برگزیده های پرشین تولز

چند حقیقت خواندنی ...

adeliry

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
آقا بنظر ميرسه اين مرض مسريه, خدا حافظ.

اينجوري كه اينا به قضيه نگاه ميكنند , فردا pt هم ميشه يه جايي تو مايه هاي قزوين.

LEGOLAS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از esfandiyar2002 :
اونایی که حرف مانسون جان را تکذیب می نمایند یا فیلم زیاد می بینند یا اینکه در شرایط رویای مجازی زندگی می کنند...
اونایی که که احتمالا کاملا تایید می کنند یا اینکه خواهند کرد یا خیلی بدبین هستند یا اینکه از نزدیک به چنین مفهومی رسیده اند...حالا خودشان تجربه کرده اند یا اینکه در زندگی دوستانشان دیده اند بحثی دگر است...
فقط می توانم بگویم با این شرایط فعلی اقتصادی و با این وضعیت فعلی کم کم صحت گفته های این دوستمان بیشتر آشکار خواهد شد..
حالا این حرفم را به حساب تایید تلویحی نگذارید....واقعیات آتی صحت و سقم آن را بهتر ثابت خواهد نمود و بهتر است بگویم عریان خواهد کرد...
حرف بسیار است و شنونده کم..همگی مایلند خود متکلم وحده باشند مانسون جان...شما بدل نگیر....
این عبارت که مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد در اینجا مصداق ندارد..;)
من در کلیات این مورد با مطالب شما موافقم.کمی در جزئیات اختلاف داریم که چندان مهم نیست...:lol:
البته موافقت دلیل بر تایید نیست ولی بیایید کمی دقیق تر و عمیق تر و نه سطحی و آرمان نگرانه به آن بنگریم...
اینکه می گویند نخبه کشی یعنی همین دیگه..:D

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
بالاخره یه نفر حرف حساب زد! هر کسی نظر خودشو داره و نمی تونه به دیگران تحمیل کنه. ولی مجازه که نظرشو بگه .از مریلین هم به خاطر تاپیک ممنون.فقط یه کم ( بخونین خیلی زیاد) تند بود!!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
نظرات هر فرد برای خودش و دیگران محترمه ولی دلیل نمیشه که این نظرات صرفاً شخصی رو واقعیت بدونیم.

adeliry

کاربر فعال
لایک‌ها
1
يه سلام و خداحافظي ديگه هم بكنم و برم.

همين دوستاي مجرد رو انشا الل... فردا ببينيد كه تا ازدواج كردن با چه ديد مالكانه اي به همسرش نگاه ميكنند و اونو مثل بقيه اموال و املاكشون ميدونند. اون موقع جا داره از اين دوستان بپرسين. حاضرين اين موجود كم اهميت رو يه كم آزاد تر بذاريد.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از adeliry :
يه سلام و خداحافظي ديگه هم بكنم و برم.

همين دوستاي مجرد رو انشا الل... فردا ببينيد كه تا ازدواج كردن با چه ديد مالكانه اي به همسرش نگاه ميكنند و اونو مثل بقيه اموال و املاكشون ميدونند. اون موقع جا داره از اين دوستان بپرسين. حاضرين اين موجود كم اهميت رو يه كم آزاد تر بذاريد.
و یا اینکه اجازه بده همسرش تو تجارتش با کسی غیر از ایشون شریک بشه؟

Marilyn_Manson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمی دونم این post reply انجمن چه مرضی گرفته بود که کار نمی کرد ::(

parsbin عزیز اولا آواتارت قشنگت ، ریشای یارو منو یاده ریشای یکی میندازه !

adeliry جان شما جواب شما رو خوندم . جالب بود در حد یک نظر { بازم میگم من برای تایید این متن رو نگزاشتم و یا قصدم سوال کردن و راه کار خواستن نبود} ، فقط در مورد اینکه گفتید = شرايط رشد براي هر دو گره مساوي نيست , لااقل در عمل كه اينطوره = مخالفم میشه یک نمونه بگید که خانوما شرایط رشد ازشون گرفته شده ؟
و ثالثا من اصلا نگفتم خانومها چون اینطور فکر میکنند پس فکرشون دارای مشکله ، اینم حرف من نبود و برداشت خودتون بود.
در مورد اینکه گفتید= زنها هم زودتر به بلوغ فکری میرسن= هم مزخرف محض ه. جسارت نشه ;) شاید شما نسبت به خانومتون یا خواهرتون و ... دیرتر به بلوغ فکری رسیدید ولی همه مرد ها اینطور نیستن.

