برگزیده های پرشین تولز

چطور با وی بی یک تیبلرو به فرمت اکسل سیو بدم؟- خلاصش چجوری خروجی برنامم اکسل باشه؟

Nareng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من یه برنامه نوشتم که داده ها رو وارد یک table میکنه. اما میخوام هرچند تا فیلد که کاربر انتخاب میکنه رو برنامه ام تبدیل به فایل اکسل کنه. میشه کمکم کنید؟

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
خوب يه راحش استفاده از فايل تكسي كه با نام .csv كه تمامي اطلاعات هر سطر پشت سر هم با يك ; از هم جدا ميشن كه نوشتنش راحته
کد:
open "text.csv" for output as 1
for i=1 to x
Print #1,a(1,i)+";"+a(2,i)+";"+a(3,i)
next
close
اما راه ديگه استفاده از ole و تغيير سلولهاي اكسل با برنامه نويسي نمونه اش زياده توي اينترنت يه سرچ بزن پيداش ميكني

Nareng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeedsmk :
خوب يه راحش استفاده از فايل تكسي كه با نام .csv كه تمامي اطلاعات هر سطر پشت سر هم با يك ; از هم جدا ميشن كه نوشتنش راحته
کد:
open "text.csv" for output as 1
for i=1 to x
Print #1,a(1,i)+";"+a(2,i)+";"+a(3,i)
next
close
اما راه ديگه استفاده از ole و تغيير سلولهاي اكسل با برنامه نويسي نمونه اش زياده توي اينترنت يه سرچ بزن پيداش ميكني
میشه یه کیورد برا سرچ بهم بدین!

rouzbeh_ziafati

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان من یه برنامه نوشتم و نیاز هست که اطلاعاتی که توی بانک اکسس میریزم یک کپی از هر رکورد رو توی اکسل هم بطور اتوماتیک وارد کنه برنامه . اما اصلا آشنایی ندارم با این کار .
آموزشی ، کدی ، راهنمایی اگر کسی داره که چه کار بکنم خیلی ممنون میشم کمک کنه .

rouzbeh_ziafati

Registered User
لایک‌ها
5
این برنامه یک فایل اکسل میسازه و رکوردهای جدول بانک اکسس رو در فایل اکسل ذخیره میکند .
لطفا ببینید کدش رو .
من می خوام این رو طوری تغییر بدم که بر اساس select من از جدول اطلاعات رو در اکسل بریزه .کسی می تونه کمک کنه ؟
http://www.freevbcode.com/source/Export2XL.zip
فقط خود برنامه بانک اکسس نداره شما هر بانکی خواستید توی پوشه کپی کنید و بعد در قسمت کد اسم بانک و اسم جدول رو که می خواهید در اکسس بریزه بگذارید .

بالا