برگزیده های پرشین تولز

چطور میتوان این کار را انجام داد؟

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و مرسی از همتون به خاطرراهنمایی هایی که تا الان کردید. والا من یه مشکلی دارم که هنوز نتونستم حل کنم. من یه چیزی برای سایتم میخوان ولی نمیدونم اسمش چیه فوروم، گست بوک است یا چیز دیگر. میخوام که یک حالت پرسش و پاسخ باشه برای اینکار میخوام:
1-هر بازدید کننده ای بتونه پرسش و پاسخ ها را بخونه
2-اگر کسی سوال داره و میخواد درboard مطرح بشه حتما یه فرمی را پر کنه و یک ایمیل valid بده. یعنی باید member باشه تا بتونه سوالاتش را درboard مطح کنه. پس قبلش باید یه لینکی را در ایمیلش فعال کنه.
3-فقط ادمین بتونه به پرسشها پاسخ بده
4-دکمه های اضافی نداشته باشند.
5-و مهمتر از همه اینکه به دو زبان فارسی و انگلیسی باشه.
6-کلا یک category با سه forum بشه از توش در آورد
من چند تا از برنامه های موجود در کنترل پانل را تست کردم اما هرکدوم یه مشکلی داشتند. بعضیا شون امکاناتشون برای کار من خیلی زیاده. اکثرا هم فارسی نیستند. AdvancedGuestBook خیلی خوب بود، ساده بود، اما فارسی نبود و متاسفانه ملزم به نوشتن یک ایمل نبود چونکه نيازی نبود که لینکیو در ایمیلش فعال کنه تا عضو شدنش تایید بشه.
راستي من يكم اطلاعاتم كمه و چیزی زیادی از برنامه نویسی نمی دانم.
ممنونم

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
شما میتونید از forum استفاده کنید ! یه چیز مثل اینجا!
انواع مختلفی هم داره ! phpBB و vB و ipb و ... هستن!
vB همون چیزیه که اینجا میبینید! (در ضمن پولیه!)
phpBB میشه مثل http://boards.theupcomings.com ! (مفت و مجانی!)
و ipb هم میشه مثل http://www.winbeta.net/forum/index.php ! (گویا از یه نسخه ای به بالا پولی شده اینم!)
البته گفتنی است میشه با تغییر دادن ظاهر هرکدوم از اینا (در اصطلاح قالبشون) یه جوری عوضشون کرد که صاحابش هم نفهمه کدومشونه!فرق اصلیشون توی امکاناتشون و پولی یا مجانی بودنشونه!
هر کدومه اینها رو هم باید بشه (فکر کنم میشه :D ) اونجوری که بخوای تنظیماتشو عوض کنی! (مثل اینکه فقط admin بتونه یه کاری بکنه ...)
من فقط اینا رو گفتم آشنا بشی وگرنه باید دوستان حرفه ای بیان و درست مطابق نیازها و شرایطت بهترین انتخابو بهت بگن!
خلاصه موفق باشی

بالا