athar عزیزم باز هم حرف و آنچه خودتون برداشت کردید رو به من نسبت دادید ، گفتی =شماها چه به خدا اعتقاد داشته باشید و چه نداشته باشید به خدا بد و بیراه میگید. دلیلش رو هم خودتون میدونین. جلب توجه و متفاوت بودن با عرف =
نه من و نه مرلین منسون و نه هر کس دیگه ای که شما منظورتون از شماها بود هیچ وقت به خداوند یگانه توهین نکرده ایم {همانطوری که در امضایم مشهود است} .

legolas از اظهار نظر تو هم ممنونم و در ادامه حرفات بگم شما مرد ها یی که میگید به زنها ظلم شده یعنی هیچ حقوق پایمال شده ای خودتون ندارید که چسبیدید به حقوق خانوما ؟ واقعا اگر اینقدر حق طلب هستید اول دفاع از حقوق خودتون واجب تره ;) هر چند معتقدم قانون نادرست هم زن ها و هم مرد ها رو تحت اشعاع قرار داده چون غلطه.

adeliry جون که گفتی=ما مردها رو موجودات درست و متمدني فرض نكن . پاش بيفته و ميدون بدن همه رو بدبخت ميكنيم. موافق نيستي؟= واقعا قبول دارم که خودتونو این اندازه کم می بینید وگرنه این همه مرد که دنبال یه خانم می افتن تو خیابون و یا صف ماشین هایی که برای یک زن بوجود میاد هیچ وقت تشکیل نمی شد !
همیشه وقتی با همچین صحنه هایی روبرو میشوم متاسف میشوم
در ضمن من میگم لزومی نداره یکی بالا تر باشه و یکی پایینتر .... می تونن هر دو بالا باشن.:hmm:

melli عزیزم از اضهار نظر تو هم ممنون و متشکرم.

مصطفی جان و adeliry عزیز مطلب اخیر شما در مورد آزاد گذاشتن همسر اصلا با موضوع مطرح شده اصلا ربطی ندارد.

adeliry

کاربر فعال
لایک‌ها
1
مخالفم میشه یک نمونه بگید که خانوما شرایط رشد ازشون گرفته شده ؟

شرايط استخدام كشوري رو يه ديد بزن.

در مورد اینکه گفتید= زنها هم زودتر به بلوغ فکری میرسن= هم مزخرف محض ه. جسارت نشه

حداقل چند تا كتاب روانشناسي بخون يا از يه متخصص اين امر سوال كن بعد اظهار نظر كن. اين يه امر ثابت شده است.

من اصلا نگفتم خانومها چون اینطور فکر میکنند پس فکرشون دارای مشکله ، اینم حرف من نبود و برداشت خودتون بود.

اگه ميخواستيي بگي ميومدي ميدون شهر يه تابلوي 10*20 ميزدي و داد ميزدي؟ ببين كس ديگه اي جور ديگه برداشت داره از حرفات.

بقول خودت شايد هم ما داريم زور ميزنيم كه اثبات كنيم شما اشتباه ميكنيد و لي دركل قصد شما مثل خانومها موقع حرف زدن فقط حرف زدنه و نه شنيدن؟

