برگزیده های پرشین تولز

چند سوال در مورد اینترنت وایرلس

morison

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

تو شهر ما یه شرکت هست که اینترنت بیسیم میده.
من ازشون خواستم. اومدن تست زدن بدون آنتن جواب داد ولی مجبورم دستگاهی رو که اونا بهش می گفتن رادیو (ولی من تو انجمن چیزی به نام رادیو ندیدم) بیرون از شرکت بذارم. جاشو زیر یه سایبون درست کردم.

سرعت دانلودش از 30 تا 40 KB متغیر بود. ولی خوب اونقدر زود دانلود ها تموم می شود که فرصت نمی کرد از 30 کمتر شه.

از ISP پرسیدم گفتن 512 share هست. ولی قراره بشه 64share. رادیویی که تست زد 90 تومن قیمت داد.
هزینه ی نصب هم 20 تومن. ماهیانه هم 30 تومن هزینه ی اینترنت.

فاصله شرکت ما تا دکل 500-600 متر هست.

سوال ها:
1- می تونم این دستگاهی رو که اینا بش می گن رادیو از جای دیگه ای با قیمت پایین تر تهیه کنم؟ (راستش مدلش رو یادم نمی آد)
2- برای اتصال باید چی کار کرد که 20تومن حق الزحمش میشه؟ کسی بلد نیست اینجا آموزش بده؟(چه اطلاعاتی از ISP باید گرفته بشه و کجاها باید وارد بشه؟)
3- من فکر می کنم وقتی سرعت به 64share تغییر کنه و مثلاً من و کاربرهای دیگه با هم آنلاین شیم سرعت دانلود کمتر از E1 بشه. درست می گم؟
4- بیرون قرار دادن این رادیو واسش ضرر نداره؟
5- به نظر شما 85ساعت اینترنت دایل آپ در ماه بدون هزینه ی اولیه بهتره یا اینترنت 64share وایرلس با 110تومن هزینه ی اولیه؟

ممنون می شم زودتر جواب بدید.

physics

Registered User
لایک‌ها
31
خودت می تونی بخری 80 تومان خودت هم می تونی نصب کنی با ماهیانه 30 هزار تومان می تونی به طور متوسط با 4-6KB دانلود و آپلود کنی وایرلس هم خیلی بهتر هست چون 3 ماه اول به جای خرج تلفن از خودش در میاد
اگر رنگ دستگاهی که آورده بودن مشکی و آبی بود لینک سیس wap54 بوده به هر حال همین کارت رو راه می ندازه

بالا