برگزیده های پرشین تولز

$$$$$$$ چطور میتونم سیستم دریافت خودکار در سایتم بذارم$$$$$$$$$$

[email protected]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من میخام در سایتم امکان دریافت پول رو داشته باشم مثل این سایت های هایپ اما نمیدونم از کدام قسمت ایگولد برنامش رو بگیرم هر چقدر هم faq ایگولد روخوندم سردر نیاوردم اگر ممکنه کمکم کنید ضمنا چون یکمی خنگ تشریف دارم لطفا توضیحات واضح بدید

با تشکر
:) :rolleyes: :cool: :happy: :( :wacko: :p :blink: :eek: :wacko: ;) :lol:

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از [email protected] :
سلام دوستان
من میخام در سایتم امکان دریافت پول رو داشته باشم مثل این سایت های هایپ اما نمیدونم از کدام قسمت ایگولد برنامش رو بگیرم هر چقدر هم faq ایگولد روخوندم سردر نیاوردم اگر ممکنه کمکم کنید ضمنا چون یکمی خنگ تشریف دارم لطفا توضیحات واضح بدید

با تشکر
حاشو ندارم لینکشو دوباره پیدا کنم اما قبلا تو یه تاپیک دیگه نوضیح دادم سرچ کنی پیدا میکنی

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
سلام دوستان

با تشکر
تو يكي از همين سايتهاي هايپ صفحه deposit یا invest راست کلیک کن اگه یه کم html بدونی راحت میتونی قسمت مربوط به پرداخت ایگلدشو تشخیص بدی، همونو تو سايتت کپی کن.

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
يك خورده برنامه نويسي حرفه اي مي خواد
سيستم اينجوريه كه يكسري اطلاعات به ايگولد مي فرستي پس از اتمام يكسري اطلاعات ايگولد براي تو مي فرسته
كه تازه يكسري عمليات كشف رمز و انكد و سكيوريتي داره ........ :eek:
اگر خواستي به من ايميل بزن تا يه مقاله توپ در اين زمينه به زبان فارسي و فرمت پي دي اف برات بفرستم
همچنين بقيه دوستان
ايميل من [email protected]
:lol:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
سلام دوستان

با تشکر
اگه متوجه شدی که هیچ و گرنه میتونی به من پیغام بفرستی !!!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
بابا اصلا احتياج به برنامه نويسي نداره. ايگولد خودش يه كد بهت ميده كه قبلا آماده هم هست و الان هم

تو سايتشه. تو فقط شماره ايگولد خودتو با مبلغي كه مي خوايي بگيري جايگزينش كن. همين !!!

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از neo2 :
بابا اصلا احتياج به برنامه نويسي نداره. ايگولد خودش يه كد بهت ميده كه قبلا آماده هم هست و الان هم

تو سايتشه. تو فقط شماره ايگولد خودتو با مبلغي كه مي خوايي بگيري جايگزينش كن. همين !!!
چرا عزيز دلم بدون برنامه نويسي حرفه اي شما فقط مي تونيد كاري كنيد كه پول به حساب شما بره اما اگر خواسته باشيد يك فروشگاه آنلاين بسازيد ايگولد يكسري اطلاعات كد شده به سايت برميگردونه كه توضيحش مفصله...
برنامه شما ميتونه مطمئن شه كه طرف حتما پول رو داده و همون برنامه حرفه اي شما مي تونه جنس(نرم افزار و ...) رو در اختيار اونا بذاره ............................ :cool:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از ali313 :
چرا عزيز دلم بدون برنامه نويسي حرفه اي شما فقط مي تونيد كاري كنيد كه پول به حساب شما بره اما اگر خواسته باشيد يك فروشگاه آنلاين بسازيد ايگولد يكسري اطلاعات كد شده به سايت برميگردونه كه توضيحش مفصله...
برنامه شما ميتونه مطمئن شه كه طرف حتما پول رو داده و همون برنامه حرفه اي شما مي تونه جنس(نرم افزار و ...) رو در اختيار اونا بذاره ............................ :cool:
بله اگه با ديتابيس بخواد كار كنه حتما برنامه نويسي لازمه.

بالا