آژانس هواپیماییexchanging

چند حقیقت خواندنی ...

شروع موضوع توسط Marilyn_Manson ‏6 نوامبر 2005 در انجمن گفتگوی آزاد

1. Marilyn_Manson

Marilyn_Manson کاربر تازه وارد

* ازدواج : زنها برای تثبیت و تضمین دائمی شدن پول در ازای سکس و فروش سکس شون و بعبارتی تضمین همیشگی شدن تجارت سکس خودشون همیشه و در تمام دوران ها خواهان ازدواج هستند.

* مردی که با زنی ارتباط دارد و لحظات خوشی را با هم دارند (از هر نوع) ، هیچکدام نباید هیچ تضمین یا تعهدی برای تداوم ارتباط بدهند و اینکه مرد باید پس از ترک ارتباط و جداشدن خسارت (نظیر مهریه و ...) بپردازد منطقی نیست.

* مرد شرط انتخابش سکس و زن شرط انتخابش توانایی تمکین مالی توسط مرد است.

* زن مذهبی سکس اش را توسط ازدواج قیمت گذاری کرده و میب فروشد و فاحشه ها هم سکس خود را خورده
    فروشی می کنند و این نشان دهنده اینست که در هر صورت زن با سکس خود قصد تجارت دارد. و ازدواج هیچ تقدس و یا برتری خاصی ندارد و فقط توجیح مذهبی عرفی قضیه است.

* صرف اینکه مرد بخاطر اینکه با زن در ارتباط است باید مخارج زن را پرداخت کند نادرست است چون زنها از موقعیت کاملا برابر در اجتماع (دانشگاه – تحصیل – موقعیت شغلی و ..) برخوردارهستند ، بنابراین اگر بخواهند می توانند کار کنند و خرج خود را در بیاورند و غیر این هیچ توجیهی جز مظلوم نمایی و تن پروری ندارد و پذیرفته نیست

* عشق و محبت لازمه ارتباط است و در آمد داشتن و گذراندن زندگی باید توسط هر دو طرف انجام گیرد.

2. balabala

balabala کاربر قدیمی پرشین تولز

دو مورد آخر اونهم در جایی غیر از ایران تایید میشه! ولی در ایران ، نصفه نیمه و با اما و اگر و شرط و شروط!

متاسفانه حقیقت خواندنی اینه که اینجور طرز تفکر و نتیجه گیریها بخاطر سیاستهای بد کشور و آداب و رسوم نادرست هست،

آیا اگر در کشوری زندگی می کردید که مشکلی درمورد مسکن و شغل و ازدواج نداشتید، این حرفها رو می زدید؟
    و حاضر می شدید از سکس بجای عشق حرف بزنید؟

من هم به اندازه شما کلافه و سردرگم هستم...:eek:

3. balabala

من که حرفهاش رو تایید نکردم! گفتم دو مورد آخر ممکنه حقیقت باشه.

4. Honarvar60

Honarvar60 Registered User

باید بگم که سخت گمراهی و در اشتباهی با این افکاری که داری.
    شما که هدف از ازدواج ،هدف از زندگیه مشترک رو نمی دونید چرا این مساله رو فقط با سکس برای خود معنی میکنید؟
    جالبه دلایله کاملا بی منطقی هم برای خود مثال میزنید.
    سکس شاید بخشی از زندگی مشترک باشه
    ولی همش نیست.

5. Marilyn_Manson

زکی////
    من این حرفها رو نزدم که کسی تاییدم کنه یا نکنه . چون هر کسی یک نظری داره و فقط کسی که اعتماد بنفس نداره به تایید نظراتش اهمیت میده و اینکه هر کسی بتونه نظری رو هر چند مخالفش بخونه و جبهه گیری نکنه لازمش یک فرهنگ خاص است که تو کت ایرانی جماعت نمی ره.:p
    kamiyar جان شما هم که مرا منحرف خواندی ، اولا چطور به خودت اینطور صلاحیت اظهار نظر روی درست یا نادرست بودن شخصیت فردی میدهی ؟
    در مورد اظهار نظر در مورد امضایم هم کاملا مشهود است که از اون کسایی هستی که تو زندگی فقط می خوایی کور کورانه نظر و راه نیاکانت رو بری و اینو بگم اگه من منحرف و گمراه باشم حداقل راهم رو خودم انتخاب کردم و مثل خیلی های دیگه مسلمون نیستم چون جد اندر جد مسلمون بودیم و یک روز عرق خور نیستم ، یک رو پیغمبر.!:f34r:

