برگزیده های پرشین تولز

چطوری گذرنامه جدید بگیرم !؟؟؟

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

من پارسال یه گذرنامه گرفتم و چند تا ویزا و مهر خروج توش هست ! ولی به دلایلی نمی خوام اینا توش باشه و می خوام تر و تمیز باشه !

و می خوام پاس جدید بگیرم اگه همین جوری بخوام اقدام کنمو بم گمشده فکر کنم یه 6 ماه طول می کشه چون امروز پرسدیم گفتن چون 1 سال بیشتر نیست گرفتی اذیت می کنن
نظر من اینه که یه جوری اینو خراب کنم و بعدش اینو تحویل بدم فکر کنم اینجوری زودتر می دن

حالا پیشنهاد شما چیه ؟ خیلی سریع هم بهش احتیاج دارم :(

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از artin :
سلام

من پارسال یه گذرنامه گرفتم و چند تا ویزا و مهر خروج توش هست ! ولی به دلایلی نمی خوام اینا توش باشه و می خوام تر و تمیز باشه !

و می خوام پاس جدید بگیرم اگه همین جوری بخوام اقدام کنمو بم گمشده فکر کنم یه 6 ماه طول می کشه چون امروز پرسدیم گفتن چون 1 سال بیشتر نیست گرفتی اذیت می کنن
نظر من اینه که یه جوری اینو خراب کنم و بعدش اینو تحویل بدم فکر کنم اینجوری زودتر می دن

ارتین جان , بندازش تو لباسشویی خوب داغون بشه بعد ببرش گذرنامه خیلی سریعتر کارت راه میفته.

در ضمن مشکوک میزنی!!!!!!!

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از artin :
سلام

بندازش تو آب و بعدش ببرش اونجا تا عوضش کنن. :lol: جدی میگم .

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
خب یکی از دوستان من هم همین مشکل رو داشت پاسشو انداخت تو ماشین لباسشویی! منتها سه چهار ماهی اسیر شد تا پاس جدید گرفت.

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از hamedsullivan :
ارتین جان , بندازش تو لباسشویی خوب داغون بشه بعد ببرش گذرنامه خیلی سریعتر کارت راه میفته.

در ضمن مشکوک میزنی!!!!!!!
این روش خوبه ولی کمی خطر ناک چون اگه یه دونه از مهرهای خروج پاک بشه دیگه خیلی بد میشه ! و ضمننا کی رو میشناسی که امتحان کرده باشه و چند وقته می دن ؟

به نقل از amirhoman :
بندازش تو آب و بعدش ببرش اونجا تا عوضش کنن. :lol: جدی میگم .
چند وقته می دن ؟ خیلی فوریه ؟

به نقل از roozbeh :
برو اطلاع بده که گم کردم!

البته یکم طول میکشه تا دوباره صادر بشه!
این بدترین روشه چون لاشه پاسه قبلی رو که تحویل بدی باز چند مرحله راحت تری و اینحوری چون پاس رو یه ساله که گرفتن کار خیلی پیچ می خوره ! فکر کنم کمه کم 6 ماه ! :wacko:

به نقل از esfandiyar2002 :
آرتین خان...اولا به پدران مقدس اعترف کن که:
1-اون چند تا مهر ورود و خروج مربوط به کدام کشورهاست؟!:D
2-دلایل برای محو پاس فعلی چیست؟!:D
3-حالا تازه ترشو واسه چی می خوای؟:D
دوما در صورت اعتراف به موارد فوق به روشی دست پیدا می کنید که مو لا درزش نمی ره...!!!:lol:
محرمانه بید :f34r:

به نقل از Reza364 :
خب یکی از دوستان من هم همین مشکل رو داشت پاسشو انداخت تو ماشین لباسشویی! منتها سه چهار ماهی اسیر شد تا پاس جدید گرفت.
همین دیگه حالا می تونی ازش یه آماره دقیق بگیری ؟ که آیا مهر های خروج اینا پاک شده بود یا نه ؟ و چقدر ازیت می کنن ؟ احتمالا باید روشه بهتری هم بدونه

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
حالا اگه یکی از مامورای گذرنامه عضو پی تی بود و این تاپیک رو خوند چی ؟!؟!؟!

یه دفعه پاسپورت پسر عموی من سوخت ... پدرش در اومد تا بهش یکی دیگه دادن ... استشهاد نامه و این بحثها
ببینم هر چی ویزا تو پاس آدم بیشتر باشه که بهتره !!

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
پیدا بشه که چه بهتر یه زیر میزی همینجا می دیم کارش راه می افته ;)

همون دیگه وقتی پاس نو باشه مشکلات آغاز میشه ! اگه لاشه نداشته باشی یه لاشه توش چیزی معلوم نباشه بازم اذیت می کنن

تنها طرحی که تو فکرمه پاسو یا ماریش کنم که نه قابله استفاده باشه و نه توش خیلی قاطی پاتی شده باشه ولی باز هم نمی دونم این رو چند روزه میدن !!! :(

trinitrob 

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینم
آرتین جان
نکنه سفر به افغانستان زیاد داشتی که می خوای پاک بکنی.
مگه چه اشکال داره، حالا یه چند بار ویزای افغانستان گرفتی، به دوستات نشون نده.

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نه بابا افغانستان برم چی کار !

اگر کسی اداره گذرنامه آشنا داره و کمک کنه ممنون می شم از خجالتش هم یه جورای در می یام

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نبود ؟!

یعنی تو این پی تی با این عظمت یه کله گنده پیدا نمیشه ؟

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
در صورتی که لاشه پاسپورت قبلی رو که تو اب افتاده رو ببری . یک ماهه جدیدشو میگیری.

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مطمئن دیگه ؟ کسی رو دیدی که این کار رو کرده باشه ؟ راهی نیست این مدتش رو کمتر کرد ؟

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اره . مطمینم .

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ممنون
الان با یکی داشتم حرف می زدم گفت برو این شعبه هایی که واسه گذرنامه هست و بگو می خوام پاس جدید بگیرم و دیگه لازم نیست پاس قدیم رو خراب کنی این حقیقت داره یا ؟

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از artin :
ممنون
الان با یکی داشتم حرف می زدم گفت برو این شعبه هایی که واسه گذرنامه هست و بگو می خوام پاس جدید بگیرم و دیگه لازم نیست پاس قدیم رو خراب کنی این حقیقت داره یا ؟
اصلا این کاررو نکن. که عواقب بدی داره. چون تمامی مشخصاتت اونجا ثبت شده .

برو به یکی از این مراکز و بگو پاسم افتاده تو اب و خوانا نیست. چی کنم. ببین چی میگه . سریع کارتو راه میندازه .

itnlive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر چند دوستان میگن با ریختن اب روی گذرنامه مشکل شما حل میشه لازم میدونم یک نکته بگم
یکی از دوستان قسمتی از گذرنامش اب ریخته بود برد که یک دونه جدید بگیره بهش گیر دادن که میخواستی توش دست ببری برای اینکه ثابت بشه نمیخواستی دست ببری باید بری دادگاه
گویا برای اینگونه موارد باید دادگاه بری
حالا نمیدونم شاید جریانی که برای دوست ما اتفاق افتاد فرق میکنه و با اب ریختن مشکل شما حل میشه
ولی مطمئن شو مشکلی پیش نیاد

بالا