برگزیده های پرشین تولز

چند تا سوال در مورد انتقال سایت و ...

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگه لطف کنید و جواب بدید
1. برای انتقال یک سایت از یک هاستینگ به هاستینگ دیگر چه کاری باید انجام دهم ؟
2. برای اینکه تمم صفخات یک سایت روی یک صفحه بروند چه کاری باید انجام دهم (( مثلا بخوام xxx.com/f & xxx.com/r و .... روی یک صفحه بروند بدون پارک کردن دومین ))
3 . من یک سایت دارم که رنک 3 داره و بازدیدش هم تقریبا روزی 1700 تا هست میتونم با این بازدید یک هاست رایگاه معتبر براش پیدا کنم
با تشکر
موفق باشید

hosseintdk775

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
http://www.rastgo.com htp://www.rastgo.net ww
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

1 - اگر دومین دست خودتونه ( منظورم کنترل پنلش هست ) که شما یک هاستی پیدا می کنی و بعد dns های دومین رو به dns های هاست جدیدتون تغییر می دید / و سپس از اطلاعاتتون در هاست قبلی بک آپ می گیرید و بعد به هاست جدید انتقال می دید
( البته قبل از اینکه dns های دومین تون رو تغییر بدهید بک آپ بگیرید و سپس dns ها رو تغییر بدهید. )

2 - برای سوال دومتون می تونید از htaccess استفاده کنید / و یا اگر کنترل پنل هاستتون cpanel هست می تونید از بخش Redirects این کارو انجام بدید.

3 - الان هاست های خارجی معروف و خوبی هستند که قیمت های خیلی پایینی دارند / بهتره خودتون هاستتون رو تهیه کنید / ولی خوب گر به هر دلیلی نمی خواهید هزینه هاست کنید می نونید به یکی از هاست فروشان تماس بگیرید که اسپانسر شما شوند و در مقابل این کا هم مطمئنا تبلیغشان رو باید بکنید.

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

1 - اگر دومین دست خودتونه ( منظورم کنترل پنلش هست ) که شما یک هاستی پیدا می کنی و بعد dns های دومین رو به dns های هاست جدیدتون تغییر می دید / و سپس از اطلاعاتتون در هاست قبلی بک آپ می گیرید و بعد به هاست جدید انتقال می دید
( البته قبل از اینکه dns های دومین تون رو تغییر بدهید بک آپ بگیرید و سپس dns ها رو تغییر بدهید. )

2 - برای سوال دومتون می تونید از htaccess استفاده کنید / و یا اگر کنترل پنل هاستتون cpanel هست می تونید از بخش Redirects این کارو انجام بدید.

3 - الان هاست های خارجی معروف و خوبی هستند که قیمت های خیلی پایینی دارند / بهتره خودتون هاستتون رو تهیه کنید / ولی خوب گر به هر دلیلی نمی خواهید هزینه هاست کنید می نونید به یکی از هاست فروشان تماس بگیرید که اسپانسر شما شوند و در مقابل این کا هم مطمئنا تبلیغشان رو باید بکنید.
ممنونم بابت جوابتون
فقط دو تا سوال دیگه برای پیش اومد
اول اینکه در مورد htaaccess سرچ کردم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم ممکنه بیشتر توضیح بدید و اینکه بگید دقیقا چه کدی را باید بزارم
و اینکه در قسمت redirects فقط میشه یه آدرس خاص را روی یک صفحه ی دیگه منتقل کرد آیا راهی هست تا همه ی صفحات یک سایت روی صفحه ی اصلی برن ؟
با تشکر

hosseintdk775

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
در مورد htaccess می تونید از سایت زیر اطلاعات کاملتری بدست آورید:
apache.org

در مورد redirects چرا، می تونید تمام صفحات سایت رو به سایت دیگری هدایت کنید / فقط کافی است که آدرس اصلی سایت اولی را بدهید ( که صفحات دیگر همین سایت هم با همین آدرس شروع می شوند ) و در همچنین مشکصات سایتی که می خواهید به آن redirect شود رو هم می دید و در نهایت تیک Wild Card Redirect رو برنید تا تمام صفحات و همچنین صفحه اول سایت اولی به سایت دومی هدایت می شود/

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
در مورد htaccess می تونید از سایت زیر اطلاعات کاملتری بدست آورید:
apache.org

در مورد redirects چرا، می تونید تمام صفحات سایت رو به سایت دیگری هدایت کنید / فقط کافی است که آدرس اصلی سایت اولی را بدهید ( که صفحات دیگر همین سایت هم با همین آدرس شروع می شوند ) و در همچنین مشکصات سایتی که می خواهید به آن redirect شود رو هم می دید و در نهایت تیک Wild Card Redirect رو برنید تا تمام صفحات و همچنین صفحه اول سایت اولی به سایت دومی هدایت می شود/
بازهم ممنونم بایت پاسختون
در مورد redirectکردن مثلا من الان همونطور که گفتید دومین parsianonline.com رو روی mobilink.ir فوروارد کردم ولی الان parsianonline.com/forums.html روی موبیلینک فوروارد نمیشه

hosseintdk775

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بازهم ممنونم بایت پاسختون
در مورد redirectکردن مثلا من الان همونطور که گفتید دومین parsianonline.com رو روی mobilink.ir فوروارد کردم ولی الان parsianonline.com/forums.html روی موبیلینک فوروارد نمیشه

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
الان لینک دوم برایم به این آدرس هدایت می شود:
http://mobilink.irmodules.php/?name=Forums&file=index

فکر می کنم تنظیمات رو درست انجام نداده اید. / در غیر اینصورت نباید مشکلی باشد

بالا