6. parsbin

parsbin Registered User

الا باید چیکار کنیم یعنی؟
    ازدواج نکنیم؟
    شما بگو ما همون رو عمل کنیم!
    ولی اونجایی که گفتی ما مسلمونیم چون اجدادمون مسلمون بودند کاملا صحیحه
    مثلا همین آقای بن لادن ما اگر ننه باباش یهودی بودند الان یکی میشد عین شارون

7. appbannerkhuniresbanner
  8. adeliry

adeliry کاربر فعال دوربین دیجیتال کاربر فعال

جناب Marilyn_Manson شايد يه نموره تند رفتي. اين جور اظهار نظر بدون اينكه تجربه ازدواج و روابط حاكم بر اون رو تجربه كرده باشي, شايد بشه گفت اظهار نظر منطبق بر منطق نيست.

ثانيا اونجوري هم كه شما گفتين شرايط رشد براي هر دو گره مساوي نيست , لااقل در عمل كه اينطوره.

ثالثا چرا فكر ميكنيد خانمها اينقدر از لحاظ فكري دچار مشكل هستند؟ لازمه بدونيد در سني كه شما هستيد ( سني كه از مطالبتون ميشه حدث زد) خانمها زودتر به بلوغ فكري رسيدن و شما در اوج تزلزل فكري بخاطر شرايط سني تون هستيد( منظورم شخص شما نيست , جسارت نشه).

در كل اظهار نظر شما در اين مورد بخاطر كم اطلاعي تون ( در اثر عدم تجربه ازدواج " و نه دوستي ") مثل اظهار نظر در مورد وجود يا عدم وجود زندگي در كرات ديگه هست.

اما در مورد تجارت اگه اينجوري فكر ميكنيد. بايد بگم طبق گفته خودتون كه شرايط يكسانه نبايد خيلي نگران پول در اوردن خودتون باشين.( شوخي)

9. Marilyn_Manson

Parsbin عزیز ازدواج کردن یا نکردن جز به خواست شما به کس ه دیگری ربط ندارد ولی من این را گفتم که با دید باز تر به ازدواج نگاه کنی و فکر نکنی صرف سنت ... بودن 100% بهترین راه است.

fereydon جان منظورم را درست متوجه نشدی من نگفتم ازدواج هدفش سکس است . من گفتم هدف ازدواج برای زنان تجارت سکس شون است و گرنه اگر واقعا مفاهیم به ظاهر متعالی در ازدواج مطرح است نیازی به این همه تعهد و صرف هزینه و ... نیست چون دوست داشتن نیاز به هیچ چیز جز عشق ندارد.
    و زندگی مشترک بدون ازدواج هم ممکن است .

10. athar

athar Registered User

مرلین منسون جان امیدوارم از حرفام ناراحت نشی و اونا رو توهین تلقی نکنی. چون هدفم این نیست.
    خودت خوب میدونی که غیر از مورد دوم و آخر بقیه موارد نادرست و کشک هستن و فقط داری خودت رو گول میزنی و این حرفا رو به خودت تلقین میکنی. چون میخوایی جزو دسته ای جدا از مردم باشی و با بقیه تفاوت داشته باشی. اصلا به همین دلیل هست که مرلین منسون رو در حد اینکه از اسمش برای آی دی خودت استفاده کنی. چنین حسی به نظرم یه جور اختلال روانی (در حد خفیف که به سادگی قابل برطرف شدنه) هست. افرادی مثل تو و بقیه بچه های دار و دسته تو زندگی رو فقط سکس میدونن. چرا. چون جدیدترین روش برای زندگی هست و رد خور نداره. در نتیجه با بقیه متفاوت خواهی بود. شماها چه به خدا اعتقاد داشته باشید و چه نداشته باشید به خدا بد و بیراه میگید. دلیلش رو هم خودتون میدونین. جلب توجه و متفاوت بودن با عرف ;) فعلا چیز دیگه ای به نظرم نمیرسه به جز یک مورد و اون اینکه سعی کن خودت باشی و مثل خودت و اونطور که خودت دوست داری و میخوایی زندگی کنی.
    امیدوارم ناراحت نشده باشی.

