برگزیده های پرشین تولز

چطور میشه ۲۰۰ ۳۰۰ میلیون وام گرفت .

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
اتفاقا اینا از بانک ها بیشتر میگیرن
من همون بانک رسالت رو برای شما محاسبه میکنم
با توجه به فرمایش خودتون اگر 10 میلیون تومان رو 6 ماه بزاری بمونه بهت 10 میلیون وام دو یا چهار درصد میدن که ما همون 4 درصد رو حساب میکنیم با بازپرداخت 12 ماهه برای بانک رسالت چون بقیشون معتبر نیستن
اقساط 12 ماهه با کارمزد 4 درصد میشه ماهانه 851 هزار تومان
خب حالا سود پولت تو این 6 ماه با بهره 18 درصد بانکی میشه 900 هزار تومان

یعنی اینا دارن بهت 9 میلیون و 100 هزار تومان وام میدن تازه اگر دقیقا سر 6 ماه بهت وام رو بدن که نمیدن
خب با این تقاسیر شما باید اینجوری حساب کنی که 9.100.000 تومان داری وام میگیری و باید ماهانه 851.000 تومان 12 ماهه برگردونید
با یه حساب خیلی ساده متوجه میشید بهره ای که باهاتون حساب شده میشه 22 درصد
تازه بازم میگم اگر سر 6 ماه بهتون پولتون رو بدن و ...
اینو یادتون نره که همه بانک ها و موسسه های قرض الحسنه دنبال پول هستن و این همه دارایی و بهترین ملک های تجاری هر منطقه را از محل دارایی های اولیه خودشون نیاوردن و از سود همیناست
تازه خیلی هزینه های جانبی دیگه ای هم داره و اینا اقساط رو اینجوری که من میگم و طبق فرمول صحیح محاسبه نمیکنن و یه مقداری افزایش میخوره و خیلی مسائل دیگه
ولی اگر کسی بتونه با این پول کار کنه مطمئنا خیلی بیشتر از اینا در میاره ولی باید قبلش خوب فکر کنه
بانک رسالت از همه نامرد تره؛
برای راه اندازب اینترنت بانک و موبایل بانک کارمزد کم کرد!کاری که هیچ بانکی نمیکنه

Sent from my E5823 using Tapatalk

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
با توجه به فرمایش خودتون اگر 10 میلیون تومان رو 6 ماه بزاری بمونه بهت 10 میلیون وام دو یا چهار درصد میدن که ما همون 4 درصد رو حساب میکنیم با بازپرداخت 12 ماهه برای بانک رسالت چون بقیشون معتبر نیستن

یعنی اینا دارن بهت 9 میلیون و 100 هزار تومان وام میدن تازه اگر دقیقا سر 6 ماه بهت وام رو بدن که نمیدن
خب با این تقاسیر شما باید اینجوری حساب کنی که 9.100.000 تومان داری وام میگیری و باید ماهانه 851.000 تومان 12 ماهه برگردونید
اینو یادتون نره که همه بانک ها و موسسه های قرض الحسنه دنبال پول هستن و این همه دارایی و بهترین ملک های تجاری هر منطقه را از محل دارایی های اولیه خودشون نیاوردن و از سود همیناست
تازه خیلی هزینه های جانبی دیگه ای هم داره و اینا اقساط رو اینجوری که من میگم و طبق فرمول صحیح محاسبه نمیکنن و یه مقداری افزایش میخوره و خیلی مسائل دیگه
ولی اگر کسی بتونه با این پول کار کنه مطمئنا خیلی بیشتر از اینا در میاره ولی باید قبلش خوب فکر کنه
آفا حرفت درسته
اینا چند ماه پولتو میگیرن ازت بعد هم انقدر سنگ میندازن اخرش بت چیزی نمیدن البته برای حفظ ظاهر به یه سری ها هم میدن
و اگر هم بدن بقول شما درصدش بیشتر ازین حرفاس
و یه پیشنهاد و تجربه شخصی ! تا میتونید وام نگیرید جدا از زندگی عقبتون میندازه ! حتی اگر مجبور باشید
وام با این درصد ها توی بازار کساد فعلی جواب نمیده

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725

اولا همه اونهایی که گفتم مخصوصا مهرضا بانکه و هر ماه 3.5 ماه بهت وام میده اگر قرار باشه دیگه به بانکها و صندوقهای معتبر کشور اعتماد نکنیم ، نمیشه کاسبی کرد
اگر اینها زمین بخورن اونوقت شما پولتو هر جا گذاشته باشی می برن
فرضا جنس خریدی ریختی مغازه می بینی صبح یکی اومده همشو بار زده برده
اینکه نشد حرف....
دوما ده میلیون و چهار ماه و نیم بزاری بهت وام ده میلیونی با دو سال بازپرداخت میده و این یک اشتباه محاسبات شما
سوما: اینکه هر کسی دنبال سودشه محل بحث نیست
اما بعضی وقتها یه عده میان و خدمات متمایز میدن
در مورد سخت گیری هم گفتم برادر اینها اتفاقا خیلی راحت وام میدن
چون با وام می چرخن و با سود کمه
ولی بانکهایی مثل ملت و سپه و ... سخت وام میدن
شما با ده میلیون شروع به اینکار بکن و بزار و وام بگیر و دوباره بزار و وام بگیر و ...
عملا هیچ سودی هم بابت وامی که گرفتی نمیدی
تنها چیزی که از دست دادی 2 درصد نرخ وامه + سودی که شش ماه به ده میلیون شامل میشد
این کجا اینی که طرف میخاد 10 میل وام بگیره 15 میلیون پس میده اون کجا؟؟

