برگزیده های پرشین تولز

چطور ميشه وبسايت رو بروز كرد و يا يك چيزي به نام وبسايت در تحت ساخت است را در صفحه ي

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام.
من يه وبسايتي رو دارم كه نمي دونم چطوري ميشه وبسايت رو بروز كرد.
البته از كنترل پنل.
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
سوال من:

چطور ميشه وبسايت رو بروز كرد و يا يك چيزي به نام وبسايت در تحت ساخت است را در صفحه ي اول سايت گذاشت؟

لطفا راهنماييم كنيد.​

Spartan

Registered User
لایک‌ها
37
در مورد سوال اول باید بگم که خوب یا باید یک سیستم مدیریت محتوا و ... نصب کنید و از طریق اون اقدام به آپدیت کنید و یا اینکه استاتیک کار کنید و با نرم افزار هایی مثل Front Page یا DreamWeaver صفحه ی دلخواهتون رو طراحی کنید و به هاست انتقال بدید.
در مورد سوال دوم هم بستگی داره شما فقط بخواید روی صفحه اصلی اینکار رو اعمال کنید یا اینکه ... ؟
به هر صورت اگر حالت اول باشه باید یک صفحه طراحی کنید با مضمون اینکه مثلا سایت در دست ساخت است و به نام index.html یا index.htm ( البته باز هم بستگی داره به تنظیمات که نام این صفحه چی باشه ! ) اون رو ذخیره کنید و اون رو در پوشه ی public_html یا www هاست خودتون قرار بدین.

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
در مورد سوال اول باید بگم که خوب یا باید یک سیستم مدیریت محتوا و ... نصب کنید و از طریق اون اقدام به آپدیت کنید و یا اینکه استاتیک کار کنید و با نرم افزار هایی مثل Front Page یا DreamWeaver صفحه ی دلخواهتون رو طراحی کنید و به هاست انتقال بدید.
در مورد سوال دوم هم بستگی داره شما فقط بخواید روی صفحه اصلی اینکار رو اعمال کنید یا اینکه ... ؟
به هر صورت اگر حالت اول باشه باید یک صفحه طراحی کنید با مضمون اینکه مثلا سایت در دست ساخت است و به نام index.html یا index.htm ( البته باز هم بستگی داره به تنظیمات که نام این صفحه چی باشه ! ) اون رو ذخیره کنید و اون رو در پوشه ی public_html یا www هاست خودتون قرار بدین.

ممنون از راهنمايي شما.
من مي خوام يه سايت نرم افزاري را بندازم.
اگه ممكنه تمام نرم افزارهايي كه براي سايت نرم افزاري احتياج هست نام ببريد تا تهيه كنم.
البته براي اينكار هر چيزي كه لازم هست نام ببريد چون من يك آماتور هستم.

راستي اگه ممكنه وقتي نرم افزارها رو تهيه كردم، راهنماييم كنيد تا متن رو وارد سايت كنم.
ممنون از شما.

بالا