برگزیده های پرشین تولز

چند تا دامنه جالب برای فروش

sajad2007

Registered User
لایک‌ها
4
gvcx.com

ثبت شده: 2009-01-21
اعتبار دو ساله.
قیمت پایه 20 هزار تومان.

saheli.ir

ثبت شده: 2007-11-26
اعتبار شش ساله.
قیمت پایه: 15 هزار تومان.

cliib.com

ثبت شده: 31-Jul-2009
اعتبار یک ساله.
قیمت پایه: 10 هزار تومان.

nedahost.com

ثبت شده: 17-Sep-2009
اعتبار یک ساله.
قیمت پایه: 9 هزار تومان.

yazdkhabar.com

ثبت شده: 29-Sep-2009
اعتبار یک ساله.
قیمت پایه: 9 هزار تومان.

از طریق همین تاپیک یا پ خ تماس بگیرید.

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
ساحلی رو قیمت پایه خریدارم.

پایان مزایده چه زمانیه؟

sajad2007

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون از شما.
ساحلی رو یک نفر توافق کردیم 25 تومان میخواست. من با ایمیلش تماس میگیرم اگر جواب داد و میخواست مال اون هست. اگر نه تا شنبه صبح اگر پیشنهادی بالاتر از شما نبود دامین مال شما میشه...
خوبه ؟

sajad2007

Registered User
لایک‌ها
4
آخرین قیمت پیشنهادی برای دامین saheli.ir پانزده تومن بوده که اگر تا ساعت 12 ظهر امروز پیشنهاد بالاتری نبود واگذار میشه :)

sajad2007

Registered User
لایک‌ها
4
فقط تا نیم ساعت دیگر فرصت باقیست :blush:

h_jal

Registered User
لایک‌ها
69
17
...
بنده مزایده را بردم اما وسوسه 1000 بیشتر!!!
برای 1000 چه کارا که نمی کنند! این مزایده نبود...

Last edited:

sajad2007

Registered User
لایک‌ها
4
ساحلی بالاتری پیشنهاد 17
nedahost و gvcx با هم 25
دامین ها تا 15 دقیقه دیگه در صورت نبودن پیشنهاد بالاتر واگذار میشن

sajad2007

Registered User
لایک‌ها
4
دامنه های saheli , nedahost , gvcx واگذار شدند.

فروش دو دامنه زیر همچنان ادامه دارد...

cliib.com
yazdkhabar.com

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
با اجازه صاحب تاپیک :دی
Saheli.IR is For Sale ... 180.00$

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
آقای سجاد طاهر نژاد من دومین رو برنده شده بودم و پولشو هم ریختم به حسابتون. با 2 روز تاخیر.
اما الان میبینم که دومین رو 3 هزار تومن بالا تر به یکی دیگه دادید.

صراحتا میگم اگر پای آقای فخرایی میون نبود به هیچ عنوان کوتاه نمی اومدم و از حقم نمی گذشتم و دومین رو هر طوری بود پس میگرفتم. فقط به خاطر ایشون گذشت کردم.

پ.ن: نمیدونم چرا هر کی اینجا مزایده میزاره پای حرف خودش نیست! متاسفانه اینجا (فضای مجازی) نمیشه افراد رو دید و شناخت و اکثرا اینجا بچه های 15-20 ساله هستند. طبعا کسی به حرف خودش پایبند نیست و با 3 هزار تومان به راحتی زیر حرف خودشون میزنند.

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
آقای سجاد طاهر نژاد من دومین رو برنده شده بودم و پولشو هم ریختم به حسابتون. با 2 روز تاخیر.

صراحتا میگم اگر پای آقای فخرایی میون نبود به هیچ عنوان کوتاه نمی اومدم و از حقم نمی گذشتم و دومین رو هر طوری بود پس میگرفتم. فقط به خاطر ایشون گذشت کردم.

پ.ن: نمیدونم چرا هر کی اینجا مزایده میزاره پای حرف خودش نیست! متاسفانه اینجا (فضای مجازی) نمیشه افراد رو دید و شناخت و اکثرا اینجا بچه های 15-20 ساله هستند. طبعا کسی به حرف خودش پایبند نیست و با 3 هزار تومان به راحتی زیر حرف خودشون میزنند.
من دربست درخدمتت هستم. تو جون بخواه، دامین چیزی نیست که!

این بخش قانون نداره، پس ...

sajad2007

Registered User
لایک‌ها
4

من گفتم شنبه دامین مال شما ! اما شما کجا بودی ؟ براتون پ خ زدم حالا درست زمانی که تاپیک زده شده فروخته شد پرداخت کردی و میگی دامین مال منه ؟ و حق شماست ؟! جالبه !
شما حتی 5 روز هم گذشته از اون زمانی که قرار بوده دامین مال شما بشه هیچی به هیچ جا حالا درست نیم ساعت بعد از اینکه تاپیک زده شده فروخته شده اومدی میگی من پرداخت کردم ؟!
در ضمن نگید نبودم ندیدم و فلان بیسار ، چونکه تو این چند روز در انجمن حضور داشتید !
جالبه که شنبه تا چهار شنبه از نظر شما دو روز هست !
حرف سر 3 هزار تومن نیست اگه یکی دیگه هم 15 میخواست بهش میدادم ! به فرض شما تا ابد پرداخت نمیکردی من حق فروش نداشتم چون شما قرار بوده شنبه واریز کنی اما نکردی ؟!!!!!!!!!!!
ما انشالا سعی میکنیم از بزرگان چندین ساله ای مثل شما درس بگیریم اما به قول شما با همین بچگیمون غیر منطقی بودن حرفای شما رو درک میکنیم...
وقت هم واسه جر و بحث ندارم ! الان دیگه من مالک دومین نیستم که بخوام روش بحث کنم. میخواید بخرید یا علی ! 180 تومن دارن میدن برید ازشون بگیرید.

h_jal

Registered User
لایک‌ها
69
بالا