برگزیده های پرشین تولز

چند سوال درباره درباره کامپیوتر جیبی

sanbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اگه ممکنه چند سوال من را جواب بدین:

1- آیا با PPC میشه همه فایلهای PDF و CHM مخصوص دسکتاپ را خواند یا منحصرا مجبوریم نسخه مناسب PPC را استفاده کنیم؟
2- در حالت استفاده مداوم عمر باطری این ها در چه بازه زمانی هست؟
3- من به این سایت:
http://persiandata.com/pda/hp.asp
رفتم ولی قیمت های این سایت با قیمت جهانی خیلی متفاوت است و درحالیکه قطعات دسکتاپ در ایران ارزان تر از اروپا و آمریکا است تفاوت قیمت PPCخیلی زیاده
http://comparisonsearches.com/index...t=858462072&myts=hp+pocket+pc&__aID=304743753

مثلا hp2490 اینجا 510 تومان حدود 520دلار است ولی در خارج بسته به امکانات: 288 تا 380 دلار .
قیمت های این سایت آپدیت نشده یا اینکه تو ایران قیمت PPC پنجاه درصد گرون تره؟

4- دیکشنری های فارسی <> انگلیسی موجود برای PPC کدامند؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
1- پی دی اف رو میدونم میشه ، اما CHM ؤو مظمئن نیستم اما حتما" برنامه ی مخصوصش هست ...
2- 2000 بار شارژ در بهترین ها
3- قیمت های این سایت رو از ذهن بیرون کنید ، قیمت های ایران بیشتر هست اما نه تا این حد ... اینت قیمت ها بخاطر گارانتی و کمی هم بخاطر شیکککی ، زیاد هست
4- بله موجوده ، Lingvosoft داره ، Oxford هم فراوونه ، شما به مشکل برنامه بر نخواهید خورد

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
براي PDF كه برنامه زياده
برنامهCHMReader هم CHM ميخونه

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
مخلصيم برادر سنباد. چطوري رفيق؟ بچه ها همه چيز رو كاملا توضيح دادن. به توضيحات پارسا اضافه ميكنم كه به علت محدود بودن وارد كنندگان و فروشندگان محترم! پاكت پي سي در ايران قيمت هاي زياد به قاعده اي نداره.
در خصوص برنامه هم ميتوني يه سر به ترد نرم افزار بزني ببيني چه خبره!:cool:
آقا يه سر هم به ترد مشاوره خريد بزن بگو چه چيزايي مد نظرت هست و چه قيمتي هم ميخواي بپردازي بچه ها كاملا راهنمايي ميكنن. اين انجمن پاكت پي سي واقعا يك استثناست. شما هم كه فرد بسيار فهميده و مطلعي هستي واقعا خوشحال ميشم اينجا فعاليت كني.
سپاس

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1- پی دی اف رو میدونم میشه ، اما CHM ؤو مظمئن نیستم اما حتما" برنامه ی مخصوصش هست ...
2- 2000 بار شارژ در بهترین ها
3- قیمت های این سایت رو از ذهن بیرون کنید ، قیمت های ایران بیشتر هست اما نه تا این حد ... اینت قیمت ها بخاطر گارانتی و کمی هم بخاطر شیکککی ، زیاد هست
4- بله موجوده ، Lingvosoft داره ، Oxford هم فراوونه ، شما به مشکل برنامه بر نخواهید خورد
دوست عزیز تنها توزیع کننده و وارد کننده و گارانتی کننده و خدمات پس از فروش پاکت پی سی های HP در ایران در حال حاضر شرکت ما هستش .
این دوستمون اگه واسه دستگاه HP که خواهد خرید به هر گونه مشکلی بخوره و قطعه و یا لوازم جانبی بخواد لزوما باید به شرکت ما مراجعه کنه البته اگر نخواد شخصا از خارج از کشور تهیه کنه
از باطری گرفته تا قلم صفحه دستگاههای HP رو ما در شرکت موجود داریم
اولین وارد کننده ppc های HP در ایران از سال 81 تا کنون ما هستیم
380 دلار رو با هزینه های گمرکی - حمل و نقل - ترخیص کار و ..... گارانتی و پشتیبانی جمع کنید خواهید دید سود این دستگاه کمتر از 20-30 خواهد شد .
شما متاسفانه فقط ظاهر کار رو میبینید در جریان و بطن کار نیستید
اطلاع ندارین که همین 2490 های hp شرکت ما بهمراه یه سری دستگاه دیگمون نزدیک 2 ماه در گمرک ترخیص نمی شد نمیدونید دستگاه با چه مشکلاتی وارد ایران میشه
به قول معروف کنار گود نشستین
امیدوارم همانند داشتن اطلاعات خوبتون در زمینه ppc با گذشت زمان و کسب تجربه و شناخت بازار و مشکلات آن به پختگی لازم در این زمینه برسید
موفق باشید