Marilyn_Manson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اکانت من با انجمن های PHP ها مشکل دارد برای همین خوب پست نمی کنه !؟
شما که خداحافظی کرده بودید ;) ;) ;) ;) ;)
*شرایط استخدام کشوری برای کی مناسب ه که برای دخترا باشه ، تازه پسرها باید بعد از فارغ التحصیلی برن 2 سال سربازی عمرشونو هدر بدن (شاید شما هم از اون آقا زاده هایید که این دوران ها رو نداشتید ؟) ولی دخترا سریع می توانند وارد بازار کار { چه آش دهن سوزی} بشن !!!!
پس دیدی بازم بازار کار در شرایط کاملا برابر فعلا به ضرر پسرا نباشه مطمئننا به نفعشونم نیست !
بازم میگم عین اون چیزی که به نظرتون تو بازار کار دختر و پسر نابرابره بگو . (فعلا سربازی که مثال زدم عکس اینو ثابت میکنه)
اینم از یاد نبر تازه اگر شرایط برای پسر ها بهتر باشه ، یک الزامه چون مثل اینکه تو فرهنگ من و شما مرد نون آور قراره بشه . مگه نه ؟
نکته مهم :
من این چیزا رو گفتم – باز هم می گم- افراد آگاهی خودشونو در موارد اینچنینی بالا ببرند یا حداقل یک کم تامل کنن/ چون در شرایط کنونی اگر کسی از موضوع آگاه شود و خود را کنار بکشد که هیچ و اگر کسی اهل خطر کردن باشد نصیبش همان میشود که لایق اش است و خود کرده را تدبیر نیست ! (خلایق هر چه لایق).

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
مرلین جان مشکل دوستان اینه که برداشت شخصی از سخنانت کردند...برام جالبه که می بینم دوستان سرشونو مثل کبک زیر برف کردن و به بقیه هم ناخواسته همین توصیه را می کنند ولی تصور می کنند این دیگران هستند که سرشان زیر برف است و وظیفه آنان نیز این است که تنها نوع برف موجود در زیر سر را عوض کنند....:lol:
بدون ذکر اسم می گویم....یادوستان خیلی آب شنگولی خورده اند که چنین می گویند یا اینکه سعی می کنند تا با وعظ و خطابه هم خودشان را عاقل و بالغ و مسلمانا-بقول عبید زاکانی-نشان دهند و هم از فیض ما رهنمون بهشت گردند...:lol: البته بهتره فکر کنیم که ما اشتباه می کنیم...شاید دوستان شب آسوده سر بر بالین گذاشته و از وجدان بیدار خویش در جواب گویی به ما راحت شوند..:lol: آره فکر می کنم اینطوری بهتر است...پس دوستان خوش باشید و بدانید که ما چیزی گفتیم...شما به بزرگواری خود ببخشایید..:lol: :lol:

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از esfandiyar2002 :
اونایی که حرف مانسون جان را تکذیب می نمایند یا فیلم زیاد می بینند یا اینکه در شرایط رویای مجازی زندگی می کنند...
اونایی که که احتمالا کاملا تایید می کنند یا اینکه خواهند کرد یا خیلی بدبین هستند یا اینکه از نزدیک به چنین مفهومی رسیده اند...حالا خودشان تجربه کرده اند یا اینکه در زندگی دوستانشان دیده اند بحثی دگر است...
فقط می توانم بگویم با این شرایط فعلی اقتصادی و با این وضعیت فعلی کم کم صحت گفته های این دوستمان بیشتر آشکار خواهد شد..
حالا این حرفم را به حساب تایید تلویحی نگذارید....واقعیات آتی صحت و سقم آن را بهتر ثابت خواهد نمود و بهتر است بگویم عریان خواهد کرد...
حرف بسیار است و شنونده کم..همگی مایلند خود متکلم وحده باشند مانسون جان...شما بدل نگیر....
این عبارت که مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد در اینجا مصداق ندارد..;)
من در کلیات این مورد با مطالب شما موافقم.کمی در جزئیات اختلاف داریم که چندان مهم نیست...:lol:
البته موافقت دلیل بر تایید نیست ولی بیایید کمی دقیق تر و عمیق تر و نه سطحی و آرمان نگرانه به آن بنگریم...
اینکه می گویند نخبه کشی یعنی همین دیگه..:D

