برگزیده های پرشین تولز

چطور يك لوگو بسازيم

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزيز
من فلاش كار نيستم ولي فلش كاران را دوست دارم !!!! از خودم بود ها يه وقت فكر اشتباه نكنيد !!!!

از شوخي گذشته من تا حالا فلش كار نكردم . نمي خوام هم زياد برم بحرش . فقط الان يه ضرورتي پيش اومده كه يك لوگوي ساده با فلش ( و يا هر چيزي ) تهيه كنم به اين صورت :

1 ) يك تصوير به عنوان زمينه
2) سه عكس كه پشت سر هم تكرار مي شوند . در يك طرف تصوير
3 ) يك فيلم كه مدام پخش مي شه در يك طرف ديگه .
مورد 2 و 3 با هم موازي كار مي كنند .

مي دونم طرح مزخرفيه ولي خود گفته شده ديگه . به من چه ؟ من مرده شورم . بهشت و جهنمش به من ربطي نداره .

حالا سوال من اينه :

با كدوم نرم افزار مي تونم اين رو سه سوت انجام بدم ( مثل يك ويزارد ) واگه چنين نرم افزاري نيست . يك راهنمايي چيزي برام بديد كه با سويش و يا هر چيز ديگه اي زود انجام بدم .

ماهه رمضونه . كمك كنيد . خدا صد در دنيا يك در آخرت بهتون عوض بده .

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا حالا اين هيچي . بگين ببينم مي شه رو فلش فيلم گذاشت ؟

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
اره ميشه...

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
با سلام

من دقيقا مورد 2 رو متوجه نشدم !!!

شما ميخواين عكساتون چه جور حركتي داشته باشن ( اونم پشت سر هم )

همچنين فيلم مورد نظر شما ...

ضمنا تمام اين مواردي كه فرمودين رو هم كاملا ميشه با فلش درست كرد ... البته اگه افكت خاصي رو هم بخواين اعمال كنين Swish هم اون موقع روي كار مياد .

به هر حال شما بگيد دقيقا چه جور چيزي مخواين ... اون موقع من تا جايي كه بلد باشم در خدمدتون هستم .

موفق باشيد .

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
با سلام

من دقيقا مورد 2 رو متوجه نشدم !!!

شما ميخواين عكساتون چه جور حركتي داشته باشن ( اونم پشت سر هم )

همچنين فيلم مورد نظر شما ...

ضمنا تمام اين مواردي كه فرمودين رو هم كاملا ميشه با فلش درست كرد ... البته اگه افكت خاصي رو هم بخواين اعمال كنين Swish هم اون موقع روي كار مياد .

به هر حال شما بگيد دقيقا چه جور چيزي مخواين ... اون موقع من تا جايي كه بلد باشم در خدمدتون هستم .

موفق باشيد . ;)

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنونم . همونطور كف گفتم يك بنر در نظر بگيريد كه عكس بكراند ثابت هست . در يك طرف اون در يك كارد كوچك چند تا عكس پشت سر هم ميان و مي رن ( ظهار مي شند و از بين مي رن ) و در يك طرف ديگه تو كادر ديگه يك فيلم نمايش داده مي شه . افكت هم زياد مهم نيست . اين كادر فيلم كارش با اون كادر عكس ها موازيه و به هم ربطي نداره و همچنين بكراند هم بايد ثابت بمونه .
راستي من تو سويش قسمتي براي وارد كردن فيلم نديدم . كجاش هست ؟

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
1. براي ايمپورت فيلم در سوش كاري نميشه كرد جز اين كه در فلش فيلمتون رو ايمپورت كنيد سپس swf اكسپرورت بگيرد و اون رو در سويش ايمپورت كنيد.

2. اما در مورد سوالتون ... كاري كه شما ميخواين انجام بدين فقط نياز به يك سري مسائل اوليه فلشه ....

شما 3 تا عكستو ايمپورت كن تو فلش بعد هر كدوم رو تي يك لايه قرار بده ... بعد براي هر كدوم به نسبت يك حالت فيد رو درست كن كه از حالت 100% بياد به 0% و خوب همينجور تكرار بشه كه البته اينم نياز به يك اكشن كوچولو داره ....

راست من نميدونم چحوري راهنماييتون كنم ... چون من خودم كار دارم نميتونم براتون اينو درست كنم .... ولي خوب شما ميخواي كار كن روش هر مشكلي داشتي همينجا بنويس تا اونجايي كه بلد باشم راهنماييتون ميكنم .

ضمنا سايت fLASHKIT.COM هم به درتت ميخوره برو توقسمت Movei در اينجا انواع سورسهاي اين چنيني رو ميتوني دانلود كني و روشون كار كني تا دقيق و واضح منظور من رو متوجه بشين ...

مشكلي بود در خدمتم ...

موفق باشيد .

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا ممنون . برم ببينم چي مي شه .

بالا