برگزیده های پرشین تولز

چند تا سوال در مورد گالاکسی نوت 2

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
سلام دوستان من چند تا سوال در مورد این گوشی دارم چون میخوام بخرم :دی
1.صفحات اینترنتی توی براوزور خود گوشی چه شکلیه :یعنی همون نسخه دستکاپه یا موبایل ؟
2.باطری ؟
3.مشکلی باگی مشکل سخت افزاری مثل زردی صفحه ؟
4. بهترین رنگ به نظر شما ؟

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
سلام
Samsung Galaxy Note II

اقا اين تلفن مشكل زردي و مواردي ااينچني ازش ريپورت نداشته
رنگ سفيدش تو بازار گرونتر از مشكي هست
باطري خوبي داره البته صفحه 5/5 اينچ ي بايد شما وقتي خريديش اصول استفاده بهينه از باطري اندرويد رو مطالعه كني مقاله زياد نوشته شده براش - اپليكيشنهاي كنترل وضعيت باطري و نرم افزار ها و .. جاي نگراني نيست اما با انجام تمام اين كارهاي نوت 2 بخري صبح تا شب نت وصل باشي روزانه بايد شارژ كنيد
صفحه اينترنتي بروزر كه فرموديد الان بروزر دلفين براي ندرويد خيلي سريع و ساختار خوبي دارد - صفحه اينترنتي بستگي به سايتش دارد الان بعضي سايت ها نسخه موبايل هم دارند وقتي مي ري داخلشون فرمت موبايل باز ميشه براتون كه باز امكان اين كه به حالت عادي برگرديد را هم داريد
گشتن در اينترنت پست گذاشتن تو فروم هاي اينچنيني و خيلي چيزهاي ديگر رو براتون براورده مي كنه
رام و ساپورت نرم افزاري خوبي دارد. باز سوالي داري همينجا مطرج كنيد

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
خوب الان من یه سوالی برام پیش اومده به نظر شما خرید این گوشی با گارانتی بهتره یا بدون گارانتی ؟
من قبلا تبلت سامسونگ داشتم که خیلی خوب تمام صفحات رو نسخه دستکتاپ باز میکرد 8.9 اینچ بود ولی تبلت ایسوس هم داشتم که نسخه موبایل باز میکرد در حالی که 10 اینچ بود باز کردن نسخه دستکتاپ در براوزور اصلی برای من یکی از الویت هاست

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
معمولا تو سايت ها مثلا وورد پرس باز مي كني مي زنه Mobile Mode مي توني تغييرش بدي اين خيلي نكته غير قابل دسترسي نيست - در مورد گارانتي والا تنها فايده گارانتي اين هست كه اگر گوشي رو گرفتي مشكل مادربوردي داشت كه غير قابل حل بود گارانتي موظف هست كلا تعويض كندش كه اين شايد چندهزار تا گوشي يه بار اين اتفاق بيفته در مورد ساير خدمات بستگي به اختلاف قيمت روز بازار داره من مي گم شما رو دو ميليون پول دادن اگر صد - صدوپنجاه اخلاف بود بگير با گارانتي رو - اگر هم خواستي از تهران واست ارسال شه تماس بگير اختلاف قيمت روز هم بهت مي گم

بالا