منم با کلیات حرف اسفندیارجان و مرلین جان موافقم :)
متاسفانه حقایق جوری دیگریست نه آنجور که به خورد این ملت داده اند (( چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید :p ))
دیروز تو اتوبوس خط مارالان تبریز داشتم میرفتم تامین اجتماعی برای تمدید اعتبار دفترچه بیمه ام
روی صندلی نشسته بودم و بقل دستم خالی بود که یه آقای مسن و با شخصیت اومد نشست
سر حرف رو از اوضاع فعلی جامعه و فاسد و این جور چیزا باز کرد و اینو با 25 سال پیش قبل از انقلاب مقایسه میکرد
انصافاً حرفهایی میزد که حرف و حساب بود و بیجواب از خیلی موارد بحث کرد
از ظلم و گرانی و فساد و بی بندباری و فراموش کردن خدا و ایمان پوچ و ...
و بهم نصحیت میداد و نظراتم رو میپرسید و منم با رعایت جانب احتیاط :) تو بحثش شرکت میکردم
وقتی داشتم پیاده میشدم یه نصحیت بهم کرد و گفت :
پسرم اگه میخوای تو این مملکت جوان بمونی و آزاد خوشحال باشی و بی غم و در کل شاه خودت باشی
هیچ وقت ازدواج نکن درست رو بخون برای خودت یه خونه بخر و یه کار پیدا کن و بعدش کیف دنیا رو بکن
ولی هیچ وقت تو این مملکت ازدواج نکن

اگه یه خورده خوب و عمیق فکر کنید میبینید که بهترین حرف دنیا رو زده :)

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
* ازدواج : زنها برای تثبیت و تضمین دائمی شدن پول در ازای سکس و فروش سکس شون و بعبارتی تضمین همیشگی شدن تجارت سکس خودشون همیشه و در تمام دوران ها خواهان ازدواج هستند
......
اصلا هم اينطور نيست
182.gif
کدام ديوانه اي همچين حقايق مسخره اي رو ارايه کرده؟! اينها بيشتر شبيه تراوشات يک ذهن ماليخولياييه تا حقيقت زندگي، شايدم جک هستن و من نفهميدم (ممکنه در بعضي موارد صدق کنه ولي تعميم دادن آن به کل جمعيت يک جنس يا هر چي مسخره است). در ضمن ازدواج در زندگي امروز ايران همچين چيز تحفه اي هم نيست که در همه دوران خواهانش باشند. سکسشم يه شب، دو شب، بعد که يه نون خور ديگه بهشون اضافه شد و دو طرف هر چي بيشتر ميدوند کمتر به نتيجه ميرسند آخرش اين ميشه که يا پسر معتاد ميشه يا خانوادگي معتاد ميشن يا از همديگه جدا ميشن يا همديگه رو ميکشن و خيلي و هاي ديگه.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
اسفندیار جان عزیز !!
تایید کردن این حرفها حداقل از شما بعید بود!! ;)
میدونی چرا؟
بزار توضیح بدم!!میدونی دندانپزشک به کی میگن؟
" شعبده بازی که دستش را در دهان شما میکند و از جیب خود سکه خارج میکند!!"
به نظر تو تعریف دندانپزشک اینه؟
مسلمه که نه!!ولی حتما تایید میکنی که از یک جهت میشه ماجرا رو اینگونه دید!!حالا ماجرای ما و این تاپیک!
نوشته های دوست ما از یک جهت درسته اونم از همون جهتیه که تعریف دندانپزشک میشه " شعبده بازی که دستش را در دهان شما میکند و از جیب خود سکه خارج میکند!!"
امیدوارم خداوند به ما نیز چون شما قدرت بیرون آوردن سر از برف را بدهد!
آمین!

adeliry

کاربر فعال
لایک‌ها
1
خوب اين هم نظريه محصولات همچين تجارتي هست.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
بنده به شخصه نظر بهنام رو 90 درصد تایید میکنم
ولی اینها وقعا یکسری اراجیف بنظر میاد تا یک نظر معتبر
بیشتر می خوره کسی گفته باشه که یک شکست در زندگیش بوده یا چمی دونم یک جور عقده
و گرنه اگر برای مثال بنا بود برای دائمی شدن پول یکی ازدواج کنه ساده ترین شکلش اینه که نسل ادامه نمی یافت !!!!!

adeliry

کاربر فعال
لایک‌ها
1
اونایی که حرف مانسون جان را تکذیب می نمایند یا فیلم زیاد می بینند یا اینکه در شرایط رویای مجازی زندگی می کنند

راستشو بگو كي بيشتر فيلم نگاه ميكنه( خودت كه ميدوني)

اسفنديار خان اين جور نظر دادن مثل اين ميمونه كه يكي بگه من كامپيوتر ميخوام ( بدون اين كه معياري داشته باشه و در مورد تك تك قطعات و هماهنگيشون مطا لعه كرده باشه). حالا چيزي كه گير اين آقا مياد يه پنتيوم 4 به قيمت 300 هزار تومنه، از همينايي كه همه جا تبليغشو ميبينيد. آخرشم چون چيز بونجولي خريده و متوجه هم نيست ميگه كلا كامپيوتر چيز آشغاليه. زود زود خراب ميشه. صداي تانك ميده و... از اين ايرادهايي كه خودتون بيشتر شنيدين.