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان اگه ممکنه چند سوال من را جواب بدین:

1- آیا با PPC میشه همه فایلهای PDF و CHM مخصوص دسکتاپ را خواند یا منحصرا مجبوریم نسخه مناسب PPC را استفاده کنیم؟
2- در حالت استفاده مداوم عمر باطری این ها در چه بازه زمانی هست؟
3- من به این سایت:
http://persiandata.com/pda/hp.asp
رفتم ولی قیمت های این سایت با قیمت جهانی خیلی متفاوت است و درحالیکه قطعات دسکتاپ در ایران ارزان تر از اروپا و آمریکا است تفاوت قیمت PPCخیلی زیاده
http://comparisonsearches.com/index...t=858462072&myts=hp+pocket+pc&__aID=304743753

مثلا hp2490 اینجا 510 تومان حدود 520دلار است ولی در خارج بسته به امکانات: 288 تا 380 دلار .
قیمت های این سایت آپدیت نشده یا اینکه تو ایران قیمت PPC پنجاه درصد گرون تره؟

4- دیکشنری های فارسی <> انگلیسی موجود برای PPC کدامند؟
دوست عزیز متاسفانه مشکلات بر سر راه واردات پاکت پی سی در ایران زیاد هستش
تفاوت قیمت رو قبول دارم و در صورتی که با قیمت واقعی این دستگاه رو میخواین پیشنهاد میکنم شخصا از خارج از کشور تهیه کنید قطعا واردات تکی و بصورت مسافری مشکلات واردات تعداد رو نخواهد داشت
در مورد سوالتون هم باید عرض شود که شاید قریب به 99% فایلهایی که در pc اجرا میشن روی PPC هم با نرم افزارهای مخصوص ویندوز موبایل قابل اجرا هستند

sanbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان از پاسخ شما ممنونم.

sanbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مخلصيم برادر سنباد. چطوري رفيق؟ بچه ها همه چيز رو كاملا توضيح دادن. به توضيحات پارسا اضافه ميكنم كه به علت محدود بودن وارد كنندگان و فروشندگان محترم! پاكت پي سي در ايران قيمت هاي زياد به قاعده اي نداره.
در خصوص برنامه هم ميتوني يه سر به ترد نرم افزار بزني ببيني چه خبره!:cool:
آقا يه سر هم به ترد مشاوره خريد بزن بگو چه چيزايي مد نظرت هست و چه قيمتي هم ميخواي بپردازي بچه ها كاملا راهنمايي ميكنن. اين انجمن پاكت پي سي واقعا يك استثناست. شما هم كه فرد بسيار فهميده و مطلعي هستي واقعا خوشحال ميشم اينجا فعاليت كني.
سپاس

چاکریم داداش! شما به ما لطف داری و باید اعتراف کنم تمام برو بچه های این فروم بخصوص شما دوست عزیز بچه های بسیار فهمیده و مطلعی هستند و همواره از کمکشون استفاده کردم.

sanbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز متاسفانه مشکلات بر سر راه واردات پاکت پی سی در ایران زیاد هستش
تفاوت قیمت رو قبول دارم و در صورتی که با قیمت واقعی این دستگاه رو میخواین پیشنهاد میکنم شخصا از خارج از کشور تهیه کنید قطعا واردات تکی و بصورت مسافری مشکلات واردات تعداد رو نخواهد داشت
در مورد سوالتون هم باید عرض شود که شاید قریب به 99% فایلهایی که در pc اجرا میشن روی PPC هم با نرم افزارهای مخصوص ویندوز موبایل قابل اجرا هستند

