برگزیده های پرشین تولز

چندتا سؤال و مشکل دارم

glory120

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیزان :)

1 - وقتیکه یک CD DRIVE و یک CD/DVD- RW DRIVE داشته باشیم و بخواهیم با استفاده از نرو یک DVD را به طور کامل روی یک DVDخام رایت بکینم .به این دلیل که CD DRIVE دی وی دی را نمی خواند از گزینه COPY ENTIRE DISKنمی توانیم استفاده بکنیم . پس در این حالت از چه روشی باید استفاده بکنیم ؟

2 گزینه SAVE TRACKS در نرو اکسپرس چه کاربردی داره ؟

3 - آیا با استفاده از نرو میشه فایلهای روی سی دی( DATA FILE) رو به هارد کپی کرد ؟

4 - هنگام رایت چه مقدار از ظرفیت یکCD یا DVD باید خالی بمونه . منظورم این هست که آیا تا آخرین حد ظرفیتش میشه رایت کرد ؟

5 - آیا نرم افزار POWER DVD میتونه فیلمها رو دوبله بکنه( از انگلیسی به فارسی) ؟

برای نصب یک بازی مشکل دارم . در صفحه اول نصبش گفته بود که باید آنتی ویروسم رو غیر فعال بکنم و بعد بازی رو نصب بکنم .( در غیر این صورت بازی ناقص نصب میشه .)وبعد از نصب مجدداً آنتی ویروس رو فعال بکنم .
سؤالم اینه که آیا برای نصب تمام بازیها این کار رو باید انجام داد یافقط وقتیکه خود بازی بخواد لازم هستش ؟
و در مورد غیر فعال کردن و فعال کردن مجدد آنتی ویروس مشکل دارم . نمی دونم چطوراین کار رو انجام بدم . از AVAST! 4.7 PROFESSIONAL EDITION استفاده میکنم .در کنار نوار وظیفه دوتا آیکن مربوط به آنتی ویروس هست . اگه کسی با این آنتی ویروس آشنایی داره راهنماییم بکنه .

من همیشه با دانلود از رپیدشیر مشکل دارم . وقتی روی لینک مربوط به رپیدشیر کلیک میکنم پنجره IDA باز میشه ویک فایلHTML دانلود میشه وقتی این فایل رو باز میکنم این پیغام رو میده (FILE NO FOUND ) . گاهی وقتا هم روی گزینه FREE که کلیک میکنم پنجره IDA باز میشه . اگه امکان داره در این زمینه راهنماییم کنید .

وقتی یک فایل رو در برنامه WORD از طریق FILE\ OPEN باز میکنیم پنجره FILE CONVERSION باز میشه در این پنجره چه مواردی رو باید مشخص بکنیم تا فایل باز بشه ؟

یک اسکرین سیور دانلود کردم ومحل دانلود رودرایو E انتخاب کردم . وقتی میخوام نصبش بکنم پنجره DISPLAY PROPERTIES باز میشه و وقتیکه از درایو E حذفش میکنم از لیست DISPLAY PROPERTIES هم حذف میشه .چرا؟چکار کنم؟!
خواهش میکنم کمکم کنید :(

بسیار سپاسگذارم
:)

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
1-برای کپی DVD احتیاج به دو تا درایو DVD نیست شما Copy DVD رو تو نرو انتخاب کن بعد DVD رو بزار تو DVD رایتر خودش به صورت اوتوماتیک DVD رو کش میکنه بعد اینکه مرحله کش کردن و Image گرفتن تموم شد ازت میخواد DVD خام رو حالا بزاری شما DVD رو درمیاری و DVD خام رو میزاری داخل .
2- نمیدونم منظورتون چیه دقیقا .
3-اینم منظورتون رو نفهمیدم خوب میتونید اطلاعات داخل CD رو روی هارد کپی کنید از تو ویندوز یا از CD میتونید Image بگیرید .
4- نه نیازی نیست متونید تمام ظرفیت خالی CD و DVD رو روش اطلاعات ذخیره کنید تو اون نوار زیر نرو هم نشون میده که تا به خطر قرمز نرسیده میتونید اطلاعات توش بریزید .
5-نه نمیتونه .
بازی چی هست به نظر من این بازی خطرناکه اگه گفته AntiVirus رو غسر فعال کن بهتر همینطوری وقتی انتی ویروس فعاله بریزیش اگه نریختش اصلا بیخیال بازیه شو .
زما دانلود وقتی روی لینک میخوای کلیک کنی کلید ALT رو نگه دار این کار باعث میشه دانلود منیجر شما IDA باز نشه بعد داخل سایت که وارد شدی Free رو بزن بعدشم وقتی تایمرش تموم شد کد داخل عکس رو وارد کن و بعد کلید دانلود رو بزن اگر دیدی بازم IDA باز شد و هیجی دانلود نمیکنه بازم ALT رو نگه دار و کلیک کن روی لینک دانلود .
در مورد اسکرین سیور هم نمیدونم.

بالا