اگه كسي اول كار خودش خواسته هاش از ازدواج مشخص نيست و ميخواد بعد از ازدواج اين مسئله براش حل بشه، زياد معقول نيست.

اگه مارك خود بزرگ بيني و فيلسوف نمايي بهم نزنيد يه جمله از دكتر شريعتي ميگم كه گفتند:

خدايا به من چرا زيستن را بياموز، چگونه زيستن را خود خواهم آموخت. فكر ميكنم بين بعضي از بچه ها اين موضوع برعكس شده و سر چگونگيش بحث ميكنن.( منظورم اين نيست كه چراييش رو من ميدونم و بقيه نه. اما خداييش بيخيال اين موضوع هم نبودم).

در كل از نظر روحي اين دو موجود تكميل كننده هم هستند و تو زندگي مشتركه كه شما ياد ميگيريد دوست داشته باشيد و دوست داشته بشيد. موضوعاتي كه هميشه تو صفحه حوادث ذكر ميشن يا خيلي هاش رو مبينيم نه تنها اصل موضوع رو خدشه دار نميكنه بلكه نشون ميده هر كجا كه به اين نحو برخورد شده مشكلات هم بيشتر شده.

شما چند تا خانواده رو ميشناسيد كه محيط آرام و سرشار از احترام و محبت تو اون خونه حاكم بوده و اين مشكلات پيش اومده. بيشتر كسايي هم كه فرار كردند در پي كسب شرايط بهتري بودند.( شرايط بهتر رو شرايط مادي بهتر تفسير نكنيد ، چون خانواده هاي پولداري هم ميشناسيد كه اگه شرايط درستي تو محيط خونه حاكم نبوده به همين مشكل دچار شده اند.)

يه مشكلي كه فكر ميكنم هر روز داره حاد تر ميشه اينه كه بخاطر كمبود وقتي كه والدين بخاطر شرايط اقتصادي جامعه دچارش هستند و فرصت صحبت و بحث با بچه هاشون رو ندارن، باعث شده يه قشري رو داشته باشيم كه سوالت زياد و بدون جواب دارند. انباشته شدن اين همه سوالات يه مقدار باعث شده يه قشر جوان پرخاشگر و هوچي گر داشته باشيم كه فكر كنم نمونه هاش رو همه تو فاميل سراغ داريم. نه تحصيل براشون مهمه، نه اشتغال نه درست زندگي كردن نه اخلاق و نه خدا.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Electronics Art :
منم با کلیات حرف اسفندیارجان و مرلین جان موافقم :)
متاسفانه حقایق جوری دیگریست نه آنجور که به خورد این ملت داده اند (( چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید :p ))
دیروز تو اتوبوس خط مارالان تبریز داشتم میرفتم تامین اجتماعی برای تمدید اعتبار دفترچه بیمه ام
روی صندلی نشسته بودم و بقل دستم خالی بود که یه آقای مسن و با شخصیت اومد نشست
سر حرف رو از اوضاع فعلی جامعه و فاسد و این جور چیزا باز کرد و اینو با 25 سال پیش قبل از انقلاب مقایسه میکرد
انصافاً حرفهایی میزد که حرف و حساب بود و بیجواب از خیلی موارد بحث کرد
از ظلم و گرانی و فساد و بی بندباری و فراموش کردن خدا و ایمان پوچ و ...
و بهم نصحیت میداد و نظراتم رو میپرسید و منم با رعایت جانب احتیاط :) تو بحثش شرکت میکردم
وقتی داشتم پیاده میشدم یه نصحیت بهم کرد و گفت :
پسرم اگه میخوای تو این مملکت جوان بمونی و آزاد خوشحال باشی و بی غم و در کل شاه خودت باشی
هیچ وقت ازدواج نکن درست رو بخون برای خودت یه خونه بخر و یه کار پیدا کن و بعدش کیف دنیا رو بکن
ولی هیچ وقت تو این مملکت ازدواج نکن

