برگزیده های پرشین تولز

چطور میشه امتیاز خرید گوشت تنظیم بازار (گوشت یخی) را فروخت؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
احتمالا خریدن گوشت از فروختن امتیازش راحت تر باشه برو بخر کباب کن بخور :D:D:D

گوشت یخ زده برزیلی همش چربی و استخوان است
ارزش تلف کردن عمر داره در صف طولانی....:D

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
متاسفم برای مردم کشورم که به این روز افتادن.
از کوچکترین فرصت برای مکیدن خون همدیگه استفاده میکنن

فکر کن هرکیلو رو 5تومن گرونتر بفروشی، کلا میشه 25تومن!

25تومن پنج تا پفک میکنه!

امیدوارم یه روز همه چی درست بشه، هرچند سالهای زیادی طول میکشه، و اون روز ما دیگه نیستیم ...

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
تو نمیخواد متاسف باشی!
تو اصلا نمیدونی هدف و منظور من از این سوال چیه بعد میگی مکیدن خون مردم!
ساکت باش! بی منطق!

من خودم به خریدن گوشت نیاز دارم ولی پولم نمیرسه کیلویی 100 تومن گوشت بخرم. از طرفی حاضر نیستم این گوشتهای یخ زده را بخورم (بقیه تشخیص دادن که میتونن بخورن)
بنابراین میخوام این 5 کیلو را بفروشم و بجاش حتی اگه شده نیم کیلو گوشت گرم گوسفندی بخرم.

حالا تو داری حرف بیجا میزنی و میگی مکیدن خون مردم!؟ اصلا میفهمی چی میگی؟!

h_jal

Registered User
لایک‌ها
69
این بود ارمانهای امام؟ :D گوشت یخی خور = ساندیس خور

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
احتمالا خریدن گوشت از فروختن امتیازش راحت تر باشه برو بخر کباب کن بخور :D:D:D
امیدوارم از اون سیخ کبابی که لای نونت گذاشتم استفاده کنی لذت برده باشی:rolleyes:

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
آغاز فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری از پنج شنبه/ هر کد پستی 3 کیلو

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران: از پنج شنبه، فروش گوشت‌های تنظیم بازاری در دو فروشگاه اینترنتی آغاز می‌شود

این دو فروشگاه اینترنتی محصولات مورد نیاز مردم را بر اساس هر کد پستی برای هرخانوار، درب منزل تحویل می‌دهند.

یک فروشگاه اینترنتی به نام به روزرسان در این ارتباط راه اندازی شده است و فروشگاه جدیدی نیز از روز چهارشنبه به نام یخچال راه اندازی میشود

در صفهایی که اخیرا برای خرید گوشت به نرخ مصوب، افراد زیادی هستند که به این گوشت نیازی ندارند و فقط به خاطر تفاوت قیمت زیادی که با بازار دارد آن را خریداری می کنند و در بازار آزاد میفروشند و از این طریق دلالی شکل گرفته است.

دستاوردهای چهل ساله....:D

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
تو نمیخواد متاسف باشی!
تو اصلا نمیدونی هدف و منظور من از این سوال چیه بعد میگی مکیدن خون مردم!
ساکت باش! بی منطق!

من خودم به خریدن گوشت نیاز دارم ولی پولم نمیرسه کیلویی 100 تومن گوشت بخرم. از طرفی حاضر نیستم این گوشتهای یخ زده را بخورم (بقیه تشخیص دادن که میتونن بخورن)
بنابراین میخوام این 5 کیلو را بفروشم و بجاش حتی اگه شده نیم کیلو گوشت گرم گوسفندی بخرم.

حالا تو داری حرف بیجا میزنی و میگی مکیدن خون مردم!؟ اصلا میفهمی چی میگی؟!
5*28 = 140
می تونی 1 کیلو و خورده ای گوشت گرم بخری به جای نیم کیلو[emoji6]

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
5*28 = 140
می تونی 1 کیلو و خورده ای گوشت گرم بخری به جای نیم کیلو[emoji6]

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

دوست عزیز، من این 140 تومن را ندارم که برم گوشت بخرم!
من میخوام امتیاز این 5 کیلو گوشت (یا شاید 3 کیلو) را بفروشم. یعنی اینکه کسی که نیاز داره، بیاد با کارت ملی من این گوشت را به قیمت 28 تومن و با پول خودش بخره و چون قیمت آزادش خیلی بیشتر از این 28 هست، به من یه حق امتیازی بده، مثلا هر کیلو 20 تومن به من بده که برای خودش در میاد 48 که باز هم از قیمت بازار آزاد خیلی کمتره. حالا من با 5 تا 20 تومن که میشه 100 تومن، برم یک کیلو گوشت گرم و داغ بخرم.

حالا کسی هست بخره؟

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262

گوشت یخ زده برزیلی همش چربی و استخوان است
ارزش تلف کردن عمر داره در صف طولانی....:D
پیشنهاد میکنم یک سر به بازار بزنی! اتفاقا من ظاهرش رو از نزدیک دیدم اصلا چربی نداشت و فکر نکنم اون بسته بندی های 2 یا 3 کیلویی وسطش این مدلی باشه!

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
مواظب گوشت چرخ کرده باشید....:D

دلال‌بازی به گوشت یخ‌زده رسید!

بررسی‌های میدانی نشان از آن دارد که دلالان برای قالب‌کردن گوشت یخ‌‌زده به عنوان گوشت تازه‌ی چرخ‌کرده، گوشت منجمد را کیلویی ۴۰ هزار تومان از مردم می‌خرند

هر کیلو گوشت منجمد وارداتی به قیمت ۲۹ هزار تومان به متقاضیان با شرایط خاصی عرضه می‌شود

دلالان گوشت منجمد را در برخی مراکز فروشگاهی و واحدهای صنفی به شکل گوشت چرخ‌کرده، کیلویی ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان عرضه می‌کنند

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
این نوع منجمد از چند سال قبل از برزیل وارد میشده و البته مراکز پخش هم داره که قبلا کیلویی 15 یا 17 بوده و در مراکز پخش برای بعضی رستورانها در بعضی مناطق به مقدار زیاد خریداری میشده! اونطور که قبلا میگفتند 6 یا 7 ماه داخل کشتی میمونده تا به ایران برسه. احتمالا همونموقع که کیلویی 17 بوده به مقدار زیاد وارد شده و الان به این قیمت میدن

Last edited:

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
کجای دنیا برای براورده شدن نیازهای اولیه خود که غذاس باید کارت هویت نشان بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!واقعا جای تعجبه مملکتی که روی گنج خوابیده باید برای براورده شدن نیازهای بسیار اولیه خودمون تو صف وایستیم.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
سومین فروشگاه اینترنتی گوشت یخ زده...:D

یخچال
https://yakhchaal.com/

اضافه شدن يک فروشگاه اينترنتي به توزيع کنندگان گوشت تنظيم بازار
مدير سامانه اينترنتي يخچال گفت: سهميه گوشت از شرکت پشتيباني امور دام دريافت کرديم و توزيع گوشت تنظيم بازاري از 22 بهمن آغاز مي‌شود و هر بسته شامل گوشت و مرغ منجمد است که به قيمت 130 تا 160 هزار تومان عرضه خواهد شد.
وي گفت: هر بسته توزيع 2 قطعه گوشت منجمد و 3 قطعه گوشت مرغ است که در حدود قيمت 130 تا 160 هزار تومان خواهد شد.

به گفته مدير سامانه اينترنتي يخچال قيمت هر کيلو گوشت منجمد برزيلي 29 هزار تومان است و اين قيمت مصوب ستاد تنظيم بازار است

دو سایت دیگر:
بروزرسان
https://beroozresaan.com/

مستر قصاب

http://www.mrghasab.com/

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
گوشت گاو بدون استخوان منجمد حلال برزیلی تو سایت علی بابا بعنوان مثال نوشته 850 تا 1500 دلار برای تن و حداقل سفارش هم باید 25 تن باشه (البته نمونه های ارزونتر هم داره). ولی رنگش با اینایی که اینجا میاد فرق داره و یکدست و روشن تره. احتمالا بخاطر مسافت زیاد تغییر میکنه! ظاهرا منجمدهای فعلی از کشورهای دیگه میان
https://www.alibaba.com/showroom/brazil-meat-price.html

Last edited:

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817

گوشت اختاپوس و موجودات فضایی...:D

artablog

Registered User
لایک‌ها
145

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
خدا به داد الاغ ها برسه
حکم جدید علما در مورد گوشت خر :eek:
الاغ که خیلی وقت وارد چرخه شده این مردم اگر شیر خر نخورده بودن که این بلارو سر خودشون نمی آوردن

بالا