خیلی جالبه؟ این مشکلات چیه؟:wacko:
چرا قطعات دسکتاپ بیشتر اوقات حتی از بازار آمریکا ارزون تره و در موارد دیگر هم قیمت هست؟ این مشکل برای وارد کنندگان قطعه نیست؟
یا مثلا حتی ویدئو و لوازم صوتی تصویری خانگی هم به قیمت جهانی یا ارزان تر تو ایران به فروش می رسه پس چرا فقط PPC مشکل داره؟

sanbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک سوال دیگه:
هربار که باطری PPC شارژ بشه چه مدت میشه استفاده مداوم داشته باشیم (زمان اتمام شارژچه مدت است؟)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
یک سوال دیگه:
هربار که باطری PPC شارژ بشه چه مدت میشه استفاده مداوم داشته باشیم (زمان اتمام شارژچه مدت است؟)

اگر منظورتون صحبت کردن من 4 ساعت یه ضرب هم صحبت کردم ولی کار کردن همین جوری مثل فیلم و آهنگ و برنامه و... حدودا یه 12 ساعتی شارژ داره:)(البته فیلم دیدن کمترش میکنه)

به بلک لایت صفحه هم خیلی ربط داره:)

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
آقا همه PPC ها تو شاظ نگه داشتن يه جور نيستن
مثلا PPC من با استفاده من كه تقريبا ميشه گفت زياده، روز شارژه
ولي يه PPC مثل 3400، تو سايت Mobile review نوشته تا 3 4 روز هم شارژ نگه ميداره
يا S200 دو روز نگه ميداره با استفاده معمولي
همونطور كه مدير محترم هم اشاره كردند Backlight خيلي خيلي مهمه

يه چيزي كه خيلي مهمه وضعيت آنتن در محل حظور شماست مثلا مترو خيلي بد آنتن ميده اكثر گوشي ها باتريشون زود تموم ميشه. مثلا ايرانسل با اين آنتن باحالش شارژ رو ميخوره

sanbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا صفحه 2.4 اینچی برای استفاده از ورد و اکسل و Ebook مشکل داره؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
آیا صفحه 2.4 اینچی برای استفاده از ورد و اکسل و Ebook مشکل داره؟

من كه مشكلي ندارم... البته از Word استفاده نمي كنم. ولي خوب كلي از Excel استفاده مي كنم... البته در همگام كار با اينجور نرم افزارها، صفحه رو Rotate مي كنم...

sanbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من كه مشكلي ندارم... البته از Word استفاده نمي كنم. ولي خوب كلي از Excel استفاده مي كنم... البته در همگام كار با اينجور نرم افزارها، صفحه رو Rotate مي كنم...

آقا ممنون از راهنمایی

من در تاپیک های دیگه دیدم که دوستان نوشته اند که اگر می خواهید از Ebook استفاده کنید حتما 3.5 اینچی بگیرید می خواستم بدونم اگر در 2.4 اینچی صفحه را Rotate کنم باز خواندن ٍEbook سخت است یا خیر؟

آیا در هر مورد و نرم افزاری می توان صفحه را Rotate کرد؟

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا ممنون از راهنمایی

من در تاپیک های دیگه دیدم که دوستان نوشته اند که اگر می خواهید از Ebook استفاده کنید حتما 3.5 اینچی بگیرید می خواستم بدونم اگر در 2.4 اینچی صفحه را Rotate کنم باز خواندن ٍEbook سخت است یا خیر؟

آیا در هر مورد و نرم افزاری می توان صفحه را Rotate کرد؟
میشه rotate کنین حتی میشه تو قسمت تنظیمات فونت ها رو درشت کنین ولی به هر حال هی باید اسکرول کنید
یه مقدار در lcd کوچیک یعنی زیر 3 اینچ اذیت میشین
ما به پزشک ها یا کسانی که میخوان ebook یا متن بخونن hp پیشنهاد می کنیم چون lcd هاش حداقل 3 هست

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
VGA : تعداد پیکسل رو اعلام میکنه در صفحه ی ال سی دی .
یعنی در هر سطر 640 ( یا 480 ) و در هر سطون 480 ( یا 640 ) تا پیکسل توی اسکرین هست ...
که بصورت 640x480 هم نوشته میشه ...

بالا