اگه یه خورده خوب و عمیق فکر کنید میبینید که بهترین حرف دنیا رو زده :)
الکترونیک جان بهتره قبل از این که حرف هر آدم ... رو تایید کنی یه کمی روش فکر کنی.
از این پیرمردها هممون روزی 100 توشونو تو اتوبوس میبینیم و حرفهای قهوه خونه ای و اتوبوسی شونو هر روز 1000 دفعه میشنویم.
ته این حرف میدونی چیه؟ یا یه عده آدم که نه باباشونو میشناسن نه ننشونو یا این که نسل ایرانی منقرض میشه.
اگه حالت سومی وجود داره بگو.
فکر نمیکنم برای یه آدم تحصیلکرده اصلا مناسب باشه که حرفهای بی ارزش و صد تا یه ارزن همچین آدمهایی رو بدون تفکر قبول کنه.

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
ازدواج یک نوع سنت است
هرکی هم بخواد ازدواج نکنه اولا سنت پیامبر را زیر پا گذاشته است و دوما فکر نکنم زیاد عمر کنه؟؟؟؟

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از mostafa_gm :
الکترونیک جان بهتره قبل از این که حرف هر آدم ... رو تایید کنی یه کمی روش فکر کنی.
از این پیرمردها هممون روزی 100 توشونو تو اتوبوس میبینیم و حرفهای قهوه خونه ای و اتوبوسی شونو هر روز 1000 دفعه میشنویم.
ته این حرف میدونی چیه؟ یا یه عده آدم که نه باباشونو میشناسن نه ننشونو یا این که نسل ایرانی منقرض میشه.
اگه حالت سومی وجود داره بگو.
فکر نمیکنم برای یه آدم تحصیلکرده اصلا مناسب باشه که حرفهای بی ارزش و صد تا یه ارزن همچین آدمهایی رو بدون تفکر قبول کنه.

آقا مصطفی حالا چرا میزنی :D
من گفتم با کلیات حرف این آقا موافقم ;)
خودت قضاوت کن جونی که خونه نداره شغل نداره درامد نداره خودشم هزار و یک جور گرفتاری داره
هی در گوشش بخونن ازدواج کن تلوزیون صبح تا شب دربارش برنامه پخش کنه و بگه هر کس به خاطر
فقر ازدواج نکنه اله بله :)
بله ما معتقدیم که ازدواج بنیان خانواده و خانواده بنیان جامعه است و سنتی است الهی ونبوی
ولی من حتی ادم های تحصیل کرده ای رو هم دیدم که موافقاً با این حرفا ( البته با کلیاتش )
مثلاً استاد درس تئوری مخابرات مون دکترای مخابرات داره و چهل ساله هستش ، ازدواجم نکرده بسیار هم خوش تیپ
و خوش هیکل و خوش استیل است هر دختری ببینتش عاشقش میشه ولی ازدواج نمیکنه کیف دنیا رو هم میکنه
در مورد اون پیرمرد هم بحث هایی بین ما رد و بدل شد من خودم ادمی نیستم که هر حرفی رو بدون دلیل و مدرک قبول کنم ولی
استناد حرفهای این پیرمرد رو هم خودم به عینه دیده بودم و باهاش هم موافق بودم
همین
:)

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از Persiana :
بعد که يه نون خور ديگه بهشون اضافه شد و دو طرف هر چي بيشتر ميدوند کمتر به نتيجه ميرسند آخرش اين ميشه که يا پسر معتاد ميشه يا خانوادگي معتاد ميشن يا از همديگه جدا ميشن يا همديگه رو ميکشن و خيلي و هاي ديگه.

پس بیتره ازدواج نکنن :D چون ممکنه معتاد بشن
13.gif

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چی بگم؟؟؟؟
42.gif

آخه آدم عاقل که سره یه بحث کاملا خیالی و دروغ که بحث نمیکنه

اونایی که میگن زنها {از جمله مادرشون} فقط برای سکس و پولدار شدن ازدواج کردن کاملا در اشتباها.

اثباتش هم ساده هست از مادرشون و از بقیه که تجربه طولانی در این زمینه دارن بپرسن

بالا