برگزیده های پرشین تولز

چطور اینترنت رو بین دو PC به اشتراک بگذاریم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
میخواستم اینترنت رو بین دو کامپیوتر که با استفاده از CAT6 و به صورت خیلی ساده و P2P به هم متصل شدند رو اگر میتونید توضیح بدید :happy:
دو تا pc رو با استفاده از CAT6 در ساده ترین حالت شبکه به هم وصل کردم و همه چیز رو به اشتراک گذاشتم حتی اکانت اینترنت رو ولی میخواستم راه اصولی رو توضیح بدید، اگر میتونید :blush:

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
بر روی اکانت کلیک راست کنیم و در تب Advanced ، قسمت Internet Connection Sharing در کلید انتخابی روی
Allow other network... کلیک کرده و پس از روشن شدن در قسمت زیرین اشتراک گذاشتن از طریق کدام شبکه را انتخاب میکنیم و بعد OK را میزنیم.
این کار در کامپیوتر میزبان هستش ولی من بیشتر در کامپیوتر مهمان مشکل دارم که چطور از این اکانت استفاده کنیم؟؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
بر روی اکانت کلیک راست کنیم و در تب Advanced ، قسمت Internet Connection Sharing در کلید انتخابی روی
Allow other network... کلیک کرده و پس از روشن شدن در قسمت زیرین اشتراک گذاشتن از طریق کدام شبکه را انتخاب میکنیم و بعد OK را میزنیم.
این کار در کامپیوتر میزبان هستش ولی من بیشتر در کامپیوتر مهمان مشکل دارم که چطور از این اکانت استفاده کنیم؟؟

nobody :blink:

manmardam

Registered User
لایک‌ها
10
آقا منم يه مشكلي دارم شبيه اين موضوع:
خط تلفن بنده بدليل pcm بودن( يعني واقعا بايد به روح اين رييس مركزا ...)
بله داشتم ميگفتم. نميتونم adsl اشتراك بگيرم. ولي يكي از رفقا كه منزلشون چسبيده به ماست اكانت داره.
ميخواستم ببينم اگه ما اشتراك 256k بگيريم .ميتونيم 128k بين دو تا خونه با كارت شبكه share كنيم؟؟؟
در ضمن فاصله بين دو دستگاه كمتر از 15 متر هست.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
به خدا از بس گفتم " یه مقاله کامل در این مورد هست " کف کردم ...

اینم لینک :

http://forum.persiantools.com/t75907.html

------------------------
این تاپیک نیز بسته می شود و احتمالا در صورت تکرار , تاپیک هی جدید بلادرنگ حذف می شوند .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا