برگزیده های پرشین تولز

چطور میشه پیری رو به تاخیر انداخت؟

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
سلام,به نظرتون چه راههایی وجود داره تا آدم دیرتر پیر بشه یا دیرتر شکسته بشه.مثلا بعضی ها رو دیدین 30 سالشونه ولی مثل یه آدم 45 می مونه.بر عکس بعضی ها 40 سالشونه ولی 30 ساله بهشون می خوره.اینا ارثیه یا میشه راهکارهایی هم به کار برد واسه دیرتر پیر شدن یا جوون موندن؟

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام,به نظرتون چه راههایی وجود داره تا آدم دیرتر پیر بشه یا دیرتر شکسته بشه.مثلا بعضی ها رو دیدین 30 سالشونه ولی مثل یه آدم 45 می مونه.بر عکس بعضی ها 40 سالشونه ولی 30 ساله بهشون می خوره.اینا ارثیه یا میشه راهکارهایی هم به کار برد واسه دیرتر پیر شدن یا جوون موندن؟

هورمون رشد تزريق كن!

تغذيه بايد ok باشه ويتامين و املاح فول وگرنه موهات سفيد ميشه پوستت چروك ميشه ...

90درصد پيري مال تغذيه غلطه

10 درصد مال عصبانيت استرس شرايط محيطي...

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
برو تو فریزر درو ببند.:دی

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اگر به پیری و هزار تا چیز دیگه که ازش خوشتون نمیاد فکر کنید پیر میشید اگر فکر نکنید جوان می مونید!

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
Resveratrol
:)

havij007

Registered User
لایک‌ها
0
یه برنامه منظم ورزشی هم تاثیر خوبی میتونه داشته باشه.

Eli_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فقط ورزش

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
من که پیر شدم رفت چطوری میشه دوباره جوون شد ؟

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6

راهش اینه که روزی یه ساعت ورزش کنی! **** بگیری! تا بدنت رو فرم بیاد! بعد با خانومای خوشگل مراوده داشته باشی تا روحت هم رو فرم بیاد!....اگه هم خانم هستین با پسرای خوش تیپ بگردید و حال کنید:cool:.....این دو تا راز جوونی هستن!

khepele sibilo
من که پیر شدم رفت چطوری میشه دوباره جوون شد ؟

ای بابا این حرفا چیه!

havij 007
یه برنامه منظم ورزشی هم تاثیر خوبی میتونه داشته باشه.

آره ! ولی با مورد دوم بازده میره بالا!

phoenix
اگر به پیری و هزار تا چیز دیگه که ازش خوشتون نمیاد فکر کنید پیر میشید اگر فکر نکنید جوان می مونید

نمیشه فکر نکرد! فکر خودش میاد!

ali agha
برو تو فریزر درو ببند.:دی

جایی هست تو دنیا این کارو بکنن؟؟ من حاضرم صد سال برم تو فریزر

Last edited:

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعد با خانومای خوشگل مراوده داشته باشی تا روحت هم رو فرم بیا

اگه با خانومای زشت مراوده داشته باشه روحش رو فرم نمیاد؟

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
خوشبحالتون، معلومه خیلی بهتون داره خوش میگذره که میخواید پیری و مرگ رو به تاخیر بندازید. اگر واقعا اینقدر داره بهتون خوش میگذره نگران پیری نباشید چون همین خوش بودن پیری رو به تاخیر میندازه

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
اگه با خانومای زشت مراوده داشته باشه روحش رو فرم نمیاد؟

نه! آدم روحش پژمرده میشه!...ولی خوب با خانومای خوشگل هم بخای باشی و اونا بپیچوننت صحبت از روح پژمرده و از این حرفا نیست دیگه دوست داری خودکشی کنی!...مثل احساسی که من الان دارم و هی دارم چیز شعر مینویسم! چون قاطی کردم واقعا!وضعم الان خرابه و ظاهرمو نگه داشتم ولی از داخل داغون شدم! انتظارشو نداشتم اینقد محکم جواب منو بده! واقعا نمیدونم انسانی با اون صورت زیبا و معصوم چجوری میتونه اینقد بیرحم باشه!!!

Last edited:

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه! آدم روحش پژمرده میشه!...ولی خوب با خانومای خوشگل هم بخای باشی و اونا بپیچوننت صحبت از روح پژمرده و از این حرفا نیست دیگه دوست داری خودکشی کنی!...مثل احساسی که من الان دارم و هی دارم چیز شعر مینویسم! چون قاطی کردم واقعا!وضعم الان خرابه و ظاهرمو نگه داشتم ولی از داخل داغون شدم! انتظارشو نداشتم اینقد محکم جواب منو بده! واقعا نمیدونم انسانی با اون صورت زیبا و معصوم چجوری میتونه اینقد بیرحم باشه!!!

چشمت کور دندت نرم که به یه ضعیفه رونندازی.

1240

Registered User
لایک‌ها
28
بهت خوش گذشته که دوست داری دیر پیر بشی

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
چشمت کور دندت نرم که به یه ضعیفه رونندازی.

پس باید چکار میکردم؟ منتظر میموندم اون به من رو بندازه؟
البته تقصیر کار خودش بود! خودش اول به من نزدیک میشد و خودش خواست! ولی نمیدونم چی شد که یه دفعه پشیمون شد! عیب نداره به درک اسفل السافلین! چیزی که زیاده دختره

بالا