برگزیده های پرشین تولز

چند سایت روی یک هاست می شه؟؟؟؟

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
سوال من اینه:
من مثلا الان سه یا چهار تا سایت دارم.
می خوام ببینم می شه مثلا یک هاست 200 یا 300 مگی بخرم و همه اونا رو توی اون هاست پشتیبانی کنم ولی یه جوری که همه شون هم از هم سوا باشن؟!
و خودم بتونم تعیین کنم که مثلا اولی 20 مگ و دومی 50 مگ و سومی 150 و چهارمی 80 مگ باشه و این جوری باشه که هر وقت هم بخوام بتونم این میزان رو تغییر بدم؟!
و حجم تخصیص داده شده برای هر سایت دست خودم باشه که هر وقت بخوام میزانشو تغییر بدم

و اینکه کدوم دومین رو به کدوم هاست دایرکت کنم و بشه dns هر کدوم از دومین ها رو با هر کدوم از هاستام خواستم ست کنم
و تمام دایرکتوری های هر سایت هم طبق همون دومین خودش آدرس دهی بشه و هیچ ربطی به ما بقی دومینها نداشته باشه و هیچ کدوم از سایتها رو وقتی داری می بینی نشه فهمید که همه سایتها روی یک هاست هست؟!

و در آخر هم اینکه وقتی یک سایت جدید دیگه بخوام اضافه کنم مثلا 50 مگ دیگه به هاستم اضافه کنم و هاستم بشه 250 یا 350 مگ و دوباره تعیین بتونم بکنم که با این شرایط دوباره به هر سایت چه میزانی هاست بدم.
نمی دونم بشه این کار رو کرد یا نه
چون اگر نشه وقتی تعداد سایتهامون زیاد بشه کنترلش سخت می شه
و اگر اینجوری بشه درست کرد همه سایتها رو یک جا می کنیم و کنترل کردنشون هم آسون می شه
در ضمن با این شرایط از نشر امنیتی هم هیچ مشکلی پیش نیاد.
ممنون می شم راهنماییم کنید.

Rollcage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mbf :
سوال من اینه:
من مثلا الان سه یا چهار تا سایت دارم.
می خوام ببینم می شه مثلا یک هاست 200 یا 300 مگی بخرم و همه اونا رو توی اون هاست پشتیبانی کنم ولی یه جوری که همه شون هم از هم سوا باشن؟!
و خودم بتونم تعیین کنم که مثلا اولی 20 مگ و دومی 50 مگ و سومی 150 و چهارمی 80 مگ باشه و این جوری باشه که هر وقت هم بخوام بتونم این میزان رو تغییر بدم؟!
و حجم تخصیص داده شده برای هر سایت دست خودم باشه که هر وقت بخوام میزانشو تغییر بدم

و اینکه کدوم دومین رو به کدوم هاست دایرکت کنم و بشه dns هر کدوم از دومین ها رو با هر کدوم از هاستام خواستم ست کنم
و تمام دایرکتوری های هر سایت هم طبق همون دومین خودش آدرس دهی بشه و هیچ ربطی به ما بقی دومینها نداشته باشه و هیچ کدوم از سایتها رو وقتی داری می بینی نشه فهمید که همه سایتها روی یک هاست هست؟!

و در آخر هم اینکه وقتی یک سایت جدید دیگه بخوام اضافه کنم مثلا 50 مگ دیگه به هاستم اضافه کنم و هاستم بشه 250 یا 350 مگ و دوباره تعیین بتونم بکنم که با این شرایط دوباره به هر سایت چه میزانی هاست بدم.
نمی دونم بشه این کار رو کرد یا نه
چون اگر نشه وقتی تعداد سایتهامون زیاد بشه کنترلش سخت می شه
و اگر اینجوری بشه درست کرد همه سایتها رو یک جا می کنیم و کنترل کردنشون هم آسون می شه
در ضمن با این شرایط از نشر امنیتی هم هیچ مشکلی پیش نیاد.
ممنون می شم راهنماییم کنید.
شما یا ریسیلر میخوای یا باید هاستت Addon Domain داشته باشه یه چند تایی. فکر میکنم از پلان 3 اینجا به بالا داره

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
میشه یه خورده بیشتر توضیح بدین؟

Rollcage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Rollcage :
شما یا ریسیلر میخوای یا باید هاستت Addon Domain داشته باشه یه چند تایی. فکر میکنم از پلان 3 اینجا به بالا داره
توضیح نداره دیگه که
157.gif

نمیدونم چیو توضیح بدم
63.gif

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
آهان مرسی خیلی کامل بود فهمیدم

