آژانس هواپیماییfootbal
nexpay

چند سئوال

شروع موضوع توسط Mahiar0 ‏21 آگوست 2004 در انجمن میزبانی وب

1. Mahiar0

Mahiar0 کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها

سلام
    يك چند تا سئوال
    ا- ايا در يك ديتابيس مي شود چندين برنامه (MT-Php-nuke -Phpbb- netlog)رو نصب كردمشكلي پيش نمي ايد
    2-انتقال يك هاست به هاست ديگر پولي دريافت كنيد هاست لينوكس هزينه اي براي انتقال اطلاعات مي گيريد
    3-ايا دومين را كه يك جاي ديگري ثبت كرده مي شود سال بعد شما ان را براي من به اسم وايميل من ثبت كنيد http://www.onlinenic.com
    كه ديگر اختيار دومين دست ما باشد
    لطفا مديران اين سايت حواب دهند

2. mehrdad1355

mehrdad1355 Registered User

ام تی رو مثل اینکه نه ولی باقی رو میشه ولی دردسرش زیاده!!!!!!!!! ولی اگه ناک نصب کنی اونوقت داخلش یه فروم پی اچ بی بی هم به راحتی نصب میشه(یه ماژول برا اینکار هست که به راحتی نصب میشه) برا زوپ هم یه فروم داخلش وجود داره بر پایه پی اچ پی بی بی و حتی ماژول ipb هم براش هست که من نصبش کردم و در این صورت دردسری نداره و از همون یوزرهایه ناک یا زوپ استفاده میکنه!
    والا اگه سی پنل باشه میشه و برا انتقال هزینه نمی گیرن ولی در سایر موارد باید نوع هاست و کنترل پنل فعلیتو بگی تا بخش هاستینگ اینجا بهت بگه میتونن یا نه
    3- اره وقتی اختیارش دستت باشه موردی نیست

3. mehrdad1355

در کل با نصب یک سیستم پرتابل مثل ناک یا زوپ میتونی در داخل اونها ماژولهایه زیادی که برایه اونا هست استفاده کنی!
    مثل انواع فروم)ipb-phpbb( - وبلاگ (ورد پرس...)- کانتر چیزهایه زیادی که درحالت عادی و به تنهای خودشون یک دیتا بس جدا میخوان ولی وقتی ماژول اونها رو نصب می کنی از همون دیتابس سیستم کنترل محتوایه پرتابلت استفاده می کنن و همون یوزرها و مشکلی هم نداره و نصبشون هم اسونه
    البته تا اونجا که من میدونم از ام تی نمی تونی به اینصورت استفاده کنی ولی از مشابه های اون مثل ورد پرس و... میتونی به اینصورت که گفتم داخل یه سیستم مثل زوپ یا ناک استفاده کنی!! سایت منو برو ببین!!1 یا مال ایرانویج

4. amir

amir مدیران قدیمی

آقا در مورد نصب توي يك ديتا بيس ! هر چي دلت بخواد مي توني نصب كني ! MT,NUKE,.... همه اين ها رو مي شه ! فقط همشون بايد دستي نصب كني و از توي كنترل پنل به صورت اتوماتيك نمي شه !
    جابجايي فايل ها هم اگر سرورت Cpnale داشته باشه كه كل اكانت رو كپي مي كنيم اينور ! در غير اين صورت بايد ببينيم فايل هات چقده ! كم باشه برات مياريمش ! اما ديتا بيس هارو خودت بايد بياري ! هزينه اي هم نداره !
    مورد آخر هم بله مي شه !

5. Mahiar0

مورد اخر كه مي گيد بله؟ يعني اين دوميني كه الان ثبت شده اصلا به نام من نيست وطن هاست ثبت كرده فقط من پولشو دادم ايا سال بعد به اسم و ايميل من مي شودwww.iroonikids.com
    هاست من از www.hostiran.net است شما ها كه با ما راه نيامديد هاست بديد به ما رفتيم از اونجا گرفتيم
    كنترل پنل هم داره پس رايگان انتقال مي دهيد

6. mehrdad1355

اگر به نامتون بکنن میشه(یعنی اختیار کنترل پنلتو بهت بدن) واگرنه که خودشون برات تمدید می کنن

7. panypay
  8. knowhow

knowhow مدیران قدیمی

دوست عزیز اگه از ما هاست بگیری و هاست قبلیت هم CPANEL داشته باشه ما برات فایلهات رو مجانی منتقل می کنیم.
    اگه عوض این همه پرسیدن یک کمی می خوندی همه این سوالها جوابش قبلا داده شده.

9. ♥Mafia♥

♥Mafia♥ کاربر تازه وارد

حالا هاست رو كه از اينجا نگرفتي بي خيال ! بيا لااقل يه كارت اينترنتي كارت تلفني چيزي بخر از دلمون در بياد ! اقا يه چيزي ! اگه ايشون ام تي بخواد كه ام تي رو لينوكس نصب نميشه اصلا !

10. Mahiar0

اين چي مي گه ام تي تو لينوكس نصب نمي شه
    من تو رشت هستم كارت تلفن واينترنتي شما چه بدرد من مي خورد

11. ♥Mafia♥

♥Mafia♥ کاربر تازه وارد

حالا محمد رضا بايد بياد نظر بده ! ام تي رو سرور ويندوز نصب ميشه پي اچ پي رو لينوكس ! آقا دامين هممالك اصليش شمايي ! ميتوني از اونا هر وقت خواستي پس بگيري !

12. mehrdad1355

نترس ام تی رو لینوکس هم نصب میشه!!!!!!! من خودم یکیشو دارم
    بابا اینهمه مارو پیچوندی اخرش که باز سایتت مشکل داره و ناقصه لینکاش به جای وصل نیست؟؟
    Microsoft JET Database Engine error '80004005'

Operation must use an updateable query.

/forum/include/config.asp, line 109

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی