینه کنید برای پیج خودتون به خصوص هزینه های زیاد، می تونین با رعایت یک سری اصول محتوایی پیجتون رو محبوب کنید تو اینستاگرام، یکی از روش هایی که خوب هست و میتونین داخل اکسپلور هم دیده بشید تبادل با پیج های حوزه کاری خودتون هست طوری که فالوور های اونا شما رو فالوو کنن، حالا نحوه تبادل با پیج های رقیب هم داستان خودشو داره
و یه مورد دیگه ، اینکه با پیج کاری خودتون ( مثلا حوزه لباس هستش ) به هیچ عنوان حتی پیج های رقبا رو سعی کنید پست هاشون رو سیو پست هم برای خودتون نکنید ، این کار باعث میشه اینستاگرام به نوعی حس کنه که شما به اون پست علاقه دارید و اون پست رو برای افرادی که پیج شما رو فالوو دارن تو اکسپلورشون نشون بده !
در هر صورت امیدوارم کمکی کرده باشم در این مورد و برای دیدن تمام آموزش های مرتبط با اینستاگرام به سایت سون فالوور حتما مراجعه کنید.

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
سلام نیما جان
خوشحالم که میتونم بهت کمک کنم.
یک پیشنهادی میدم شبی عیدی اجرا کن مطمعن باش جواب میگیری.
یه مدت کوتاه حاشیه سودتو بیار پایین تر سعی کنی پایین تر قیمت ممکن رو بزنی و هر روز اونو استوری کنی.
توی این مدت برو پیج مشابه خودتو پیدا کن و افرادی که پستشو لایک کردن فالو کن تا فالو بک بده.
اینو اجرا کن و نتیجه معجزشو ببین.

بالا