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ببینید روی پلانهای E و S ما بهتون addon domain هم می دیم.
یعنی مثلا روی پلان E می تونید تا 4 تا سایت به صورت جدا هاست کنید.
ولی کنترلشون خیلی ساده نیست. یعنی دست شما تا حدودی بسته است.
چیزی که شما نیاز دارید سرویس ریسلری است.
برای دریافت قیمتهای سرویس ریسلری به hosting[at]persiantools.com ایمیل بزنید.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون من با یه جای دیگه درباره ریسلر صحبت کردم و قراره شاید از اونا اینو بگیرم
ولی با ایمیل شما هم تماس می گیرم تا بهترین رو انتخاب کنم
از توضیحاتتون ممنون راهنمایی خوبی بود خیلی به دردم خورد

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
multiple domain رو کجا دیدید ؟!
فکر کنم جفتشون یکی باشند !

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
ببخشید، یک سؤال کوچک :
addon domain ، همون parked domain هست ؟

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
ببخشید، گاهی اوقات شوخی هم بد نیست.
Parked Domain ها، دامینهایی هستند که زمانی که روی یک وب سایت پارک میشن، هنگام مرور با استفاده از آن دامینها همون وب سایت اصلی میاد. مثلا فرض کنید که شما چند تا دامین مثل abc.com و abc.net و abc.org رو ثبت کردید و حالا abc.com رو به عنوان دامین اصلی انتخاب میکنید و بقیه رو روی اون پارک میکنید. وقتی که کاربر اون دامینهای دیگه رو تایپ میکنه تو مرورگرش، همون وب سایت اصلی شما میاد بالا.
ولی AddOn Domins همونیه که بالا بحثش شد و میتونید روی یک هاست چند وب سایت مستقل داشته باشید. که البته همونطور که اشاره شد زیاد هم مستقل نیستند.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
از توضیحات شما سپاسگذارم.

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
منم ممنون از توضیح شما

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
ولی AddOn Domins همونیه که بالا بحثش شد و میتونید روی یک هاست چند وب سایت مستقل داشته باشید. که البته همونطور که اشاره شد زیاد هم مستقل نیستند.

خوب اینو کمی بیشتر توضیح بدید .
چطوریه ؟ چجوریاست ؟
یعنی برای هر addon domain میتوان یک کنترل پنل مجزا داشت یا نه ؟
لطفا اینا رو بگید .

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
نه حبیب جان. همونطور که عرض کردم مستقل نیستند. و دقیقا تماما از طریق یک کنترل پانل کنترل میشوند. و یکسری تنظیمات به صورت مشترک روی تمام وب‌سایتها انجام میشه. یک جورایی این Addon ها به صورت ساب دامین، دامین اصلی روی هاست ثبت میشن.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
نه حبیب جان. همونطور که عرض کردم مستقل نیستند. و دقیقا تماما از طریق یک کنترل پانل کنترل میشوند. و یکسری تنظیمات به صورت مشترک روی تمام وب‌سایتها انجام میشه. یک جورایی این Addon ها به صورت ساب دامین، دامین اصلی روی هاست ثبت میشن.
حیف شد ، :(
من فکر میکردم که کنترل پنل مجزا خواهند داشت .

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
نه متاسفانه ندارد.
برای این کار حتما باید دو تا هاست جدا خریداری کنید.

ho3ein.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود و سلام
من یه سوالی در رابطه با همین مسئله چند دامنه روی یک هاست داشتم

سوالمو با یه مثال مطرح میکنم
بر فرض مثال دامنه اصلی هاست سایت پرشین تولز Blogfa.com هست و دامنه پرشین تولز از بخش Add-on Domain به هاست اضافه شده و این دامنه دوم هاست هست و بر روی شاخه Home/persiantools اضافه شده

حالا میخوام اسکریپتی روی دامنه دوم نصب کنیم که کلا تمام آدرس ها و بخش های سایت با دامنه پرشین تولز بالا بیاد مثلا مثل این آدرس http://www.persiantools.com/about
چنین چیزی امکان داره؟

آدرس http://www.persiantools.com/about با آدرس blogfa.com/persiantools/about هم بالا میاد؟

میشه روی دامنه دوم هم ساب دومین ایجاد کرد؟
میشه روی دامنه دوم ایمیل درست کرد؟

با تشکر

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
روی پنل هلم و هاست ویندوز تقریبا 90% این کارها را می تونید بکنید ولی بهترین و کاملترین راه همون ریسلری هست که شما انتخاب کردید.

بالا