wate

Registered User
لایک‌ها
94
بهترین روش برای گرفتن وام 200 میلیون صبر تقریبا سه ساله اس
10 میلیون میزارین بانک 4 ماه می مونه یک وام 16 ماه ده میلیونی می گیرین با سود دو درصد
دوباره اونو میزارین بانک و زمان کمتر و الخ...
یه رفیق دارم الان ماهی 15 میلیون وام می گیره با بازپرداخت سی ماهه(رقمی که گذاشته الان حدود 150 میلیونه ولی اولش با 5 میلیون شروع کرد) و ضامن هم یک کسبه یا فیش حقوق یکی رو ببری
خیلی راحته و بانکهای قرض الحسنه هم رغبت دارن به این نوع وام دادن... خود بانک به طرف می گه تو پولوتو بزار بمونه ضامن و ... رو یه جوری راه میایم
شرعی هست و درصدش باعث نمیشه زندگی ات از بین بره و در بدترین حالت پولی که از بانک گرفتی رو پسش میدی
با صبر و پشتکار به 200 میلیون سرمایه نقد می رسی والا کسی نمیاد همین جوری 200 میلیون بریزه به حساب یکی و به قول دوستان "شرایط سخت" هم نزاره

سلام. ولی اقساطش رو هم باید در نظر گرفت. مثلا 10 میلیون با سود 2 درصد و مدت 5 ماه هم پولمون بخوابه میشه به گفته شما یه وام 10 میلیونی با اقساط 20 ماهه که مبلغ هر قسط میشه تقریبا 508000 تومن . حالا اگه شخص باز هم بخواد وام بگیره باید باز هم قسط بده مثلا واسه یه 10 میلیونی دیگه باید باز 500 هزار تومن قسط بده که جمعا میشه یک میلیون و خرده ای.
منظورم اینه با تعداد وامهای بیشتر قسطها هم سنگینتر میشه.

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
بله در یک جدول پلنی که بکشین و میشه کاملا اجراش کرد در بعضی جاها باید از اصل پول وام رو داد
ولی هیچ ضرری نداره چون شما پول بیشتری نمیدین
مثلا دوستم در یه زمانی 100 میلیون رو گذاشته بود بانک دی با 20 درصد سود روزشمار
این بستگی به درامد شخص هم داره و شاید هم کسی که بتونه در بازار کار کنه خیلی بیشتر از پول استفاده کنه
نکته اینکه پول بلوکه نمیشه و شما با اون پول هر کاری بخاین می تونین بکنین ولی ملاک میانگینیه که در بانک می خوابه

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
اولا همه اونهایی که گفتم مخصوصا مهرضا بانکه و هر ماه 3.5 ماه بهت وام میده اگر قرار باشه دیگه به بانکها و صندوقهای معتبر کشور اعتماد نکنیم ، نمیشه کاسبی کرد
اگر اینها زمین بخورن اونوقت شما پولتو هر جا گذاشته باشی می برن
فرضا جنس خریدی ریختی مغازه می بینی صبح یکی اومده همشو بار زده برده
اینکه نشد حرف....
دوما ده میلیون و چهار ماه و نیم بزاری بهت وام ده میلیونی با دو سال بازپرداخت میده و این یک اشتباه محاسبات شما
سوما: اینکه هر کسی دنبال سودشه محل بحث نیست
اما بعضی وقتها یه عده میان و خدمات متمایز میدن
در مورد سخت گیری هم گفتم برادر اینها اتفاقا خیلی راحت وام میدن
چون با وام می چرخن و با سود کمه
ولی بانکهایی مثل ملت و سپه و ... سخت وام میدن
شما با ده میلیون شروع به اینکار بکن و بزار و وام بگیر و دوباره بزار و وام بگیر و ...
عملا هیچ سودی هم بابت وامی که گرفتی نمیدی
تنها چیزی که از دست دادی 2 درصد نرخ وامه + سودی که شش ماه به ده میلیون شامل میشد
این کجا اینی که طرف میخاد 10 میل وام بگیره 15 میلیون پس میده اون کجا؟؟
درسته ولی 4.5 ماه هم باید بیشتر باشه چون میشه 11 ماه و چند روز تازه من تا زمان دریافت وام حساب کردم که مطمئن باشید بیش از یک ماه و چند روز هم اون طول میکشه
ولی شما باز 4.5 ماه هم که حساب بکنید باز نرخ بهره بالای 20 درصدی میشه که الان همه بانک ها موظف هستن با نرخ 18 درصد پرداخت کنن
یعنی اگر بتونید از بانک ها 18 درصد وام بگیرید خیلی به صرفه تره تا بانک رسالت
اون طرحی هم که شما میدید اصلا به درد نمیخوره و همش ضرره و اینجوری که شما میگی اصلا محاسبه نمیشه که اگر وقت داشتم بعدا توضیح میدم مفصل خدمتتون ولی خودتون روی کاغذ محاسبه کنید هم متوجه میشید ولی با فرمول های بانکی نه با چیزی که تو ذهن شماست و بانک به شما گفته و محاسبه تمام موارد( سود رسوب سرمایه و ... )
شما به ازای هر وام مبلغ رو حساب کن و اصلا تو این فکر نرو که یکدفعه بری 100 تا وام بگیری تا 10 سال آینده و ....
شما به ازای هر وامی که میگیری ضامن و ... باید ارائه بدی و 100 تا وام رو به یک نفر نمیدن
یعنی اگر قرار باشه شما 100 تا وام بگیری و به ازای هر کدوم دو ضامن معرفی کنی جمعا به ازای هر وام باید 3 نفر معرفی کنی و ....
ضمنا من بهت قول میدم همه اینکارا هم که بکنی و بانک همه وام ها رو به یک نفر بده و کلا ضامن هم نگیره بازم نمیصرفه ( بده یکی با فرمول های بانکی برات دقیق محاسبه کنه )

