برگزیده های پرشین تولز

چندسئوال دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا

باعرض سلام وتبريك سال نو

اينجانب مهيار خليلي فرد چند سئوال در مورد هاست ودومين و درمورد آنها دارم اول از همه

در مورد جوابهاي خوب ومفيدي كه درقسمت رفع اشكالات به كاربران داديد تشكر مي كنم چند سئوال داشتم لطفا جواب سئوالات را ساده جواب دهيد كه قابل فهم باشد حرفه اي جواب ندهيد

من مي خواهم هاست شما را خريداري كنم ولي اطلاع زيادي از اين سرويس ها وامكانات ندارم آيا هاست كه 20 مگابايت است همراه با دومين

Linux Redhat Server
Disk Space: 20MB
Bandwidth: 1GB يعني چه؟
Mailboxes: 5 يعني چه ؟
SubDomains: 5 يعني چه ؟
CGI 5.8.1 , PHP 4.3.3 , MySQL يعني چه؟
Ftp - POP3 - SMTP يعني چه؟
99.5% uptime بعني چه ؟

15,000 تومان

وديگر يرنامه هايي را كه نوشته ايد مجاني مي دهيد چيست وكاربرد آنها چيست وچگونخ نصب مي شود وآيا كنترل پنل شما فارسي است يا انگليسي آيا مي توان آن را فازسي كرد وآيا شما سايت را نيز طراحي كنيد آگر يله شرايط وقيمت چگونه است

فرق هاست با دومين چيست وكسي كه فقط دومين بگيرد وازسايتهايي كه هاست مجاني مي دهد استفاده كرد و مي توان مثل يك سايت خوب از آن استفاده كرد؟

اين برنامه هايي راكه نوشته ايد مجاني است وبراحتي مي توانيد نسب كنيد چيست وكاريرد هر كدام چيست توضيح دهيد ؟

php nuke - post nuke - ip deny manager -hot link protection - cron jobs -script slibrary -phpBB2 - Interchange Cart - Agora Cart - phpMyChat - CGI Wrapper - Clock - Counter - Countdown - EntropySearch - EntropyBanner,....

چند صفحه مي توانم براي سايتم درست كنم وطرز تهيه آن چگونه است سايتي كه اين موضوعات را توضيح (درس ) دهد مي دانيد برايم بنويسيد

بعداز اينكه پول را به حساب شما واريز كردم چه كار بايد بكنم وبه كجا بايد بروم شماره حساب شما را بنويسيدمنظور ازپهناي باند چيست؟

ايميل كه مي دهيد حجمش چقدر است جزء همان فضاي هاست است يا نه ومي توان تغيير داد وچگونه مي توانم بعداز خريد هاست ايميل باز كنم من مطالب رفع اشكالات شما را خوانده ام ولي متوجه نشدم

subdomin

يعني چه ؟ آيا اين هاست را مي توانم از كامپيوتر ديگري هم سايت را درست وطراحي كنم

me وايا با ويندوز 98 و

مي توانم سايت را راه بندازم؟

مي بخشيد سئوالات زيادي كردم ولي ديدم شما به همه خوب جواب مي دهيد وبراي همين مي خواهم از شما هاست ودومين بگيرم

لطفا اگر مي شود بيشتر در مورد هاست وسايت ودر ست كردن توضيح دهيد يا ساتي در مورد آن معرفي كنيد كه كامل ياشد من سايت هاي زيادي را گشتم ولي خوب توضيح نمي دهند

لطفا جواب ايميل من را زودتر بفرستيد

[email protected] or [email protected]

جواب را به ايميلم بفرستيد

باتشكر

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

سال نوي شما هم مبارك :)

هاست ها هيچ كدام شامل دامين نمي شود بلكه براي دامين .com یا .net و یا .org هزينه معادل 10.000 تومان باید بپردازید.

bandwidth میزان حجم اطلاعات مجاز برای جابجایی در یک ماه است. مثلا 1 گیگابایت bandwidth یعنی سایت شما مجاز است که در ماه یک گیگابایت دیتا دریافت و ارسال کند.

Mailbox تعداد ایمیلهایی است که شما روی سایت دارید.

منظور ساب دامین به زبان ساده انه که مثلا شما یه دامین دارید به اسم domain.com حالا ساب دامین می شه مثلا weblog.domain.com اون کلمه weblog اول دامین در واقع یک ساب دامین است. مثلا همین forum.persiantools.com در واقع یک ساب دامین است برای www.persiantools.com .

php ، cgi زبانهای برنامه نویسی تحت وب هستند و mysql دیتابیس می باشد.

FTP , Pop3, Smtp پروتوکلهای اینترنتی هستند که ftp برای ترانسفر فایل است و دو تای دیگه برای ایمیل می باشد.

در مورد برنامه ها می تونی اسمش رو توی گوگل سرچ کنید و نتیجش رو می بینید. اگه برنامه ای رو نمی شناسید احتمالا احتیاجی بهش پیدا نمی کنید ولی توضیح دادن در مورد همشون خیلی سخته.

کنترل پنل سایت انگلیسی است ولی راهنمای فارسی اون آماده است و در دسترس کاربران قرار گرفته است.
طراحی مبحث جدایی است باید شرایط و چیزهایی که در سایتتون می خواهید رو ایمیل کنید تا بهتون قیمت بدیم.

در مورد هاست مجانی من جایی رو سراغ ندارم که هاست مجانی بده و اجازه بده شما دامین روش تعریف کنید اگه همچین جایی رو می شناسید بله می تونید فقط دامین خریداری کنید و مثل یک سایت خوب ازش استفاده کنید.

شما پس از انتخاب مجموعه پلان سفارش بدهید و با پرکردن فرم ها اطلاعات کامل نحوه واریز پول به حساب و شماره حساب و همچنین اینکه بعد اون باید چیکار کنید براتون ایمیل می شه.

بله فضاهای ایمیل ها از فضای هاست کم می شه.

بله از هر ویندوزی می تونید وصل بشید و سایتتون رو درست کنید هیچ ربطی به سیستم عامل کامپیوتر شما ندارد.
ضمنا هاست به IP کامپیوتر شما کاری ندارد و از هر جا با وارد کردن آدرس و یوزرنیم و پسورد می تونید وارد سایت بشید.

من جواب ایمیلتون رو هم دادم. اصلا لازم نبود 10 جا این سوالات رو بپرسید همون یک جا کافی است .!!!!

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
جواب سئوال من را خوب ندادي يكجا مي گن subdomain يعني تعداد حروف براي سايت ويك جا مي گن تعدادنامي كه مي تئاني مثل وبلاگ داشته باشي است
در مورد برنامه هايي كه مي دهبد هم توضيح نداديد

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
يكجا مي گن subdomain يعني تعداد حروف براي سايت
کسی از ما جایی چنین حرفی نزده

توضیحاتی که نوشته شد برای یک مشتری که در شرف خرید از سرویسهای اینجا باشد ، کامل و مشخص بود. من فکر نمیکنم چیزی از قلم افتاده باشه.

اگر اطلاعات کلی در مورد نحوه ساختن سایت یا موارد شبیه آن دارید از حیطه تعهد ما در قبال مشتریان خارج است. از دیگر بخشهای فروم میتونین برای این منظور استفاده کنید.

موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا