برگزیده های پرشین تولز

چند بار ميتونم تو كنكور دولتي و آزاد شركت كنم؟

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تاحالا دوبار دولتي شركت كردم...يه بار به انتخاب رشته غير انتفاعي رسيدو ولي انتخاب رشته نكردم
يه بار ديگه امسال شبانه قبول شدم ولي نميرم
ميتونم سال بعد دوباره شركت كنم؟

اما آزاد دوبار شركت كردم و هر دوبار قبول شدم و هيچ كدومشون نرفتم... ميتونم سال بعد شركت كنم؟

بادرنظرگرفتن اينكه من امارات هستم...مشكلي دررابطه با سربازي نخواهم داشت؟

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
دانشگاه آزاد كه محدوديت نداره.سراسري هم اگه روزانه قبول بشي و نري سال بعدش نميتوني شركت كني بقيه اينطوري نيست
در مورد سربازي هم اگه بيش از دو سال هست كه رفتي و مقيم امارات محسوب ميشي مشكلي نداري در غير اينصورت چرا

meli

Registered User
لایک‌ها
23
من یه سوالی برام پیش اومد!
توی امارات که دانشگاههای خوبی هست
چرا می خوای بیای اینجا؟

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Reza364 :
دانشگاه آزاد كه محدوديت نداره.سراسري هم اگه روزانه قبول بشي و نري سال بعدش نميتوني شركت كني بقيه اينطوري نيست
در مورد سربازي هم اگه بيش از دو سال هست كه رفتي و مقيم امارات محسوب ميشي مشكلي نداري در غير اينصورت چرا
اصلن ايران نيومدم :f34r:

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از meli :
من یه سوالی برام پیش اومد!
توی امارات که دانشگاههای خوبی هست
چرا می خوای بیای اینجا؟
خب خب..ايران ارزونتره...ولي من قبول نشدم روزانه دانشگاهاي خوب ايران
ديگه بي خيال... ميريم عجمان!
تازه شنيدم ميتوني 3 سال اينجا بخوني و بعدش سال آخر بري دانشگا اصفهان! ولي ديگه سربازي هست پس بي خيال!

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
اگه متولد خارج از ايران باشي و يا مقيم خارج از ايران با مدرك ديپلم 5 ميليون خرجته كه معافي بگيري در غير اين صورت سالي سه ماه بدون مشكل ميتوني بياي ايران و بري

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Reza364 :
اگه متولد خارج از ايران باشي و يا مقيم خارج از ايران با مدرك ديپلم 5 ميليون خرجته كه معافي بگيري در غير اين صورت سالي سه ماه بدون مشكل ميتوني بياي ايران و بري
اقا 5 ميليونم كجا بود! =20هزار درهم
شهريه دانشگام اينجا سالي 15هزاره اين ديگه حداقلش

meli

Registered User
لایک‌ها
23
خوب تو یا پولت زیادی کرده یا جمجمت جواب این مغز بزرگ رو دیگه نمیده!(شوخی بود!)

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از meli :
خوب تو یا پولت زیادی کرده یا جمجمت جواب این مغز بزرگ رو دیگه نمیده!(شوخی بود!)
ازاد ميرفتم همين قدر پول خرج ميشد
خودت ميدوني مهندس اي تي بدون MCSE, CCNA, CCNP يعني هيچكاره...امتحان ايناهم تو ايران نيست
بعد هم دوسال بايد برم سربازي
بعدش هم بايد كلي زبان برنامه نويسي ياد بگيري.. 5روزي كه بيكاري تو خوابگا نميشه تمرين كرد
اينجا درسا انگليسين..يه خوردا انگليسي ياد ميگيرم..اوونجا كه هيچي
اوونجا تو خوابگا كامپيوتر و اينترنت نيست.. خود دانشگا هنوز اينترنت نداره..اگه بعدن داشته باشه كه نصف كامپيوترا خرابن
اينجا ويزا رو دانشگاه .. دردسر ويزا براي صاحبكار رو نداره..بعد از ظهر شايد بتونم كاركنم... يعني همراه درس..شايد بتونم كار كنم
اوونجا بعد از 4 سال و 2 سال سربازي يعني 6 سال تازه بايد از صفر شرو كنم..اوونجا هم كسي ندارم
اينجا مسكن با خانواده اس ..اوونجا بعد از 6 سال بايد برم دنبال كار و اگه پيدا شد ..بيش از نصف حقوقم رو بدم به اجاره
اوونجا غذاي دانشگاس! غذاي دانشگا كه ديگه ميدوني يعني چي!اينجا مادرم هس..البته خودم هم ليسانس خانه داري دارم

اما اما سه چارتا از بچه ها تابستون رفته بودن كلاردشت و رامسر و ماسوله و شمال...فيلم پر كرده بودن...منم يه زموني ميام ايران ولي فعلن كه نه!

meli

Registered User
لایک‌ها
23
یه پیشنهاد بهت می کنم اگه یه روز مجبور شدی بری جای دیگه ای زندگی کنی ایران رو انتخاب نکن چون افتضاحه
من خودم شهرهای ایران رو خیلی دوست دارم اما هر جا می رم بیشتر از یه هفته دووم نمیارم
خیلیا اینجا آرزوی جایی رو دارن که تو الان هستی پس خودت رو گول نزن!

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از meli :
یه پیشنهاد بهت می کنم اگه یه روز مجبور شدی بری جای دیگه ای زندگی کنی ایران رو انتخاب نکن چون افتضاحه
من خودم شهرهای ایران رو خیلی دوست دارم اما هر جا می رم بیشتر از یه هفته دووم نمیارم
خیلیا اینجا آرزوی جایی رو دارن که تو الان هستی پس خودت رو گول نزن!
اگه روزانه قبول شده بودم.. حتمن ميومدم...حالا كه نشد..ديگه نشد
اينجا دانشگا حداقلش سالي 16هزار درهم برا 5 سال و دورهاي مايكروسوفت و سيسكو..همش همش ميشه حدود 23 ميليون تومن

بالا