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
درسته ولی 4.5 ماه هم باید بیشتر باشه چون میشه 11 ماه و چند روز تازه من تا زمان دریافت وام حساب کردم که مطمئن باشید بیش از یک ماه و چند روز هم اون طول میکشه
ولی شما باز 4.5 ماه هم که حساب بکنید باز نرخ بهره بالای 20 درصدی میشه که الان همه بانک ها موظف هستن با نرخ 18 درصد پرداخت کنن
یعنی اگر بتونید از بانک ها 18 درصد وام بگیرید خیلی به صرفه تره تا بانک رسالت
اون طرحی هم که شما میدید اصلا به درد نمیخوره و همش ضرره و اینجوری که شما میگی اصلا محاسبه نمیشه که اگر وقت داشتم بعدا توضیح میدم مفصل خدمتتون ولی خودتون روی کاغذ محاسبه کنید هم متوجه میشید ولی با فرمول های بانکی نه با چیزی که تو ذهن شماست و بانک به شما گفته و محاسبه تمام موارد( سود رسوب سرمایه و ... )
شما به ازای هر وام مبلغ رو حساب کن و اصلا تو این فکر نرو که یکدفعه بری 100 تا وام بگیری تا 10 سال آینده و ....
شما به ازای هر وامی که میگیری ضامن و ... باید ارائه بدی و 100 تا وام رو به یک نفر نمیدن
یعنی اگر قرار باشه شما 100 تا وام بگیری و به ازای هر کدوم دو ضامن معرفی کنی جمعا به ازای هر وام باید 3 نفر معرفی کنی و ....
ضمنا من بهت قول میدم همه اینکارا هم که بکنی و بانک همه وام ها رو به یک نفر بده و کلا ضامن هم نگیره بازم نمیصرفه ( بده یکی با فرمول های بانکی برات دقیق محاسبه کنه )
این کار رو بنده هم قبلا فکر می کردم غیر عملیه تا اینکه همونطور که گفتم دوستم عملی کرد
اصلا 100 تا وام نمیشه و 10 سال هم طول نمی کشه
بالاخره ما سرنخ رو دادیم هرکی شم اقتصادیشو داشت میگیره
همین

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سلام من اگه شصت تومن رو چهار ماه بخوابونم چقد وام بهم میدن

بهره چند در صد

بازپرداخت چند ساله؟

ممنون

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
هر دو تا ۵۰ میلیون میدن؛
فکر کنم ۵۰ بدین؛۵۰ هم وام بدن
کاسپین میدونم ۶ درصد هست؛نور رو دقیق نمیدونم

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
الان بهترین شرایط رو مهر ایران میده
50 تومن بزاریم و سه ماه بخوابه بهتون وام 15 میلیون با بازپرداخت سه ساله میده فکر کنم سودش 2 درصد باشه اگر 4 نباشه(بیشتر نیست)
تا بانک هست سراغ موسسه های مستقل نرین
البته صندوقهایی هستند که متصل به بانکن (هر بانکی برای خودش صندوق زده تا بتونه قوانین دست و پاگیر بانکی رو دور بزنه)
اونها دقیقا مثل بانکن ولی موسسه های بی نام و نشان رو نرین تا بانک هست چرا موسسه؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
نور و کاسپین مجوز دار هستند و بی نام و نشان محسوب نمیشوند

بالا