11. LEGOLAS

LEGOLAS کاربر تازه وارد

من راستش اصلا مریلین منسون گوش نمی کنم ( عوضش متالیکا گوش می دم!:lol: ) ولی دلیل نمی شه که حداقل این چند قسمتو قبول نکنم. یه کم منطقی فکر کنیم. حالا درست یا غلط ، مورد[مرد شرط انتخابش سکس و زن شرط انتخابش توانایی تمکین مالی توسط مرد است] در ایران کاملا درسته هر کی میگه نه ثابت کنه!!!. در مورد دوم [* صرف اینکه مرد بخاطر اینکه با زن در ارتباط است باید مخارج زن را پرداخت کند نادرست است چون زنها از موقعیت کاملا برابر در اجتماع (دانشگاه – تحصیل – موقعیت شغلی و ..) برخوردارهستند ، بنابراین اگر بخواهند می توانند کار کنند و خرج خود را در بیاورند و غیر این هیچ توجیهی جز مظلوم نمایی و تن پروری ندارد و پذیرفته نیست ] که هیچ حرفی نیست چون الان جنبش حمایت از حقوق زنان داره دقیقا همین حرفها رو میزنه**********شرایط برابر می خوایم***************
    راستی کسی نیست از حقوق مردا دفاع کنه؟؟؟؟؟:blink:
    * عشق و محبت لازمه ارتباط است و در آمد داشتن و گذراندن زندگی باید توسط هر دو طرف انجام گیرد.
    واقعا حرف غلطی زده بنده خدا؟؟

12. adeliry

بيا فرض كنيم كه هدف ازدواج خانمها متعالي تر از اون چيزي باشه كه فكر ميكني. حالا بقول شما مهريه و ... هم تعطيل.
    آيا تو كشور شما قوانين محكمي عليه خشونت مردان وجود داره؟ حمايتهاي مالي براي زنان تنها وجود داره؟
    اين چيزا رو خوب بلاد كفر ميدونند كه گفتن اول حق با بچه هست, دوم با زن,سوم با سگ و چهارم با مرد. خيلي هم ما مردها رو موجودات درست و متمدني فرض نكن . پاش بيفته و ميدون بدن همه رو بدبخت ميكنيم. موافق نيستي؟

13. LEGOLAS

LEGOLAS کاربر تازه وارد

اگر واقعا مفاهیم به ظاهر متعالی در ازدواج مطرح است نیازی به این همه تعهد و صرف هزینه و ... نیست چون دوست داشتن نیاز به هیچ چیز جز عشق ندارد.

در این مورد کاملا موافقم. همه دخترها قبل از ازدواج ( دوران نامزدی )همین حرفها رو میزنن:
    سناریو: دختر و پسر تو پارک نشستن دارن بستنی می خورن. پسره کلی ژل به موهاش زده و دختره اینقدر آرایش کرده که اگه انگشت به صورتش بزنی یه بند انگشت دستت میره تو:
    پسره: عزیزم من تو رو خیلی دوست دارم(سعی می کنه با کلاس حرف بزنه)
    دختره: من هم همین طور
    پسره(در حالی که به شدت خر شده): بیا با هم ازدواج کنیم!
    دختره(داره تو دلش به خریت پسره می خنده): باشه حتما
    پسره(قند تو دلش آب میشه): ولی من آه در بساط ندارم.چه طور با هم باید زندگی کنیم تو این شرایط سخت اقتصادی؟
    دختره( درحالیکه سعی می کنه خودش رو همدرد نشون بده):من این قدر تو رو دوست دارم که حاضرم با تو حتی تو جهنم هم زندگی کنم.فقط عشق برای من مهمه نه چیز دیگه. فقط تفاهم و دیگر هیچ!
    به دلیل نداشتن حوصله از ادامه نوشتن این داستان معذوریم.فقط برای آگاهی عرض می شه که بخش نهایی این داستان در راهروهای دادگاه خانواده اتفاق می افته (حدود 6 ماه بعد) و دختر و پسر در حالی که به هم فحش های بدبد ناموسی می دن، منتظر رسیدن نوبتشون برای گرفتن طلاق هستن!:p :p

14. avajang.com .leftavajang.com.right
  15. adeliry

پسر زرنگ+دختر احمق=سكس
    دختر زرنگ+پسر احمق=عشق
    پسر زرنگ+دختر زرنگ=دعوا
    دختر احمق+پسر احمق=ازدواج

ميخواستي همينا رو بگي؟

16. balabala

[​IMG][​IMG][​IMG]

17. LEGOLAS

LEGOLAS کاربر تازه وارد

با یه کم تغییرات :
    پسر زرنگ+دختر احمق=سكس
    دختر زرنگ+پسر احمق=ازدواج با 2000 سکه مهریه و یک ماه بعد طلاق!!
    پسر زرنگ+دختر زرنگ=دعوا
    دختر احمق+پسر احمق=ازدواج

18. meli

meli Registered User

منم دو مورده آخر رو تایید می کنم
    ولی یه سوال از این دوستمون دارم!!!
    خدایی زنت که اینجا نیست!
    چیه دعوات شده می خوای طلاقش بدی که اینا رو می گی؟!
    برداشتت از عشق خیلی ببخشید مسخرست!

19. adeliry

بزرگترين لطف خدا به من همين مورد بوده و همسرم بهترين دوستم هم هست.دوميش هم يه دختر ناز و خوشگله كه شيريني زندگيمونه.
    خانومم هم اينجا نيست( تهران داره فوق ليسانس ميخونه).
    طلاق و قهر هم تا حالا حتي اسمش هم تو خونه ما نيومده.( باور نداري از 118 بپرس)
    به پستهاي قبلي توجه نكردي , اين فقط يه شوخي بود.

20. meli

meli Registered User

هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟[​IMG]

21. LEGOLAS

LEGOLAS کاربر تازه وارد

با من بیدی؟؟؟؟؟:lol:
    اگر منظورتون منه، بنده یک رساله در PT در مورد عشق دارم چون می دونم حال ندارین سرچ کنین، خودم کپی کردم اینجا در ضمن مگه از جونم سیر شدم برم زن بگیرم؟؟؟؟

چیزیه که تقربیا وجود نداره! البته منظورم از تقریبا برمیگرده به وضعیت مالی و میزان پر بودن جیب جنس مذکر.
    هر چقدر جیب فرد مذکور پر تر باشد میزان محبت دریافتی هم بیشتر میشود (ر.ک: هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری)
    کلا چیز خوبی نیست. در عنفوان جوانی عود کرده و باعث ایجاد انواع دل درد ، سر درد ، یبوست و انواع دیگر امراض می شود . انواع خفیف تر آن با سیگار و عرق سگی مداوا و یا تسکین داده می شود . در مورد انواع شدید تر هنوز مداوا وجود ندارد ( ر.ک: سری که درد نمی کند را دستمال نمی بندند)

اگر هم با من نیستی که هیچی!!!!!!!!!!!!!!:p :lol: :lol: :lol:

22. esfandiyar2002

esfandiyar2002 مدیر بازنشسته

اونایی که حرف مانسون جان را تکذیب می نمایند یا فیلم زیاد می بینند یا اینکه در شرایط رویای مجازی زندگی می کنند...
    اونایی که که احتمالا کاملا تایید می کنند یا اینکه خواهند کرد یا خیلی بدبین هستند یا اینکه از نزدیک به چنین مفهومی رسیده اند...حالا خودشان تجربه کرده اند یا اینکه در زندگی دوستانشان دیده اند بحثی دگر است...
    فقط می توانم بگویم با این شرایط فعلی اقتصادی و با این وضعیت فعلی کم کم صحت گفته های این دوستمان بیشتر آشکار خواهد شد..
    حالا این حرفم را به حساب تایید تلویحی نگذارید....واقعیات آتی صحت و سقم آن را بهتر ثابت خواهد نمود و بهتر است بگویم عریان خواهد کرد...
    حرف بسیار است و شنونده کم..همگی مایلند خود متکلم وحده باشند مانسون جان...شما بدل نگیر....
    این عبارت که مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد در اینجا مصداق ندارد..;)
    من در کلیات این مورد با مطالب شما موافقم.کمی در جزئیات اختلاف داریم که چندان مهم نیست...:lol:
    البته موافقت دلیل بر تایید نیست ولی بیایید کمی دقیق تر و عمیق تر و نه سطحی و آرمان نگرانه به آن بنگریم...
    اینکه می گویند نخبه کشی یعنی همین دیگه..:D